W Obiektywie - Okrągły Stół Nowosądeckiej Oświaty

  • 04.02.2019, 14:27 (aktualizacja 04.02.2019, 15:04)
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2019_02_04_prog_okragly_stol_oswiata.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W poniedziałek w sądeckim ratuszu odbyło się pierwsze spotkanie w ramach Okrągłego Stołu Nowosądeckiej Oświaty.

W spotkaniu wzięli udział wybrani w drodze losowania przedstawiciele sądeckich jednostek oświatowych. 

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Super
Super 05.02.2019, 22:34
Po butnym Nowaku i reszcie to bardzo pozytywna zmiana. Trzymam kciuku za Pana Handzla. Oby tak dalej!
Jurek
Jurek 10.02.2019, 13:05
Butny prezydent Nowak potrafił utrzymać wszystko nie zadłużając wiele Sącza .A ten matołek nie potrafi znaleść pięniedzy na nic
WI
WI 05.02.2019, 08:02
To jest prezydent Nowego Sącza? Ojejku za co was Bóg takim prezydentem pokarał?
wenerolog
wenerolog 11.02.2019, 18:33
Jak byś miał do wyboru : Handzel vs Mularczyk? Tryper vs kiła? Wybraliśmy trypra...
Zenek
Zenek 04.02.2019, 23:32
Kwadratowe jaja a nie okrągły stół
wandea
wandea 04.02.2019, 21:14
Przepraszam za głupie pytanie : czy jeżeli w Ratuszu obraduje oświatowy okrągły stół to czy już odbyły się rozmowy oświatowej Magdalenki i czy tamtych uczestników też wylosowywano?
Antoni
Antoni 04.02.2019, 20:04
bardzo dobry komentarz Romka o tych nierobach,dziadach w ratuszu,
handzel chyba zapomniał, że on wprowadził politykę do szkoły przede wszystkim w I liceum u rybskiego. Dyrektor rybski dał zły przykład młodzieży że jest taki uległy w stosunku do handzla.
belska czyli zmijka , majka, handzel zero pojęcia o oswiacie, spotkanie zorganizowane bez przygotowania coś sie chcieli dowiedzieć o oswiacie , chociaz majka ma trójke dzieci i mówi że z tego powodu zna się na oswiacie. Handzel ze zmijką , belską, majką to muszą wziąć lekcje z logicznego myslenia bo pięknie ich wypunktowała pani piątkowska że dotacje są całkiem inne niż wyliczyli nieroby z ratusza.
Najlepsze było dobrane przez losowanie przez zmijkę belską towarzystwo na spotkanie widać że niektórzy z uczestników byli zniesmaczeni w tym spotkaniu, że musza w tym cyrku wystepować z takimi ignorantami z ratusza. Mieli pecha że ich wylosowali.

Romek
Romek 04.02.2019, 19:23
Jak ty Ludek nasz troje dzieci i nie znasz się na oświacie to mądrzejsza jest ta Majka bo ona ma córkę na studiach, syna w szkole średniej i córkę w podstawówce i jak mówiła to wystarczy żeby mogła odpowiadać w Urzędzie za oświatę bo jako matka tej dziatwy na oświacie się zna. A ty Ludek też masz troje dzieci i jesteś niepojętny bo się na oświacie nie znasz i o wszystko musisz pytać ludzi przy tym stole wcale nie okrągłym. Zresztą ty się Ludek na niczym nie znasz, bo jak sam powiedziałeś będziesz się pytał jak robić inwestycje, zarządzać sportem itd. I szkoda że wcześniej nie wpadłeś na pomysł losowania wśród Sądeczan nowych dyrektorów tak jak wylosowałeś to towarzystwo na naradę oświatową. Propagandę Ludek to Ty opanowałeś. Przed wyborami w I Liceum robiłeś kampanię na całego a teraz mówisz że nie pozwolisz żeby w szkole była polityka. Noc dobrego twoje rządy przyniosą dla Sądeczan a z dzisiejszej narady pożytek mogą mieć tylko ci wylosowani w postaci wypitej kawki i herbatki. Ludek zabierz ty się za naukę o mieście i rzetelną robotę i spełnianie obietnic wyborczych, bo jak na razie najbardziej jesteś znany z tego że po niespełna dwóch miesięcach od objęcia urzędu wyfrunąłeś na wczasy i sprowokowałeś przeciwko sobie pikietę przed ratuszem i na sesji Rady. Miejskiej.
Adam
Adam 04.02.2019, 18:09
Czekamy na propozycje czyli sami pomysłu nie mamy żadnego. I o to chodzi żeby ludziom wydawało się, ze cis sie dzieje. A tu pustka, zero czyli nic.
keisyr
keisyr 04.02.2019, 18:04
Zasiadać do stołu z Handzlem to wstyd !!!
Handzel, człowiek z niskiej warstwy społecznej, pospolity prywaciarz powiazany z PO. Handzel dostal sie do Ratusza na oszustwach wyborczych. Handzel nie zrealizowal żadnej obietnicy wyborczej, za to zdążył utworzyc sitwę kolesiów w podległych mu instytucjach. Handzel to człowiek ignorowany na wszystkich szczeblach wladzy i administracji w Polsce. Dlatego Handzel nie ma pieniędzy na funkcjonowanie Nowego Sącza !!! Handzel jes bezużyteczny dla miasta,a wręcz szkodliwy Handzel może tylko proponować likwidację placówek oświatowych. Handzel wnet zostanie usunięty z Ratusza
Zwracam sie do pracowników oświaty i rodziców dzieci
Jak chcecie porozmawiac o oświacie,zwróćcie sie do Pani Mularczyk. Pani Mularczyk z PiS to nasza nowa Prezydent Nowego Sącza !!!
Keysyr
Keysyr 04.02.2019, 18:16
Ty jestes chyba synalkiem Pani Iwony. Takich jak ty zamyka sie w kawtan.
D
D 05.02.2019, 08:39
Kawtan???? Kaftan jeśli już...
Józio
Józio 04.02.2019, 17:57
Losowała uczestników pewnie sierotka od głupawych min i głupich pomysłów odnoszących się do oświaty. No cóż - taka dyrekcja jak jej przełożeni.
W
W 04.02.2019, 22:10
A wśród „wylosowanych” dobre znajome Pani Bełskiej.... wstyd tak ludzi okłamywać!

Pozostałe