W Obiektywie - briefing prasowy prezydenta Nowego Sącza Ludomira Handzla

  • 25.02.2019, 13:34
  • - Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
2019_02_25_briefing_handzla.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W trakcie briefingu prasowego została zaprezentowana działalność i kondycja finansowa spółki Sądecka Infrastruktura Miejska. Prezydent Ludomir Handzel odpowiadał także na pytania dziennikarzy.

Briefing prasowy miał miejsce 25 lutego b.r.

- Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
obserwator
obserwator 03.03.2019, 01:22
Najwieksze osiagniecia 100 dni prezydenta:zniechecic czesci mieszkancow Nowego Sacza do Chelmca(Bchenek),zniechecenie sfery budzetowej (!) do swojego szefa(szefow) a jakze znowu ... wiadomo.A moze wystarczy zmienic zastepce?Panie prezydencie,moze to jest klucz do tej lamiglowki.Moze ma pan racje ale bez wiejskiego "szeryfa"?Wiejskich metod nie powinno sie stosowac w miescie!.To tylko propozycja.Moze dzieki temu 15 maja bedzie spokojnym dniem??
obserwator
obserwator 01.03.2019, 22:32
Katowickie wydanie Gazety Wyborczej z 30 maja 2006 roku, w artykule zatytułowanym "Wieczerzak: pieniądze wyprowadzone ze Śląskiej Kasy Chorych miały trafić na kampanię PO i PiS-u" czytamy:
Cytat:
Ujawnił on protokół przeprowadzonego w Warszawie przesłuchania Grzegorza Wieczerzaka, oskarżonego o gigantyczne nadużycia byłego prezesa PZU Życie. Wieczerzak zeznał, że na początku 2001 r. w jego gabinecie pojawił się prezes ComputerLandu i zaproponował mu wykupienie powierzchni reklamowej na kartach czipowych dla Śląskiej Kasy Chorych. - Stwierdził, że ten kontrakt jest ważny dla ludzi związanych z PO na Śląsku i Małopolsce - twierdził Wieczerzak.

Według byłego prezesa PZU Życie w tej sprawie mieli go także odwiedzić Ludomir Handzel i Marek Budzisz, członkowie gabinetu politycznego Andrzeja Chronowskiego, ministra skarbu w gabinecie Jerzego Buzka. Oni z kolei mieli go przekonywać, że pieniądze z tego kontraktu pójdą na wsparcie PiS-u.

Wieczerzak twierdził, że nie kupił reklamy, obawiając się, że to prowokacja. W efekcie ComputerLand podpisał umowę z Grupą PZU i Millennium.

W tej sytuacji katowicki sąd przyjął wniosek prokuratury i 31 sierpnia przesłucha Wieczerzaka, Budzisza i Handzla.

Koniec cytatu.No to juz wiemy dlaczego bez zadnej partii startował nasz "wspaniały prezydent".Bo Solidarnosc to podobno jego kolebka PO podobno pragmatyzm a PIS?Wtedy?Dupochron?.10 społek roznej masci.Od lotnisk (Welcome Airport Service) przez Orlen,PROGRESS,PKP CARGO,FW Gniewczyn,po rodzime NEWAG,NOXPOL,STOLBUD,TELBESKID,Miasteczko Multimedialne(przedstawiciel udziałowca A.Gorski) itd,itp,Nizej rady nadzorczej nie skalany pracą.O kazdej z tych spolek opinie mozna poczytac popytac.Tylko trzeba bylo chciecA nie jak lemingi bezkrytycznie stawiac krzyzyk.Na nastepny poczekacie 5 lat.Oby nie!.Pokazcie im (o zastepcy, jego byłym szefie innym razem) ludzie droge przy otwarciu mostu.To ostatnia szansa.Po parlamentarnych i europejskich wyborach juz bedzie po wszystkim.
georg
georg 01.03.2019, 21:30
teraz można docenić poprzednią ekipę! Most i inne rzeczy, które się dzieją w mieście to efekty pracy Nowaka, taka prawda! LH porażka na całej linii...
LL
LL 01.03.2019, 20:19
Handzel przedstawił dziennikarzom których zwołał "osiągnięcia" 100 dni swojej prezydentury. Tylko że to co jest robione i czym się pochwalił ma swó start, początekj z czsu prezydentury Nowaka i dosłownie nic z tego, NIC, nie jest zasługą Handzla i jego ekipy. Chyba że tą "zasługą" jest zwolnienie fachowców i zatrudnienie dyletantów. Spija Handzel śmietankę,, którą odziedziczył po Nowakui niech sobie nie myśli że się o tym zapomni. Handzel z tym swoim dziwacznym układzikiem personslnym który buduje NIC pozytywnego nie wniósł do miasta przez te pierwsze 100 dni prezydentury, zepsuł kadrowo Urząd, instytucje miejskie i spółki, wprowadził ferment pomiędzy ludzi, zasłynął głupimi pomysłami jak np. próbą likwidacji szkoły podstawowej nr 1 do tego stopnia że już pojawiły się hasła o referendum za jego odwołaniem, nie potrafi rozwiązać sprawy Sandecji a o swoich obietnicach wyborczych zapomniał zasłaniając się jakimś zespołem który ma się zająć jego obietnicami wyborczym. Ten gość nie ma pojęcia o mieście,, jego potrzebach, oczekiwaniach mieszkańców i o zarządzaniu sprawami miasta. Jak tak dalej będzie, a wszystko na to wskazuje to doprowadzi Nowy Sącz do takich "osiągnięć" że Nowy Sącz z miasta kwitnącego jakie przejął po Nowaku stanie się przysłowiową pipidówą. A radni tak wybitni jak to pokazali na ostatniej sesji, pijący sobie z dziubka, pewnie mu w tym pomogą.
Piotr
Piotr 27.02.2019, 13:23
Nowy Sącz zdobył I miejsce za patriotyczne oświetlenie Ratusza z okazji 100-lecia odzyskania niepodkegłości. Tą informację podano na oficjalnej internetowej stronie miasta. Ale nie napisano, że to zasługa poprzednich władz a nie tych z Handzlem na czele, które żadnym osiągnięciem nie mogą się pochwalić. Gratulacje dla panów prezydentów Nowaka i Gwiżdża, którzy dbali o miasto i to było widać a nagroda jest tego dowodem.
Róźa
Róźa 27.02.2019, 11:43
To juź cyrk ns kółkachach..teraz to Handzel będzie wspierał.orezesa Sandecji w ppszukiwniu sponsora a do tej porypodobno go misł w zanadrzu.
emkgrant
emkgrant 26.02.2019, 09:07
W kampanii wyborczej gadał że wszystko wie co miastu i mieszkańcom potrzeba, że wie skąd wziąć na to pieniądze, obiecywał darmową komunikację, parkingi, nocną służbę zdrowia, tanią wodę, opowiadał jak to sprawnie wybuduje stadion i utrzyma Sandecję, odbuduje bulwary i baseny na Kamienicy, ito. A teraz to bidoczek nic nie wie i powołuje jakieś zespoły, dopytuje ludzi, jest nieszczęśliwy przez poprzednika co mu nic nie zostawił i realizuje jedyne swoje hobby, czyli zwalnia ludzi, przyjmuje kolesiów i likwiduje co się da. I piepszy od rzeczy o jakichś wyimaginowanych sponsorach dla Sandecji, o jakichś głupawych audytach, a niech powie czym się skończyła jego i jego zastępcy Bochenka wizyta u narszałka województwa. Wcale nawet nie śmieszny bo smutny i nieefektywny ten obecny prezydent Nowego Sącza. Jak tak dalej będzie, a wszystko na to wskazuje, to p. Handzel zapisze się w historii miasta jak ten, który zastał miasto murowane i w rozkwicie a zostawił zrujnowane.
Roberto
Roberto 26.02.2019, 06:20
Teraz już wiadomo dlaczego w poprzednik spółkach pracował tak krótko, ten gość się wyraźnie meczy praca
Roman
Roman 25.02.2019, 22:28
Panie Boże! Pan prezydent Handzel i t w n jego zastęlca to najlepsze przykłady na to, że nie każda władza pochodzi od Ciebie. Ty byś Panie Boże nikogo, żadnego miasta, kimś takim jak oni nie "uszczęśliwił". Ale ludzie mają wolną wolę i wybrali Handzla. To teraz mają kogo chcieli i chude 5 lat przed sobą.
obserwator
obserwator 25.02.2019, 21:59
1."docenic kierowcow"! Ty dzbanie malowany na niebiesko!Niedługo sadeczanie beda chodzic z buta za Twoje "docenianie"A może i ciebie "docenia",2.Najlepszy od nowych nazw jest bizantyjski cysorz Ziaja.3."tajny inwestor" matko! Ktory to juz.!"wiem....ale nie powiem" ,kabaretu ciąg dalszy.4.Darmowe parkingi.Wiemy wiemy!A jak sie komus nie podoba to...wiemy,wiemy!.A 15.maja sie zbliża!!!
keisyr
keisyr 25.02.2019, 17:47
Handzel, jesteś przegrany !!!
Handzel, oszukałeś mieszkańców Nowego Sącza w każdej dziedzinie !!!
Handzel, oszukałeś kibiców Sandecji że wybudujesz ekstraklasowy stadioni I utrzymasz klub na wysokim szczeblu rozgrywek !!!. Handzel Ty dalej oszukujesz, że masz inwestora dla Sandecji !!! Jak masz tego inwestora to go przedstaw !!!
Handzel nie ma pieniedzy dla miasta !!!
Przy Handzlu Nowy Sacz upada. Zero inwestycji. Straż miejska nie działa. Trwa dewastacja urządzeń miasta. Kierowcy rozjeżdżaja chodniki I trawniki
Ludzie, zobaczcie jak wyglądają przystanki komunikacji miejskiej w Nowym Sączu. Są zdewastowane, a co drugi przystanek ma rozbite szyby !!! Bo Handzel nie ma pieniędzy nawet na elektroniczny dozór przystanków
Panie Handzel, podaj sie Pan do dymisji, zebyśmy nie musieli Pana wywozić z Ratusza na taczkach !!!
nowosądeczanin
nowosądeczanin 25.02.2019, 17:16
Handzel Ludomir przeraża i budzi niechęć tym co i jak mówi. Jest jakiś technokratyczny chociaż jak widać na niczym się nie zna. Potrafi jedynie bezdusznie zwalniać ludzi i mieć ich za nic, tylko za jakiś zasób kadrowy, jak się wyraził o pracownikach biurowych SIM. Kręci o tych niby potencjalnych sponsorach Sandecji, których załatwia a rzekomo utrąca mu ich Rada Miaste. Jak to jest że krakowska Wisła na problem ze znalezieniem sponsora strategicznego a Handzel już prawie ma takiego dla nowosądeckiej Sandecji, o ile Rada Miasta przystanie ne jego przecież niejednoznaczny co do intencji projekt uchwały. Czy tu chodzi o dobro Sandecji czy interes jakiegoś utajnionego, tajemniczego możliwego sponsora? Kto jest niby tym tajemnym sponsorem i czego oczekuje od miasta? Na to przecież kluczowe pytanie Handzel unika odpowiedzi, chociaż chwilę wcześniej mówi o swojej polityce otwartości wobec mieszkańców miasta.
Uczciwi biznesmeni raczej nie ukrywają swojej twarzy, miejsc i celu inwestowania, podmiotów które sponsorują i swojego majątku, a już z pewnością nie może tego czynić prezydent miasta. Czy takie zachowanie urzędnika samorządowego powinno być tolerowane?





Anglik
Anglik 25.02.2019, 16:12

"4. O co chodzi z wypowiedzią Ludomira Handzla o wyjeździe pracowników do Irlandii? Czy Państwa zdaniem to wpadka, przejęzyczenie, czy lekceważenie pracowników Newagu? Co w tej wypowiedzi jest kontrowersyjnego i dlaczego wykorzystuje się ją w kampanii wyborczej?

To była oczywiście prowokacyjna wypowiedź, która miała wskazać na brak zainteresowania włodarzy miasta sprawami przedsiębiorczości w Nowym Sączu, a wręcz niszczenia drobnych rzemieślników i kupców poprzez budowę kilku galerii handlowych. Gdyby władze aktywnie zabiegały o inwestorów to rynek pracy zmieniłby się w Nowy Sączu. Tu trzeba przyciągnąć inwestycje nowe i wspierać działające zakłady. Trzeba szanować to co mamy i starać się o jeszcze. Jeżeli moja wypowiedź została źle zrozumiana to podkreślam, że nie jestem za tym, aby mieszkańcy wyjeżdżali i chciałabym, aby każdy zarabiał jak najwięcej. W Nowym Sączu"(26.11.2014-Sadeczanin)
Dajcie to przeczytac obecnym prezydentom zwłaszcza temu bez fryzury..Ciąć,likwidować,zabierac pensje!Ale podobno tylko krowa nie zmienia zdania.PS.Rada Handzla jednak dalej aktualna i to juz do wszystkich!.Polecam! (oczywiscie rade,nie Handzla}
Piotr
Piotr 25.02.2019, 14:19
Wszystko zlikwiduj LIKWIDATORZE - CENNY ZASOBIE KADROWY. W ramach "polityki otwartości" utajnia komu chce oddać Sandecję. Hipokryzja na całego.
xyz
xyz 25.02.2019, 13:46
Lepiej by się nie odzywał bo co powie to bełkot i bzdury

Pozostałe