Rozmowa Dnia.

  • 11.01.2019, 13:46 (aktualizacja 12.01.2019, 19:10)
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2019_01_10_rd_handzel_qm123amdue_.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Gościem programu jest Ludomir Handzel prezydent Nowego Sącza.

Gościem programu jest Ludomir Handzel prezydent Nowego Sącza.

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zosia
Zosia 11.03.2019, 21:00
On jest beznadziejny nie zna się na niczym. Cwaniak tylko ma sygnaly chyba na siłowni jak panie w sekretariacie
wydymany
wydymany 10.02.2019, 17:29
Ten człowiek oszczedza,ale na razie tylko na pracownikach budzetowki.Nie chodzi mi o jego dyrektorow.Tylko tych sredniakow.Zabiera im czesc wynagrodzenia Czy w ten sposob szertegowi pracownicy maja uratowac budzet miasta?No to zycze "powodzenia"Juz widze Handzla i Bochenka jak laduja smieci,albo jezdza "siodemka" bo nie bedzie miał kto."22 tysiace glosujacych" chcialo takich zmian".Tak."zadowoleni jestesmy"Juz nas raz wysyłal za granice Tak , nie podoba Nam sie to.Badz pewny "nasz prezydencie" skorzystamy z podpowiedzi.
Kasia
Kasia 22.01.2019, 12:44
Anno Mario dobrze sytuowana wczuj sie w sytuacje uczciwych i dobrze wykazujących sie ze swojej pracy a zwolnionych bez powodu bez rozmowy. Jsk mozna byc wykształconym i glosowac na osobe ktora zaslania sie swoim zastępca JAK JESTES WYKSZTALCONA O WYCIAGNIJ POPRAWNE WNIOSKI
Igor
Igor 13.01.2019, 16:17
Handzel sam nic nie zrobi !! Do roboty wreszcie muszą zabrać się wszyscy samorządowcy ! Muszą mieć wsparcie od Czerwińskiego, Mularczyka i im podobnych ! Panowie róbcie coś bo przez waszą niefrasobliwość jedno pokolenie sobie już życie zmarnowało ! Żadnych podziałów partyjnych tylko do roboty ! To ostatni moment i szansa na wyrwanie regionu z izolacji i zlikwidowania obozu pracy za minimalną europejską !! Rany Boskie Nie Marnujcie Naszego Życia !
Zdegustowany
Zdegustowany 13.01.2019, 15:47
Kiepsko to widzę. Z tej rozmowy wynika, że prezydenta stać na obniżenie budżetu miasta o 4 mln zł rocznie na bezpłatną komunikację i nazywa to gospodarnością. Jednocześnie twierdzi, że budżet miasta jest zły i nie stać go na potrzebne inwestycje. To się kupy nie trzyma.
sądeczanin
sądeczanin 13.01.2019, 15:39
Weź.się pan panie Handzel do roboty bo po dwóch miesiącach pana rządów zastój w mieście w kaźdej dziedzinie opróccz zwolnień fachowców i przyjmowanno swoich zupełnie niekompetemtych ludzi. I czekamy.na tą bombę dla.której ma być zwołana sesja rady miasta. Skandal wisi w powietrzu..
keisyr
keisyr 13.01.2019, 15:26
Poniżej lista oszustw wyborczych Handzla:

- darmowa komunikacja miejska
- nowoczesna komunikacja miejska - przy Handzlu co drugi przystanek ma rozbite szyby, brak jest automatów biletowych, a kierowcy sa ubrani jakby powozili traktory
- darmowe parkingi w centrum miasta
- darmowa rehabilitacja
- darmowa opieka lekarska w nocy i w dniach wolnych od pracy
- czyste powietrze
- ekstraklasowy stadion Sandecji na 8 tys. miejsc
- regulacja i zagospodarowanie sadeckich rzek, w tym bulwary nad Kamienicą
- zespół basenów otwartych
zagospodarowanie Starej Sandecji - nie zielskiem i ławkami
- centrum komunikacyjne
- znacząca obniżka cen odprowadzania ścieków, śmieci, dostarczania wody i ciepła - Handzel przed kamerami wymachiwał książeczka mieszkaniową
- likwidacja lub solidna reorganizacja straży miejskiej - przy Handzlu nieroby ze Straży Miejskiej maja się dobrze, a krawężniki, chodniki i zieleńce sa rozjeżdżane przez kierowców
- dobór pracowników wedlug kompetencji - Handzel obsadza stanowiska tylko swoimi kumplami lub ludżmi którzy go popierali w kampanii wyborczej
- 1 mld zlotych na inwestycje
- most południowy przez Dunajec
- odkorkowanie miasta - przy Handzlu sa jeszcze wieksze korki samochodowe jak przy Nowaku
- nowe drogi, chodniki, skrzyżowania, estakady - Handzel chce odwrócić uwagę mieszkańcow od tego oszustwa I proponuje budowę nowej drogi przebiegajacej wzdłuż wałów Dunajca przez Chełmiec dla Chełmca !!! Handzla nie interesuje rozwój infrastruktury drogowej w Nowym Saczu, ale na wsi w Chełmcu !!!

Handzel w Ratuszu to umieranie Nowego Sacza i życie jego mieszkańcow na poziomie bydła
Antek
Antek 13.01.2019, 13:15
handzel jest nagi,żadnych inwestycji nie bedzie bo tylko biadoli , że nie ma ,,piniędzy,,. Nowy przebieg drogi od kurowa doBiegonic to ściema, tak samo jak stadion za 100 milionów dla kiboli. Teraz mówi o nastepnym fachowcu olszyńskim, szkoda tej naszej młodzieży
Sfinks
Sfinks 13.01.2019, 09:15
A zastępca prezydenta mówił ze szynobus czy pociąg jest złym rozwiązanie to po co teraz go wogole przedłużać. I stadion podrożał o 50 mln nie lepiej remontować za te pieniądze drogi.
keisyr
keisyr 12.01.2019, 23:43
Handzel,człowiek z niskiej warstwy społecznej zwanej plebsem, który udaje że jest prezydentem. Handzel dostał sie do Ratusza głównie dzięki oszustwom wyborczym. Na te oszustwa dał sie nabrać sądecki plebs, który głosował na Handzla (ludzie niewykształceni, bezrobotni, szara strefa, półswiatek, męty). Handzla rozwój Nowego Sacza specjalnie nie interesuje. Jego celem jest zdobycie wladzy nad ludźmi I zabezpieczenie wlasnych interesów. Stąd Handzel zwalnia z pracy wszystkich którzy staja mu na tej drodze. Handzel spiskuje z Chełmcem przeciw Nowemu Saczowi. Dowód to plany przeprowadzenia nowej drogi po stronie Chełmca zamiast Wegierskiej bis. Lista oszustw wyborczych Handzla jest długa. Trudno je tutaj wymieniać. Jak dotąd oprócz zwalniania z pracy ludzi i zastepowania ich swoimi kumplami to Handzel dla miasta nic nie zrobił. Handzel nie ma pieniedzy na funkcjonowanie Nowego Sacza i takich pieniedzy nie dostanie od Rządu Polskiego I Władz Wojewódzkich. Wszyscy pamietają jak Handzel wyśmiewał i dyskredytował Prawo I Sprawiedliwości, Rząd Polski, ministrów i inne ważne osobistości przyjeżdzajace z oferta dla miasta na zaproszenie Pani Mularczyk. Przy Handzlu Nowy Sacz upada, a ludzie żyją jak bydło. Dzisiaj nikt juz sie nie przyznaje że głosowal na Handzla, nawet wiekszośc sadeckiego plebsu.
Co dalej ?
Wielkie inwestycje Rządu i Województwa Prawa I Sprawiedliwosci czekaja na granicy Nowego Sacza I nie mogą wjechac do miasta dopóko Handzel będzie w Ratuszu. Te wielki inwestycje pojawią sie w mieście jak Prezydentem Miasta bedzie Pani Mularczyk. Dlatego trzeba usunąc Handzla z Ratusza jak najszybciej. Każdy dzien Handzla w Ratuszu to dzień stracony dla Nowego Sacza
Na koniec fragment wywiadu Handzla. Otoż Handzel stwierdził że dobrze by było aby komunikacja miejska z Nowego Sacza obslugiwała cały powiat !!! a nawet kursy do Krakowa !!! Sami Państwo przyznają że własciwe miejsce Handzla to szpital psychiatryczny a nie Ratusz
Rysiek
Rysiek 13.01.2019, 12:24
Chłopie zlituj się i nie pisz już wiecej tych komentarzy.
Anna Maria
Anna Maria 13.01.2019, 10:37
Na pewno "zjadą" te wielkie inwestycje, jak Mularczyk będzie prezydentem, już to widzę :) :) :) i dziękuję za porównanie, że na Ludomira Handzla głosował plebs - oczywiście się z tym nie zgadzam, bo wszystkich, kogo znam (włącznie ze mną) to osoby wykształcone, postępowe, dobrze sytuowane. Pozdrawiam, i życzę mniej jadu :)

Pozostałe