Rozmowa Dnia.

  • 1.02.2019, 14:53 (aktualizacja 01.02.2019 19:39)
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2019_02_01_rd_ziaja.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Gościem programu jest Krzysztof Ziaja, klub radnych Koalicja Nowosądecka.

Gościem programu jest Krzysztof Ziaja, klub radnych Koalicja Nowosądecka.

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (44)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
xyz
xyz 26.02.2019, 09:59
Taki Ziaja to doskonały przykład utajnionej mądrości. Ewidentnie dowiódł tego tym wywiadem.
kochanowskiego
kochanowskiego 14.02.2019, 22:05
menago odziezowy! no "szacun" pełna profeska ,znawca bizancjum i spraw miasta.Specjalista ,pełen zaufania i profesjonalizmu.Dwoch łysych i niebieski garniturek.Brawo Sadeczanie,doczekalismy sie "elity".Po 700 meczach obejrzanych ma kompetencje na prezesa nawet.Hymn na pamiec zna!Boze,omnibus!.I to z mojego osiedla!Ja pier....le.!!!
zefir
zefir 11.02.2019, 11:53
Kurcze, jak dzisiaj powieje ZIAJĄ, to już trudno będzie to wytrzymać
żona ziaji
żona ziaji 7.02.2019, 22:03
Ten mój Krzysiek plecie jak wiejski głupek
syn ziajosa
syn ziajosa 7.02.2019, 22:04
To jeszcze nic, jak nikt nie widzi to wcina swoje smarki
Jurek
Jurek 7.02.2019, 17:08
Ziaja dostał zadyszki ,bo wybuduje drogę na Grabową .co teraz zrobić ,bo z drogi nici.Wstyd
będzie sie musial wyprowadzić z grabowej
Japa
Japa 7.02.2019, 13:20
...ale ziaja ale ziaja ale ziaja....
nowosądeczanin
nowosądeczanin 7.02.2019, 10:26
Przy następnych wyborach głosujemy na Ali Babę. Przynajmniej będziemy wiedzieli że nie będzie więcej niż 40-tu rozbójników.
Piekło
Piekło 6.02.2019, 17:49
Przepraszam mieszkancow Nowego Sacza za "tego radnego".Mieszka
on na mojej dzielnicy..Przepraszam! Ze tacy ludzie tutaj zyja to sie nie spodziewałem.Jeszcze raz przepraszam!!
Leon
Leon 6.02.2019, 11:04
Od dwóch miesięcy w Nowym Sączu zła pogoda. Wieje huragan ZIAJA.
Zosia
Zosia 5.02.2019, 09:43
Szkoda czasu na słuchanie tych bredni p. Ziaji.i strach na niego patrzeć. Ci z układu Handzla do siebie podobni. Tacy niesympatyczni, nieładni i zgorzkniali. Ale jaki szef taka reszta układu personalnego.
Stas
Stas 5.02.2019, 01:06
Jak teraz zyc w Nowym Sączu kto jest w Ratuszu ludzie bez kompetencji

?
? 5.02.2019, 22:17
Po czym wnosisz?
Asia
Asia 4.02.2019, 22:45
A porebowa cisza bo nie wie co mowic
Zosia
Zosia 4.02.2019, 22:40
Zrób wyksztalcenie. Wstyd za takiego radnego
ABC
ABC 4.02.2019, 12:42
W Sączu już o poczynaniach ekipy Handzla+Bochenka mówi sie: WIEJE ZIAJĄ.
Antek
Antek 3.02.2019, 16:28
ziaja to wielkie nieporozumienie z nowosądeczanów robi idiotów. Zero kompetencji jak i cała ta koalicja nowosądecka. Oni nic nie potrafią robić konstruktywnie tylko wszystko niszczą. Handzel zreszta słynie że wszystko likwiduje a nic nie tworzy , poza sitwa która obecnie zasiada w ratuszu. Ziaja niech sie nie porównuje do elity sadeckiej z 20lecia międzywojennego bo ich po prostu obraża. Za głupi jest i do pięt im nie dorasta.Wywiad z nim a bardziej monogol ze strony ziai obnażył jego głupote. Myslę że jak Nowak z Gwiżdżem słuchali tego wywiadu to załamali ręce kto teraz kieruje w Nowym Sączu. Zenada i jeszcze raz żenada. Przed wyborami Koalicja nowosądecka na wszystko miała przygotowane rozwiązania i przez 4 lata przygotowała gotowe rozwiązania. Widać jak sie przygotowała na nic nie ma rozwiązań. Wzięli się za likwidację szkół i spieprzyli.
Dlaczego usuneliście mój wpis gdzie dosadnie powiedziałem co myślę o wschodzącej gwiazdzie KN. Może użyłem słow niecenzuralnych ale jak słucham tego ziai to mnie szlag trafia co on bredzi.
Japa
Japa 3.02.2019, 15:33
O Matko Boska
kellog
kellog 3.02.2019, 11:52
Redaktorka: Panie radny proszę mi odpowiedzieć na pytanie. Odpowiedź: Nie mam pani płaszcza i co pani mi zrobi”. Hehe, a na końcu ten seksistowski wtręt do prowadzącej. Dajcie to na you tube pod tytułem - kilof w telewizji.
rev
rev 3.02.2019, 08:00
Musimy zrozumieć że Handzel do tej pory w swoim "zawodowym" życiu był likwidatorem ,a nie twórcą i wszystko jasne . On tworzyć nie potrafi.
log
log 5.02.2019, 22:11
Ale może przynajmniej nie zadłuż nas tak jak Nowak i jego ekipa.
Zatroskana
Zatroskana 3.02.2019, 07:27
Jeśli Krzysiek Ziaja to najtęższy umysł w ekipie Ludka to naprawdę przyszłość szykuje się nader optymistyczna.
W Rtk gdzie był ostatnio z Jozefem Hojnorem obnażył niekompetencje nie tylko swoją ale całej ekipy. Natomiast pan Jozef naprawdę szacun, znajomość przepisów ogromna wiedza, poszanowanie mieszkańców i historii miasta.
sn
sn 2.02.2019, 18:16
Weź Ty się Ziajo do roboty, namów do roboty Handzla i tą jego dziwaczną ekipę czy raczej towarzystwo, a nie zgłasza więcej tych głupawych pomysłów, jak ten ostatni a wyniku którego Handzelek chce drogą konkursu wybrać nazwę dla mostu heleńskiego, który ma naxwę uświęconą tradycją i powszechnym uznaniem. Pooglądaliście sobie wbrew RODO akta personalne pracowników, zwolniliście dobrych urzędników to teraz zgłaszacie idiotyczne pomysły. A Sądeczanie za to wam jeszcze płacą. Jak wam Ziajo nie wstyd.

Pozostałe