Rozmowa Dnia (aktualizacja z godziny 15.00)

  • 14.02.2019, 14:52 (aktualizacja 14.02.2019, 15:09)
  • - Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
2019_02_13_rd_radni.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Gośćmi Rozmowy Dnia są Wiceprzewodniczący RM Michał Kądziołka i radny RM Nowego Sącza Grzegorz Fecko.

Szanowni Państwo.

W związku z dzisiejszą awarią strony www.ntvsadecka.pl, na kilka godzin zniknęły wszystkie materiały filmowe, publikowane od 2016 roku.

Informatykom udało się przywrócić na stronie stan z godz. 5 rano.

Niestety, opublikowanej dziś rano Rozmowy Dnia z udziałem M. Kądziołki i G. Fecko nie udało się odzyskać, dlatego umieszczamy ją na stronie ponownie. 

Za utrudnienia przepraszamy zarówno uczestniczących w programie radnych, jak i Internautów i osoby komentujące.

Z poważaniem, 

redakcja ntv

- Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Tola
Tola 16.02.2019, 14:12
Aktywista PSL p. Kądziłoka wazelinował Nowaka, teraz poszedł do PIS, stara się Misiewicz o posadę w Krakowie używa gorszących słów w stosunku do Prezydenta. Oj będziemy śledzić karierę Misiewicza.
nowo-sadeczanin
nowo-sadeczanin 15.02.2019, 10:18
I co Panie radny Grzegorzu? Utarł wam poseł Czerwinski nosa. Niby takie z was hojraki ale trzeba było przygiąć karku. Już i na sesji i w wywiadzie inna gadka. I Pan i koledzy jakby odmienieni, tydzień temu oponenci, dziś rzecznicy nowej władzy...
Zatroskany#o#miasto
Zatroskany#o#miasto 15.02.2019, 09:36
Wiersz o Sączu:

I wybrał Sącz Prezydenta
Dotychczasowej władzy oponenta

Który rządzić sam nie potrafi
Za to maniery ma jak Kadafi

Nowy włodarz szybko wybrał swego asystenta
Przykro, że ma twarz takiego malkontenta

Nim umowę o pracę podpisał
Złymi manierami się popisał

Kilku pracowników pozwalniał
Poprzedników mocno oczarniał

Nie taka rola wysokiego urzędnika
Co przywdziewa maskę awanturnika

Nowy Sącz dobrze już nie wróży
A to dla nas bolesne jak kolce róży

Sami sobie jesteśmy winni
Bośmy przy głosowaniu myśleć powinni!!!

Ale nie wszystko jeszcze stracone
Chodź społeczeństwo przez władze mocno skłocone

Nie marnujmy już czasu dość tego kwasu

Wiele od nas zależy dajmy przykład młodzieży !!

Stawiamy mocne pytania ! Przecież nikt nam nie zabrania !

Gdzie wasze obiecanki
Darmowa komunikacja ?
Parkingi i nad rzekami campingi ?

Chodź nie zjesz dziś spokojnie zupy bo przykro, że pewna rada ma dziś obraz gołej ***

Mimo, że obietnice władzy są bezpłodne
To się nie załamuj ! Miasto tego nie godne !
keisyr
keisyr 14.02.2019, 21:20
Handzel, przypominam Twoje obietnice wyborcze:
- 1 mld zlotych pieniędzy przeznaczonych na inwestycje w tym ekstraklasowy stadion Sandecji
- gra Sandecji w ekstraklasie
Więc Handzel buduj stadion dla Sandecji I płać na utrzymanie klubu. A że Handzel oszukiwałeś w czasie kampanii wyborczej I nie masz pieniędzy to do łopaty I buduj stadion sam a klub utrzymuj z własnej kieszeni. Ostatecznie możesz napisac list do Schetyny o pieniądze dla Sandecji
Bo od Premiera z PiS to Handzel możesz dostac co najwyżej solidnego kopniaka w d... Wszyscy pamiętają Handzel jak obrażałeś i drwiłeś sobie z PiS, Rzadu Polskiego, Premiera, Ministrów I innych ważnych osób przyjeżdżających do Nowego Sacza z oferta na zaproszenie Pani Mularczyk
I rece precz Handzel od publicznych pieniędzy na bankruta Sandecję w 1 lidze !!!
ivon mularczyk
ivon mularczyk 15.02.2019, 17:01
1 mld zlotych pieniędzy? To jakieś kolekcjonerskie okazy chyba są....
xyz
xyz 14.02.2019, 21:09
Do ch... y, każcie temu Handzlowi pracować i realizować obietnice wyborcze. W kampanii wyborczej mówił że zna miasto, wie co zrobić żeby w Sącz się szybciej rozwijał i to zrobi. A teraz nic, zero wiedzy, zero obietnic, zero roboty. Kądziołka ma rację a ten Fecko opowiada jak zawsze głupoty i broni Handzla, którego nie da się bronić bo jaki jest każdy widzi.
wydymany
wydymany 14.02.2019, 18:10
I tak mija dzie za dniem w tym grajdole bez dojazdu,bez perspektyw na lepsze zycie,"niebieski garniturek" sie miota,"ten co wszystko moze" dalej zwalnia ludzi,zabiera premie,podwyzki,parkingi szuka co by tu jeszcze zlikwidowac,zabrac,entuzjazm na sali ratuszowej okazac (pyszczacy kibice).Reszta "nic nie mogacych" dyrektorkow zaszyła sie w swoich norkach i...czekaja.Na imprezkach dyplomy medale,rąsia,usciski.podziekowanka.A ludzie robia co swoje.Jeszcze wszystko działa.Autobusy jezdza,woda sie leje,ciepło w mieszkaniach,jest sie gdzie poslizgac,isc na przedstawienie,załatwic sprawe w ratuszu.Ale ile mozna oszukiwac ludzi obietnicami.Ile jeszcze wytrzymaja.tego pierdo...nia i bicia piany.Nie ma pieniedzy,nie ma sponsorow,nie ma parkingow,nie ma, nie ma...nie ma...,Na razie "niebieski" i "wszystko mogacy" boja sie tematu sandecji.Bojcie sie jak zwykli mieszkancy odwaza sie przyjsc pod ratusz zeby okazac swoje "zadowolenie z tych zmian" A podobno chciało 22000!.Oj "niebieski" i "wszechmocny" sie moga zdziwic.Podobno 15.maja bedzie okazja! Bedzie blizej i szybciej do Chełmca! W jedna strone.Czekamy.Bedzie sie działo.

Pozostałe