Rozmowa Dnia.

  • 08.02.2019, 14:05 (aktualizacja 08.02.2019, 19:54)
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2019_02_08_rd_konicki.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Gościem programu jest Adam Konicki dyr MZD w Nowym Sączu.

Gościem programu jest Adam Konicki dyr MZD w Nowym Sączu.

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zosia
Zosia 11.02.2019, 17:59
Boże jaka mizeria!
Piotr K.
Piotr K. 09.02.2019, 14:26
Zgodnie z logiką MZD i p.dyrektora wykonanie ronda na Helenie według wadliwego projektu należy dokończyć po to, by jego wadliwość mogli sprawdzić w praktyce wszyscy zmotoryzowani mieszkańcy Heleny.
Dopiero po takim doświadczeniu należy je zburzyć i wydając podobną ilość pieniędzy - naszych pieniędzy, mieszkańców - wykonać nowe, normalne rondo.
To heleńskie powinno być trochę, jak bieżnia stadionu, trochę rozciągnięte i sięgać od ul. Dunajcowej do ul. Starowiejskiej.
Projekt takiego ronda był kiedyś opublikowany w papierowej wersji Sądeczanina, razem z nowym, dwupasmowym mostem, jednak z obecnych faktów wynika jasno, że ktoś przeforsował obecnie kończonego dziwoląga turbinowego.
Już kiedyś pisałem, że całością inwestycji powinna zająć się prokuratura:
nie jest dopuszczalne, aby dzielnica Nowego Sącza została potraktowana jako poligon dla przekrętów i debilnych projektów budowlanych.
Tadeusz
Tadeusz 09.02.2019, 13:38
Niekompetencja goni niekompetencje pod rządami Handzla. Mizeria w najgorszym wydaniu.
pan "zima"
pan "zima" 09.02.2019, 09:12
a przecież prawnik z MZD nie "poleciał" i nadal podpisuje wspaniałe umowy.....
Tadeusz
Tadeusz 09.02.2019, 09:11
Pani redaktor z hasłem "Moje życie sięga dalej" wyraźnie góruje nad P. Dyrektorem ! Swoją drogą dobrze że remont wiaduktu rusza w maju i będzie trwał do września bo to czas kiedy ruch w NS wyraźnie maleje.
Drugą zaletą remontu wiaduktu w momencie otwarcia mostu będzie to że ludzie z krainy inności KLI przestaną "pchać" się do miasta ulicą węgierską !
pan "zima"
pan "zima" 09.02.2019, 09:01
"niesprzyjająca pogoda" ??? - w MZD nie wiedzieli że jest coś takiego jak zima!, ale bełkot i brak kompetencji z zawieraniu umowy
Jan
Jan 09.02.2019, 00:01
O rany Bodkie! Tośmy się doczekali dyrektora. Masakra. Kogo ten Handzel zatrudnia?

Pozostałe