Rozmowa Dnia

  • 09.01.2019, 21:58 (aktualizacja 09.01.2019, 22:08)
  • Nasza TV Sądecka
2019_01_09_rd_hojnor_qm123amdue_.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Gościem Rozmowy Dnia jest radny RM Nowego Sącza Józef Hojnor.

Z radnym Józefem Hojnorem rozmawiamy m.in. o tym, dlaczego poseł A. Czerwiński krytykuje radnych własnej opcji politycznej, o polityce władz Nowego Sącza, budżecie na 2019 rok oraz problemach komunikacyjnych miasta. 

Nasza TV Sądecka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
keisyr
keisyr 01.03.2019, 22:45
keisyr 19.02.2019, 21:54
Przepraszam, mam problem ciągle boli mnie noga, atakuję w sposób chamski Ludzi bo wtedy przestaje mnie boleć noga.Taki jestem jakiś dziwny, może ktoś poradzi mi co na tę nogę która mnie boli.
keisyr
keisyr 11.01.2019, 19:00
Wywiad bardzo źle przeprowadzony. Pani Redaktor pozwalała sobie na wlasne opinie i oceny przedstawianych faktów. To jest niedopuszczalne.
Przechodząć do Hojnora, to człowiek z niskiej warstwy społecznej zwanej tez plebsem. Oto kilka dowodów.
Hojnor to twórca wiejskiego minironda przy Galerii Trzy Korony. Zlikwidował szerokie skrzyżowanie o 3 pasach ruchu, a wprowadził ciasne rondo o dwóch a nawet o jednym pasie ruchu !!! (od strony ulicy Barskiej). W ten sposób Hojnor całkowicie zatkał samochodami ulice Barską i Krańcową
Podobne minironda wiejskie o jednym pasie ruchu do jazdy na wprost i w lewo utworzono na ulicy Tarnowskiej, na Helenie (tam dodatkowo bez skretu w lewo) na skrzyzowaniu Sucharskiego-Halera. W ten sposób plebs spod znaku Nowaka, a teraz Handzla zatkał całkowicie Nowy Sacz
Drugim dowodem na to że Hojnor to człowiek plebsu, to jego ordynarne zachowanie na sesji wobec Przewodniczącej Rady Miasta Pani Mularczyk. Nie ma się co dziwić, Hojnor należy do PO, a tam najwięcej zalega plebsu. Przyklad ludzi lokalnego sadeckiego plebsu to radni Fecko i konduktor Gajdosz
Ostatni na dzisiaj dowód na to że Hojnor to człowiek z warstwy plebsu to jego ocena budowanego mostu heleńskiego. Hojnor większość życia spędził na prowincji w Nowym, Saczu. więc Hojnor nie widział cywilizacji. Hojnor nie wie jak teraz buduje sie mosty na świecie, w Warszawie czy w Krakowie. Umysł Hojnora koduje tylko te obrazy, ktorych Hojnor był świadkiem. Więc Hojnor bedzie sie pozytywnie wypowiadał o drewnianych kladkach przerzucanych nad potokiem, a negatywnie o nowoczesnym metalowym moście łukowym z kilkoma przęsłami.
Podsumowując, takie osoby jak Hojnor powinny być wyeliminowane z życia publicznego. Dla dobra Nowego Sacza
japa
japa 10.01.2019, 12:36
Wójt Gminy Powroźnik?......oj, oj,oj, panie radny jak zwykle ble ble ble
Kuba
Kuba 10.01.2019, 10:12
Panie radny! Niech pan nie gada tylko zmobilizuje tego udającego prezydenta Ludomira do odśnieżania miasta a jak tego nie zrobi to niech mu straż miejska przywali mandat. A w ogóle gdzie się ta straż miejska pochowała. Takiego bałaganu jeszcze w mieście nie było jak teraz za tych nierobów.
Pawel
Pawel 10.01.2019, 20:30
Ze śniegiem to faktycznie w tym roku są jakieś jaja, główne są rozjeżdżone nie odmiecione, boczne to szkoda pisać. Chodniki to tylko tam gdzie właściciel odmiótł, nawet przystanki kiedyś SITA to ogarniała, a teraz też nieodmiecione ? To jeszcze sprawa Nowaka ? Czy już Pan Handzel, a raczej pewnie Bochenek obciął fundusze w ramach oszczędności?

Pozostałe