Prezydent chce wycofać z porządku obrad punkt dotyczący likwidacji SP nr 1

  • 29.01.2019, 12:08
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2019_01_29_briefing_handzel.mp4
Prezydent Ludomir Handzel chce wycofać z porządku obrad dzisiejszej Sesji Rady Miasta punkt dotyczący zamiaru likwidacji SP nr 1.

/briefing prasowy/

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Romek
Romek 30.01.2019, 17:01
Najgorszy prezydent Nowego Sącza.
keisyr
keisyr 3.02.2019, 19:22
Mieliśmy wybór: miejscowy tryper czy przywleczona przez deweloportera kiła. Wybralismy trypra...
Ewa
Ewa 30.01.2019, 09:14
Pan Prezydent ma racje jesli chodzi o przywrocenie szkoly nr 19. Na osiedlu Millenium jest bardzo duzo dzieci i wszystkie sie cisna w jednej szkole nr 7. Dzieci sie ucza do godziny 18. Gdzie jest telewizja? Niech zobacza co sie dzieje w szkole nr 7. Mowia tyle o szkole nr 1 gdzie nie ma dzieci a w szkole nr 7 jest ich za duzo dlatego powinna byc szkola odciazana taka iloscia dzieci i przywrocona szkola nr 19. A Pan Dyrektor Sybirakow nie ma zielonego pojecia co sie tu na osiedlu dzieje. Jak mozna dac szkole nr 19 sybirakom. Przeniescie ich w inne miejsce a prosze przywrocic szkole nr 19. Panie Prezydencie mam nadzieje ze Pan dotrzyma slowa i moja corka bedzie chodzic do szkoly nr 19 a nie do szkoly nr 7 gdzie zajecia sa tak pozno.
yzco_yzdeim
yzco_yzdeim 30.01.2019, 10:43
Prezydent probuje podejmowac racjonalne decyzje ale na kolejnej juz sesji RM jest blokowany przez 3 wyborczych konkurentow, ktorzy nie pogodzili sie z przegrana i organizuja destrukcyjna wiekszosc w Radzie. Takie jest moje aktualne przekonanie...
ns
ns 30.01.2019, 08:19
Żaden prezydent miasta nigdy tak się nie skompromitował i nie wykazał się takin brakiem kompetencji jak Handzel na sesji Rady Miadta 29 stycznia 2019 r. Ten fakt przejdzie do historii miasta jako najgorsze wydarzenie i zaważy na prezydenturze Handzla, którego już nikt poważny poważnie nie potraktuje. To w istocie słaby człowiek, nie potrafiący bronić swoich racji, przestraszony sprzeciwem obywatelskim i nie posiadający nawet deka cech przywódczych. Tak " poważnie" traktuje pracę której się podjął, że już po dwóch miesiącach urzędowania poczuł się zmęczony i udał na urlop, który powinny odnotować ratuszowe kadry. Wszystko wskazuje na to, że prezydentura Handzla okaże się wielką klapą. P
Poldek
Poldek 29.01.2019, 23:48
Z Handzlem miasto jest przegrane. Pikieta po dwóch miesiącach. To likwidator, nie prezydent.
123s
123s 29.01.2019, 21:23
Gdzie tak ładnie słoneczko opala ;) Nasz włodarz po dwóch miesiącach pracy w tygodnie urlopu ;)
Dd
Dd 29.01.2019, 20:43
Wystarczyło pare dni nieobecności i aniołki odlecialy robiąc Handzlowi niezła zadymę .
Ciekawe co wymyśla następnym razem byle tylko dyrektor go wydziału komunikacji im w tym nie pomagał bo wtedy to już kompletna katastrofa.
Rt
Rt 29.01.2019, 20:30
Fakt, miasto zostało całkowicie rozchwiane, wprowadzono nowych ludzi, którzy nie potrafią odnaleźć drogi do swoich wydziałów, których lokalizacje zmieniają się codziennie, a gdzie dopiero cooolwiek konstruktywnego robić.
A oni zaczynaja burzyć wszystko bez żadnych rozmów konsultacji poznania ludzi. Wystarczy tylko donos i już prezydent podejmuje decyzje niesprawdzając stanu faktycznego. A przecież wiadomo jest, ze otoczył się ludźmi, którzy wspierali go tylko dlatego żeby na tym skorzystać.
Sadeczok
Sadeczok 29.01.2019, 18:42
Teraz kolej na kibicow Sandecji!Na szeregowych pracownikow firm budzetowych!Pracownikow szkoł i przedszkoliRodzicow!Na was chca wladze miasta szukac oszczednosci!Ruszcie...sie!Oszczednosci na ludziach nie poprawia sytuacji miasta!Nie pozwolmy zniszczyc naszego miasta!Rozmawiajcie z ludzmi ktorzy tylko pracuja ,czy to w ratuszu,czy kazdej innej instytucji miasta.Ktorzy nie decyduja o niczym a tylko chca spokojnie pracowac.I brac za to swoja pensje.Zdziwicie sie "jak to w budzetowce jest dobrze".Zapytajcie w MOKu,w wodociagach,MPECu w NOVEj,MOSIRze.w MOSie i kazdej miejskiej firmie.Strach i bieda.Tylko nowi "nic nie mogacy nowi dyrektorzy"w formie.
Anna
Anna 29.01.2019, 16:24
W tym urzędzie jest totalny armagedon obietnice obietnice i wielkie nic wstyd i żal że mamy takich włodarzy miasta niszczą wkoło zamiast budować. Pora zacząć od siebie i poszukać uczciwości .... hm
gosia
gosia 29.01.2019, 14:11
ja już nic nie rozumiem. Pani prezydent mówiła o tym, żeby dać ten budynek szkole Sybiraków. Pan prezydent mówi, ze I LO. Czy oni w ogóle rozmawiają ze sobą???
Płaczący
Płaczący 29.01.2019, 13:37
Już wiadomo! Kto sprzeciwia się pomysłom likwidacyjnym prezydenta, ten politycznie gra nowosądeckimi dziećmi. Czysta demagogia wydaniu tej ekipy. Łza się w oku kręci.

Pozostałe