100 dni pustych obietnic - radni komentują 100 dni prezydenta

  • 8.03.2019, 12:52 (aktualizacja 08.03.2019 13:06)
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
100 dni pustych obietnic - radni komentują 100 dni prezydenta
Konferencja prasowa radnych klubów: PiS i Wybieram Nowy Sącz.

Tematem konferencji jest posumowanie 100 dni prezydentury Ludomira Handzla.

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (31)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
mieszkaniec NS
mieszkaniec NS 12.03.2019, 20:13
Pani Radna czy zdaje sobie Pani sprawę po co została Radną i przez kogo wybrana - Pani ma reprezentować mieszkańców (wyborców), a nie lizać się w obronie zwalnianych pracowników z poprzedniej ekipy.Dość wstydu i strat dla miasta doznaliśmy za poprzednich rządów. Jedz BABO do Chełmca, Muszyny itp. to zobaczysz jakie lodowiska kryte czy baseny mają, a w Sączu zacofanie.
keisyr
keisyr 12.03.2019, 22:27
Odezwał sie człowiek z warstwy społecznej plebsu, miłośnik wsi Chelmiec i upadłej Muszyny
keisyr
keisyr 10.03.2019, 22:28
keisyr 28.02.2019, 22:05
Nowak przez ostatnie 4 lata przepuszczał publiczne pieniądze !!! Stadionu Sandecji nie wybudował !!! Nowakiem powinna się zająć prokuratura !!!
keisyr
keisyr 10.03.2019, 18:06
Państwo Radni Cabała I Kądziąłka,
Lista oszustw wyborczych Handzla jest dłuższa niż ta, która Państwo przedstawili. Oto dalsze oszustwa Handza:
- ekstraklasowy stadion Sandecji
- regulacja nowosadeckich rzek, w tym bulwary nad Kamienicą, Handzel przed kamerami wymachiwał rysunkami bulwarów
- kompleks basenów otwartych
- ożywienie Starówki. Przy Handzlu Starówka to witryny sklepów oblepione szarym papierem
- centrum komunikacyjne
- zagospodarowanie Starej Sandecji
- znaczące obniżenie cen wody, ścieków I ciepła. Handzel w czasie kampanii przed kamerami wymachiwał książeczką czynszową
- odkorkowanie Nowego Sącza poprzez budowe szerokich arterii I skrzyzowań, estakad itp.
- darmowa opieka lekarska w porze nocnej i weekendy
A co Handzel zrobił przez 100 dni ? Oto lista:
- zwolnienia po chamsku ludzi z pracy
- obsadzenie ważnych stanowisk w mieście swoimi kolesiami
- próba likwidacji instytucji miejskich. Na szczęscie Rada Miasta udaremniła szkodliwe dla miasta plany Handzla
- dewastacja mienia Nowego Sacza. Nieroby Handzla ze Straży Miejskiej pozwalają kierowcom-wandalom jeżdzić po chodnikach i trawnikach w mieście !!!
- dewastacja przystanków komunikacji miejskiej. W Nowym Saczu co drugi przystanek ma rozbite szyby bo Handzel nie zamontował elektronicznego dozoru przystanków !!! (W Krakowie żaden przystanek nie jest zdewastowany)
W sumie Handzel to dzad bez pieniędzy dla miasta. Przy Handzlu Nowy Sącz upada. Do Handzla nikt juz sie nie przyznaje. Ani Rząd Polski, ani Wladze Wojewódzkie w Krakowie ani zadna poważna instytucja, ani zwykli normalni ludzie
Handzla trzeba jak najszybciej usunąć ze stanowiska !!!
Nowy Sącz musi sie rozwijać. Nie ma czasu trzymać takiego Handzla w Ratuszu !!!
Feluś
Feluś 10.03.2019, 14:02
Ty się Zenek weź za zamiatanie po zimie a nie głupie pisanie
Zenek
Zenek 9.03.2019, 21:53
Co się dzieje , skąd takie miny jak u pani na zdjęciu ? Jakiś amok ! 100 dni to nie powód do rozliczania - rozliczać będziemy za 5 lat. 100 dni to okres gdzie nowy przejmuje urząd, to okres kiedy się nie przeszkadza, nie krytykuje, taka jest kultura polityczna. Radnym z Dąbrówki, proponuję rozmowy z sąsiadami o szkodliwości wypalania traw.
wandea
wandea 10.03.2019, 08:55
Jaki spokój jakie rozliczanie za 5 lat u nas w kraju obowiązują standardy określone przez pewną ggazeette . Pamiętasz wystąpienie Kopacz w Sejmie 2015 roku gdy przestała być premierem. Prawa strona nie ma wyjścia musi się dostosować.i
Robotny
Robotny 8.03.2019, 23:35
Nooo krytyka poprzedników i ich oskarżanie o wszystko co źle a potem spijanie po nich śmietanki. Ja pierniczę. Obciach. Dzbany tak robią
Anty
Anty 8.03.2019, 23:27
O KN uruchomiła trolli cha cha. Wy niedługo sukcesy swojego guru to między przepisy kulinarne wsadźcie. Nie jestem za PiS ale nie da się oszukać rzeczywistości. Nic nie ma do zaoferowania niestety. Wszystkie obietnice to ściema a i sam Prezydent wydaje się zmęczony. Chyba nie o to mi chodziło. No wyszło, że i rządzić trzeba umieć....
Sądeczanin
Sądeczanin 8.03.2019, 23:00
Poza granicami rozsądku jest gadanie od rzeczy takich Boro, Xawerów, Krystianów, Joli i Mańków, popleczników Handzla, który zawodzi na każdym polu. Zmarnował 100 dni swojej prezydentury na jakieś gierki kadrowe, nieprzemyśkane decyzje jak ta o zamiarze likwidacji szkoły podstawowej nr1 i de facto wycofanie się z obietnic wyborczych. A nadto poniżając zasługi poprzednika przypisuje sobie efekty jego pracy. Nie da się racjonalnie obronić Handzla przed zarzutem nieróbstwa i pozerstwa a zwłasza takimi "argumentami" jakie podnieśli te Bora i reszta popleczników Handzla w swoich wpisach. Handzel zawodzi na całej linii.
Boro
Boro 8.03.2019, 22:02
Radni 🤣🤣🤣🤣 raczej bezradni ... i z reką w nocniku bo nie mają prezydenta i na glowie stanął żeby tylko przeszkadzać
Xawery
Xawery 8.03.2019, 21:50
Poprzednicy wydrenowali kasę miasta do cna i wielkie zaskoczenie że polecieli ludzie będący na kierowniczych stanowiskach, a za których biernym przyzwoleniem miasto zostało kompletnym zaściankiem. Oj boli radnych że Prezydent Handzel ma świeże pomysły, że chce to za*** jakoś rozruszać, dlatego są i będą anty wszelkim zmianom, żeby przypadkiem coś się w tym mieście nie udało. Z takim podejściem to tu się nigdy nic nie uda, bo nie potrafią RAZEM zrobić NIC DLA MIASTA tylko żyją jakąś chorą iluzją władzy centralnej która ma ich oraz ich bezmyślne oddanie kompletnie w poważaniu.
pracownik
pracownik 13.03.2019, 18:30
Wytłumacz pracownikom budzetowki, tym najprostszym szarakom,ktorzy sprzataja po imprezach,dbaja o trawniki,oswietlenie,pracuja po ,basenach,lodowiskach,teatrach,parkach, dlaczego NOWA LEPSZA ZMIANA w postaci Handzla i "szeryfa Bochenka" w pierwszych dniach urzedowania obcina im premie,pensje,zwalnia na potege,przenosi.Oni sa winni temu 'drenowaniu kasy"?To sa te swieze pomysły?.To oni (szeregowi) maja sie złozyc na stadion?Moze i oni głosujac na Handzla chcieli zmian!.Budujcie drogi ,mosty,stadiony ale szanujcie prace ludzi najprostszych.Oni tylko chca spokojnie pracowac i utrzymac rodziny Uwierz mi sa teraz niezmiernie "zadowoleni".Bo "ich" kandydat ich wydymał!To wsrod nich sa prawdziwi fachowcy.Kazda firma bez dyrektorow,kierownikow,bedzie dalej działac.Ale bez ludzi dyrektor,kierownik jest bezradny!!Polityka mnie nie interesuje.Pracowałem w budzetowce (zwykły robol) 15 lat.Tak!.Za Handzla i tego "drugiego" pracował nie bede.Amen.
yzco_yzdeim
yzco_yzdeim 13.03.2019, 20:00
To mi wyjatkowo wyglada na raczej szczera wypowiedz. Napisz konkretnie jak zostales "wydymany" , dlaczego nie bedziesz pracowal? Moze faktycznie sa jakies nieprawidlowosci, dajace zle swiadectwo wladzy...
pracownik
pracownik 14.03.2019, 17:37
Prosze bardzo.Moja najwieksza wyplata po 15 latach to 2400 na reke przy 40 procentach premii!Bo podstawa niska! Teraz w porywach tej premii bede miał 10.A musze robic to samo a nawet wiecej.i co,mam dalej siedziec cicho i chwalic prezydentów?.Nowa zmiane?Czekac na nowe "pomysły"?.Miałem szacunek w pracy i tym samym dazylem moich kolegow.A moj nowy dyrektor nawet nie wie jak sie nazywam.Dziekuje .z tym co umie znajde prace poza budzetówka, zdala od nowej władzy i ich "pomysłow" na uzdrowienie budzetu miasta.Wiecej sadeczan spotkalo sie z efektami mojej pracy niz głosowało na nowego prezydenta.A Wiesz na kogo głosowałem? Tak! Ale juz nie bede...
yzco_yzdeim_ycalaw
yzco_yzdeim_ycalaw 14.03.2019, 19:47
Czy tak jak nizej?
Miales ok. 2,45 kzl brutto + do 40% premii uznaniowej(?)
Teraz masz ta sama podstawe z zapowiedzia, ze premii nie bedzie wiecej niz 10% (?)
Jak sie nazywa zaklad pracy?
pracownik
pracownik 14.03.2019, 20:32
Jeszcze raz: dokladnie 2436 (za grudzien 2018) NETTO Z PREMIA I PLATNYMI DODATKOWO NIEDZIELAM i KILKOMA GODZINAMI NADLICZBOWYMI !!! NETTO! na reke!!.O zakladzie pracy kiedy indziej.Jest za co szalec.Teraz w niedziele nie pracujemy.Sa "lepsi" w firmie ktorzy biora ponizej 2k na reke!.No i co? Chwalimy dalej?Oszczednosci na NAS?!!
yzco_yzdeim
yzco_yzdeim 14.03.2019, 21:03
Oszczednosci na pracownikach to powinna byc ostatecznosc, jak juz nie ma innych mozliwosci. Czyzby z podrzuconym budzetem bylo az tak zle? Mysle, ze wkrotce nowa wladza okrzepnie i zatrzyma wartosciowych pracownikow przez odpowiednie (w tym finansowe) motywacje, w obawie ze poszukaja sobie lepiej platnej pracy (w koncu jest teraz rynek pracownika, no nie ?). Pozdrawiam.
pracownik
pracownik 14.03.2019, 21:38
Niestety juz jest za pozno.Zaczeto naprawe nie od tej strony.Ruszono dobre fundamenty, gdy tylko ciekło z dachu.Nikt z nowej władzy nie jest zainteresowany pracownikami najnizszego szczebla.Im jest ich wiecej tym wiecej mozna na nich "zaoszczedzic","zrestrukturyzowac"(cały czas mowie o budzetowce}.Kapitał to MY,ludzie,szaraki.Bedzie stadion?Nie bedzie?Juz mnie to nie interesuje.Tam tez pracowałem.Juz nic nie musze.Ale bede głosował.To moje prawo.I skorzystam.Obiecuje.Pozdrawiam.
Hej
Hej 8.03.2019, 23:31
Zaklinasz i czarujesz. Świeże pomysły to były w kampanii i tam się skończyły. Teraz wychodzi na jaw, że wszystko było przeanalizowane i wyliczone ale nie do końca. Parkingi darmowe ale w liczbie 10 i na godzinę. Autobus darmowy ale pewnie tylko na 2 kilometry. Rehabilitacja ale jak wybudują czyli nigdy. Lepsze zarządzanie....na tym skończę bo nie lubię kopać leżącego
Maniek
Maniek 8.03.2019, 20:25
Kądziołka rzucił mandatem PSL z którego startował na posła, uciekł do Pis i teraz włazi Pisowi. Dąbrówka ma takich radnych ? Krawacik poprawić bo to nie wiec na Dąbrówce. Czym się pali w domach na Dąbrówce, wie każdy kto jeździ Węgierską ? Pani Cabała nie wie, że w poprzedniej kadencji PIS sprzedał udziały za 30 mln ? Czy Kądziołka w czasie nagrania nie powinien być w pracy w Krakowie ? Kto to może sprawdzić, może Pani Cabała ?
Dabrowszczok
Dabrowszczok 8.03.2019, 23:32
W domach na Dąbrówce? No błękitnym węglem kupionym w promocji.
Wera
Wera 8.03.2019, 18:26
Cała ta władza Handzla opiera się na takich jak Krystian. Niestety takich Krystianów jest wielu a to pozwala Handzlowi bałamucić ludzi i trwać nic pozytywnego nie czyniąc tylko budować chory układ który dołuje miasto.
Kropka
Kropka 8.03.2019, 18:46
Swoją drogą ciekawe ilu z tych 22 tysiecy "Krystianów" ktorzy postawili x przy nazwisku obecnego Prezydenta po 100 dniach jego rządów zrobiloby to ponownie?
Jola
Jola 8.03.2019, 19:14
Myślę że więcej niż 22 tysiące. Ciekawi mnie za to ile osób zagłosowałoby na pana Głuca, skoro tak szybko dogadał się z panią Mularczyk po wyborach.
L.H.
L.H. 8.03.2019, 21:04
Pozostaje oczekiwac aż P.Handzel się z kimś "dogada".....Oby z korzyścią dla NS
xyz
xyz 8.03.2019, 14:00
Rzeczywiście jest tak, że prezydent Handzel przypisuje sobie zasługi prezydenta Nowaka i jego współpracowników,, zwolnił fachowców i przyjął ludzi niekompetrntnych, urylko udaje prowadzenie polityki oszczędnościowej, nie realizuje swoich obietnic wyborczych, poróżnia ludzi i środowiska, prowadzi politykę zamkniętych drzwi. To rz eczywiście 100 straconych, przespanych dni dla Noweoga Sącza. Prezydent Handzel wraz ze swoim zastępcą nic dla miasta i jego mieszkańców nie zrobili. Lufomir Handzel jest najgorszym prezydentem Nowego Sącza i nic nie wskazuje ba to, że to ulegnie zmianie. Jego zastępcy i dyrektorzy są niekompetentni, a on sam nie ma pojęcia jak zarządzać miastem, co po tych 100 dniach jest jasno widoczne.
Xawery
Xawery 8.03.2019, 21:52
Jeśli 100 dni prezydentury L.Handza jest stracone to poprzednie kadencje szczęśliwie byłego prezydenta oraz bez-rady miasta śmiało określił bym jako lata prze******
Krystian
Krystian 8.03.2019, 18:10
Zwolnił specjalistów od nicnierobienia :) Miasto ma ogromne długi ponad 60 mln zł i jeszcze większe potrzeby - Wystarczy popatrzeć na jakość dróg i chodników w Nowym Sączu. Poprzednia władza przejadała całą kasę i wyprzedawała majątek miasta. Nowy prezydent chce wprowadzać oszczędności i inwestować zaoszczędzone środki w infrastrukturę miejską. To bardzo odpowiedzialne podejście, nie takie jak poprzednika.
K.
K. 8.03.2019, 18:16
Na czym te oszczednosci polegają Radni wyjaśnili więc chyba Pan nie zrozumiał.Proponuję sluchać ze zrozumieniem.
Krystian
Krystian 8.03.2019, 19:19
Mieszkańcy wybrali nowego prezydenta a on wybiera sowich dyrektorów. Swoją drogą pan radny Kondziołka został podobno Dyrektorem Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie i I jakoś nikomu nie przeszkadza że jego poprzednik stracił pracę :)

Pozostałe