Transmisja obrad VIII Sesji Rady Miasta Nowego Sącza

  • 11.02.2019, 13:04 (aktualizacja 11.02.2019, 14:38)
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Transmisja obrad VIII Sesji Rady Miasta Nowego Sącza
Porządek obrad Sesji RM: 1. Otwarcie Sesji. 2. Stwierdzenie prawomocności obrad. 3. Podjęcie uchwały w sprawie zmian Uchwały Nr V/45/2018 Rady Miasta Nowego Sącza z dnia 28 grudnia 2018 r. w sprawie przyjęcia wieloletniej prognozy finansowej Miasta Nowego Sącza - druk nr 76. 4. Podjęcie uchwały w sprawie zmian Uchwały Budżetowej Miasta Nowego Sącza na rok 2019 Nr V/46/2018 Rady Miasta Nowego Sącza z dnia 28 grudnia 2018 r. - druk nr 77. 5. Informacja o sytuacji finansowej Spółki Miejski Klub Sportowy „SANDECJA” S.A. 6. Podjęcie uchwały w sprawie określenia kierunków działania Prezydenta Miasta Nowego Sącza w zakresie pozyskania nowych źródeł finansowania działalności Miejskiego Klubu Sportowego „SANDECJA” S.A. - druk nr 78. 7. Zamknięcie Sesji.
Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Robert
Robert 12.02.2019, 12:04
Nei dajmy się się LH zwariować. Ten gośćsię na niczym nie zna i jest jedynie wyborczą wydmyszką. W kampanii dużo mówił, obiecywał, zapewniał że znamiasto i na wszystkie bolączki ma receptę i pomysły.. Na Sandecję też. Teraz się okazuje że ten król Ludomir jest nagi. Zero wiedzy, zero kompetencji i zero recept i pomysłów. Tylko narzekanie, że odziedziczył kiepski budżet i wobec tego nic nie może ale według zasady "dzieł i rządź" skutecznie wywołuje konflikty. Może więc warto przypomnieć sobie i nam Sądeczanom, że Nowak, jak i wszyscy jego poprzednicy, nie marudził tylko pracował, chociaż nie miał większego niż Handzel budżetu. I nie potrzebował opowiadać głupot przed radą miasta co do finansowania Sandecji i w innych sprawach. i Poprostu to robił. I budował, i remontował, i sprzątał i ukwiecał miasto i szanował ludzi. A teraz? Teraz Handzel marudzi, jątrzy, opowiada bzdury. Nic nie robi! I to jest ta prawda na którą czas otworzyć oczy, bo czas leci a miasto traci swoje atuty.
nowosądeczanin
nowosądeczanin 12.02.2019, 11:30
To już jest całkowita kompromitacja Handzla i całego jego układu. Szantażem chcieli wymusić uchwałę zasłaniając się jakimiś bogatymi biznesmenami gotowymi przejąć Sandecję pod warunkiem że Rada Miasta przyjmie uchwałę. Tym powinny się zainteresować odpowiednie służby dochodzeniowe na co słusznie zwrócił uwagę radny Hojnor. Radny Krawczyk to jakaś dziwna persona, chyba nie bardzo wiedząca co radnemu wolno i co mu wypada powiedzieć. Cała ta heca z projektem uchwały przedstawionym przez Handzla nic nie rozwiązująca, to gra pozorów i bałamucenie ludzi, a w tym przypadku kibiców Sandecji, i to jest praktyka stosowana przez Handzla w każdej sprawie od początku kadencji. Za co Handzel bierze 5 tys. pensji? Przecież za to udawanie roboty nie należy mu się nawet jedna złotówka. A propos Bichenka: trzeba było widzieć jak się zachowywał i w jaką ekstazę wpadł klaskając Handzlowi. W tej sytuacji trzeba przypomnieć, że badania lekarskie w wyniku których lekarz wydaje orzeczenie o zdolności do pracy obowiązują także p. Bochenka i w przypadku jego osoby powinny obejmować szczególną specjalizację.

Pozostałe