Rozmowa Dnia - Andrzej Górski były prezes MPK

  • 7.01.2019, 14:53 (aktualizacja 07.01.2019 18:25)
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2019_01_07_rd_gorski_qm123amdue_.mp4
Gościem programu jest były prezes MPK Andrzej Górski.

Tematem rozmowy były zarzuty dotyczące nieprawidłowości w funkcjonowaniu spółki, które podczas piątkowej konferencji prasowej przedstawił p.o. prezesa MPK Krzysztof Migacz.

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Znajomi, którzy już nie pracują.
Znajomi, którzy już nie pracują. 9.01.2019, 11:14
Andrzeju, jesteśmy z Tobą, trzymaj się. Taką mają politykę, wyrzucić starych, wsadzić swoich. Chyba pozostał im jeszcze Wydział Spraw Obywatelskich, do wywalenia dyrektora! Chyba, że to ich osoba.Jesteś świetnym fachowcem, na pewno znajdziesz gdzieś pracę. Przed obecnymi władzami miej głowę podniesioną do góry, Ty nie masz się czego wstydzić.My Cię dobrze znamy i popieramy.
keisyr
keisyr 8.01.2019, 22:33
Panie Nowak (były Prezydent Nowego Sącza )
Kto sobie strzelił w kolano, Pan czy PiS ?
Za przepuszczanie publicznych pieniędzy i zrobienie z Nowego Sącza dziadowni Prezes Kaczyński usunął Pana z PiS. Dziękuj Pan Prezesowi że jeszcze nie stanął Pan przed prokuratorem. Rozbił Pan ruch prawicy w mieście (wystawiając Gluca w wyborach) i dzięki temu taki Handzel został Prezydentem Miasta. Teraz Handzel wycina Pana ludzi, a Pan jak szczur schował się przed ludźmi w norze. Więc w kolano strzelił sobie Pan. Tak kończy każdy taki jak Pan, człowiek z warstwy plebsu
PiS - Pycha i Synekury
PiS - Pycha i Synekury 9.01.2019, 17:01
Ty wiesz co piszesz? Z Twych wypocin wynika, że kur***l Prezes jest w psiadaniu informacji dających podstawę do przedstawienia Nowakowi prokuratorskich zarzutów. I kur***lek nic z tym nie robi i łamie prawo. I właśnie za to jest prokurator ty zjadaczu gilów.
Wiesław
Wiesław 8.01.2019, 21:47
Pan Górski to fachowiec ! Osobiście nie zgadzam się z decyzją ratusza odnośnie jego odwołania ! To wielki błąd ! Wyprowadził MPK z zapaści i zlikwidował mnóstwo patologii np. PICIE W PRACY PRACOWNIKÓW WARSZTATU ! i nie tylko. Wielka szkoda Panie Andrzeju powodzenia, z Pana doświadczeniem znajdzie Pan pracę do końca tego tygodnia !
Antek
Antek 8.01.2019, 16:24
widać że górski to kompetentny człowiek a nie taka miernota jak migacz handzel,czy bochenek. Najlepiej wybrać miernote bez kompetencji ale żeby był koleżka,
Widać po tym jakich bałwanów zatrudniają w ratuszu, nawet na 100lecie odzyskania niepodległości zatrudnili esbeka wasiluka i jeszcze mu zakupili drona aby śledził mieszkańców Nowego Sącza. Jak z filmu Barei.
Ale to wina mieszkańców Nowego Sacza, że takiemu handzlowi dali władzę
.Jestem ciekaw kiedy zatrudni proboszcza z fary w ratuszu lub w miejskiej spółce.
Edek
Edek 8.01.2019, 15:02
Warto porównać ten wiwiad z wywiadem z Migaczem i jak na dłoni widać że zwalniają fachowców a w ich miejsce zatrudniają laików. Co tu dożo mowić - pomiędzy Górskim a Migaczem jest przepaść i żadne Handzle, Bochenki ani Poręby tego nie zasypią. Ciężko tego pożałują, tylko szkoda MPK i Sądeczan.
Sączers
Sączers 8.01.2019, 08:57
Krótko, zwięźle i w 100% na temat... Widać że facet wie co mówi... teraz można porównać wypowiedzi obecnego p.o. z byłym prezesem ....i wszystko jasne..."dajcie mi człowieka a znajdzie się paragraf"...no cóż myślę że ludzie z ratusza pożałują jeszcze tego co zrobili...a szkalowanie prokuraturą to już chwyt poniżej pasa....
nowo sadeczanin
nowo sadeczanin 7.01.2019, 21:41
Panie Prezesie, wyrzucili Pana nie dlatego,że był powód. Wyrzucili Pana , bo na to miejsce czeka już jeden radny z koalicji Nowosądeckiej. A teraz jeszcze ideologię się próbuje dorabiać. A druga kiełbaską jaka usmaza przy tym ogniu będzie brzmieć. Nie ma kasy na darmową komunikacje bo MPK jest w tragicznej sytuacji. Może wtedy warto przypomnieć ta gadaninę sprzed wyborów. Znamy budżet miasta, wiemy że z niego cuda można wykroić.
Marzyciel
Marzyciel 8.01.2019, 21:04
Prawda, że posiada kompetencje i realizował plan zminimalizowania strat wynikających z pracą komunikacji miejskiej i do tego w tak trudnym czasie.
Obraz, który się malował z obietnic wyborczych obecnego Prezydenta szybko by stracił kolor... A Pan Górski, mógłby uświadomić, że realizacja darmowego transportu w naszym mieście nie była by dobrym pomysłem.
Mam nadzieję, że ludzie wybierający Pana H. nie brali tej obietnicy na poważnie.
Odpowiednim pomysłem byłoby we współpracy z MZD długofalowego planu budowy tranzytowego bus passa zintegrowanego z P&R...dobra marzenia, marzeniami...
Odbiegłem od tematu...
Renata
Renata 7.01.2019, 20:12
Widać, że facetvwie co mówi. Zna się na rzeczy. Szkoda, wielka szkoda. Myślę, że ta zmiana wyjdzie ratuszowi bokiem

Pozostałe