Ruszają Bezpieczne Ferie

  • 10.01.2019, 12:22
  • - Nasza TV Sądecka
2019_01_10_bezpieczne_ferie_qm123amdue_.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Wzorem lat poprzednich w Nowym Sączu rusza akcja Bezpieczne Ferie. Ma ona zapewnić dzieciom i młodzieży bezpieczny wypoczynek zimowy i atrakcyjne spędzenie wolnego czasu. Zapisy są prowadzone przez zarządy poszczególnych osiedli a uczestnicy akcji mogą skorzystać m.in. z wyjazdów na narty, z zajęć sportowych na hali MOSiR- u, z basenu, ściany wspinaczkowej czy lodowisk. Warsztaty o różnej tematyce są organizowane przez MOK, Pałac Młodzieży i Sądecką Bibliotekę Publiczną. Będą także wyjścia do kina, sal zabaw oraz kręgielni.

Więcej informacji można uzyskać w Centrum Informacji Feryjnej przy ul. Nadbrzeżnej lub p[od numerem telefonu 18 444 33 75.

- Nasza TV Sądecka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Edek
Edek 10.01.2019, 13:31
Bezpieczne ferie będą przede wszystkim wtedy kiedy Handzel z Bochenkiem odśnieżą drogi i chodniki.

Pozostałe