W Obiektywie - konferencja prasowa posła Arkadiusza Mularczyka

  • 18.02.2019, 15:10
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2019_02_18_konf_prasowa_mularczyk.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Tryb przyznawania dofinansowania przez rząd do inwestycji sportowych - na przykładzie MKS Sandecja.

/konferencja prasowa/

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ewre
ewre 13.07.2019, 09:09
Panie pośle! Dlaczego nikt z posłów sądeckich nie zainteresuje się dorawæmiasteczka multimedialnego? Nie zrobi tego oczywiście poseł Naimski bo to poplecznik Handzla który był w radzie nadzorczej tego bankruta. A trzeba rozliczyć i zarządy i członków rad nadzorczych miasteczka multimedialnego, w tym Handzla. Bo przecież chodzi i publiczne pieniądze na które nie ma pokrycia w wartości tego miasteczka.
keisyr
keisyr 21.02.2019, 19:13
Handzel dewastuje Nowy Sącz !!!
Straż miejska Handzla nie dziala. Kierowcy rozjeżdżaja chodniki I trawniki w miescie !!!
Podobno Pumptrack i Małopolski Park Rekraacji Przestrzennej przy ulicy Nadbrzeznej na które Rząd Prawa I Sprawiedliwości wydał miliony sa bez nadzoru. Odbywają sie tam spotkania sadeckiego plebsu, ktory niszczy urządzenia, pije alkohol I rzuca butelkami oraz zalatwia sie do piaskownicy !!!
Pani Iwono Mularczyk
Proszę przerwać te niszczycielska wobec Nowego Sacza działalnośc Handzla !!! Proszę przygotować referendum w sprawie odwolania Handzla ze stanowiska !!! Pani Iwono prosze przejmować wladzę w mieście !!!
Jarek Developer
Jarek Developer 22.02.2019, 10:47
Dudy piszesz. Handzel dewastuje Nowy Sącz ale nikt nie czyni tego z pumptrackiem i parkiem rekraacji przy Nadbrzeznej, na które rządu PiS nie byłoby stac gdyby nie dofinansowanie z UE. Odwiedź to miejsce keisyr, poćwicz, dotlenisz resztki mózgu, może Ci się poprawi...
keisyr
keisyr 19.02.2019, 21:54
Przepraszam, mam problem ciągle boli mnie noga, atakuję w sposób chamski Ludzi bo wtedy przestaje mnie boleć noga.Taki jestem jakiś dziwny, może ktoś poradzi mi co na tę nogę która mnie boli. keisyr
deweloper z Nowogrodzkiej
deweloper z Nowogrodzkiej 20.02.2019, 10:36
Keisyr - odgryź sobie tą nogę, a najlepiej obie skoro są powodem zgorszenia na forach.
ja
ja 20.02.2019, 12:10
z ciebie to raczej Pikuś od Cerwusia
Fesir
Fesir 19.02.2019, 10:18
O co wy się tu bijecie o Sandecję ??? Do miasta nie ma dojazdu ani wyjazdu z niego ! to jest problem ! lokalni biznesmeni zrobili tu sobie obóz pracy za minimalną krajową a smog zabija ! To są problemy ! Tym się zajmijcie !
Mesir
Mesir 19.02.2019, 10:13
Mistrzostwo ! Mularczyk pokazał po raz kolejny jak 30 min. gadać i niczego konkretnego nie powiedzieć !
Panie pośle co z drogą do Brzeska ? i linią kolejową do Krakowa ? Kiedy realizacja ? To są realne problemy Nowego Sącza !
Ludzie giną w wypadkach ! Dlaczego tego człowieka o takie rzeczy nie pytacie tylko o jakiś stadion nikomu nie potrzebny !
nowosądeczanin
nowosądeczanin 19.02.2019, 00:58
Czy się lubi Mularczyka czy nie, to ma rację. Handzel bierze 5 tys. za nic, Bochenek z tą całą Majką pewnie po 2 razy tyle i też za nic. Ta Belska, ten esbek Wasiluk, jakiś Baliczek (ciekawe jak zakończy się jego sprawa), jakieś Sachy, Smolenie, Polańskie, Borkowskie, Poręby ( jak tam żona w spółce Nova) i Poremby, dwie sekretareczki i inne "łosobidtościi" tego dziwnego układu wzajemnej adoracji, też biorą spore pieniądze za nic. O, przepraszam. Oni wszyscy biorą pieniądze za opowiadanie ludziom głupot, głupawe pomysły i zachowania, zwalnianie fachowców i zatrudnianie laików-kumpli, narzekanie na poprzedników, labicenie o budżecie i uprawianie swoistego żebractwa, skłócanie ludzi, załatwianie sobie za darmo miejsc postojowych na parkingu pod Ratuszem, zwoływanie bezsensownych okrągłych stołów. Można by takie "zaangażowania Handzla i jego ekipy jjeszcze mnożyć, ale tyle na razie wystarczy. Pracusie jednak! A poważnie - Handzel i to całe towarzystwo to najgorsze co mogło spotkać Nowy Sącz. Wszystko im przeszkadza, szkoła im. A. Mickiewicza z teraz nawet Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych. Znowu przepraszam. Przeoczyłem, że w w Ratuszu tak ciężko że już musiał udać się na odpoczynek do ciepłego kraju "pracuje" od trzech miesięcy likwidator, co pozwalam sobie przypomnieć posłowi Mularczykowi i wszystkim którzy krytykują Handzla.
Zdziwiony
Zdziwiony 19.02.2019, 09:51
Trudno się nie zgodzić. Pani Majka z zawodu lektor języka angielskiego, a odpowiada za pomoc społeczną, rynek pracy i wydział edukacji. Pani Belska była zatrudniona w Poczcie Polskiej, prowadziła rodzinną firmę bl system, a odpowiada za edukację. Pan Baliczek instruktor nauki pływania, a został dyrektorem sportu (nowosądeczanin: o co chodzi z zakończeniem sprawy Pana Baliczka?). Pan Smoleń niby zaangażowany w inicjatywy patriotyczne, a nowy komendant straży miejskiej nie przeszkadza. "Specjalistów" można by tak wymieniać bez końca...
Pop
Pop 18.02.2019, 22:02
Wybrali dyletantów to teraz maja
sad
sad 18.02.2019, 20:12
Heh wychodzi na to, że my nie tylko biedni, ale i żebrać musimy... a miało być tak pięknie "miasto z 600mln budżetem jest źle zarządzane" ...
Sądeczanie
Sądeczanie 18.02.2019, 18:52
Panie Pośle Arkadiuszu Mularczyk,
Mateuszka Kłamczuszka, Prawo i Sprawiedliwość, Pana, Panią Iwonę Mularczyk i Handzla mamy dokładnie w czarnej rzyci.
keisyr
keisyr 18.02.2019, 18:37
Panie Pośle Arkadiuszu Mularczyk,
Prawo i Sprawiedliwość, Pana, Panią Iwonę Mularczyk jako Prezydenta Nowego Sącza popiera zdecydowana większość mieszkańców miasta
Dzisiaj nikt już nie przyznaje sie że głosował na Handzla
Handzel oszukal mieszkańców Nowego Sącza,a jednym z jego głośnych oszustw jest ekstraklasowy stadion Sandecji. Handzel obiecywał w kampanii wyborczej,że wybuduje stadion I zapewni grę drużyny na wysokim poziomie rozgrywek. Oszustwo Handzla polega na tym, że okazało się że Handzel nie ma na stadion (jak i na szereg inwestycji) pieniędzy
Pan Panie Pośle ukazał Pan oszustwa Handzla !!!
Handzel ma dwa wyjścia:
- ściągnąć garnitur, chwycić za łopatę I zasuwać na budowie stadionu (może zdąży do następnych wyborów)
- podać się do dymisji
Bo od Rządu Polskiego Handzel może dostać co najwyżej kopniaka w d... Wszyscy pamiętają jak Handzel wyśmiewał Ministra Sportu (i inne osoby) który przyjechał z oferta do Nowego Sącza na zaproszenie Pani Mularczyk.
Hej kibice Sandecji,
Olaliście PiS, Rząd Polski i Premiera ktory przyjechał na zaproszenie Pani Mularczyk do Nowego Sącza z oferta (tez dla Sandecji). Teraz piszecie żebracze listy do Premiera ?
Padnijcie na kolana i przeproście Panią Mularczyk za to że glosowaliście na Handzla. Proscie Pania Iwonę Mularczyk żeby została Prezydentem Nowego Sącza
Bo przy Handzlu w Ratuszu będziecie chodzić tylko na pastwisko przy Kilińskiego i ogladać Sandecję w 2 lidze !!!
Jan
Jan 18.02.2019, 18:35
Mistrzostwo ! Mularczyk pokazał po raz kolejny jak 30 min. gadać i niczego konkretnego nie powiedzieć !
Panie pośle co z drogą do Brzeska ? i linią kolejową do Krakowa ? Kiedy realizacja ? To są realne problemy Nowego Sącza !
Ludzie giną w wypadkach ! Dlaczego tego człowieka o takie rzeczy nie pytacie tylko o jakiś stadion nikomu nie potrzebny !
życzliwy
życzliwy 19.02.2019, 07:25
Zainteresuj się poczytaj to się dowiesz a nie paplaj ciągle to samo.
Linia kolejowa po przetargach na projekt a w sprawie drogi ostatnie wiadomości tez nie najgorsze. A co do tematu środków na budowę stadionu to wyłożył problem Pan Poseł jasno jak "chłop krowie na miedzy" - nie zrozumiałeś? Słuchaj do skutku.
Japa
Japa 18.02.2019, 17:11
Zrozumieli dyletanci? Do roboty amatorszczyki a nie prymitywne gierki prowadzić.


Pozostałe