W Obiektywie - konferencja prasowa posła A. Czerwińskiego

  • 7.01.2019, 14:25 (aktualizacja 07.01.2019 15:17)
  • - Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
2019_01_07_konf_posla_czerwinskiego_qm123amdue_.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Budowa Sądeczanki i linii kolejowej Podłęże - Piekiełko zdominowały zwołaną przez posła Andrzeja Czerwińskiego konferencję prasową. Poseł przekonywał m.in, że droga popularnie zwana Sądeczanką mogłaby być gotowa już w 2019 r., ponieważ rząd PO - PSL przygotował wszystkie niezbędne dokumenty do jej budowy oraz zabezpieczył niezbędne środki finansowe. Poseł ocenił także dotychczasową pracę prezydenta Nowego Sącza Ludomira Handzla. A. Czerwiński chwali, iż prezydent zaczyna oszczędności od siebie i w tym postępowaniu przypomina premiera Donalda Tuska. Nieco mniej podobają się posłowi radni jego własnej opcji politycznej, którzy krytykowali pomysł obniżenia diet i uposażenia prezydenta oraz zagłosowali przeciw tej uchwale.

Konferencja prasowa miała miejsce 7 stycznia b.r. 

- Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
pukpukktotam
pukpukktotam 8.01.2019, 09:29
Trzeba za mordę trzymać naszych posłów żeby nie skopali kolei do Krakowa. Nic nie robią tylko piszą pisma. Grrr!
keisyr
keisyr 7.01.2019, 22:21
Nigdy Platformy Obywatelskiej w Nowym Saczu !!! Nigdy Czerwińskiego w Nowym Saczu !!! Nigdy Handzla (czlowiek PO) w Nowym Sączu !!!
PO to najwieksze zło dla Nowego Sacza. Najpierw zlikwidowali województwo nowosądeckie, potem likwidowali instytucje za instytucja w miescie na czele ze strażą graniczną. PO doprowadzila do upadku Nowego Sacza. PO jak była u władzy nie przeprowadziła prawie zadnych inwestycji (w tym drogowych) w Nowym Sączu !!! PO spiskuje z Chełmcem w sprawie utworzenia z tej wsi pseudomiasta co blokuje powiększenie i rozwój Nowego Sacza
PO to zbieranina ludzi, o niskich pobudkach postępowania. Przyklad to Handzel, ktory glównie dzięki oszustwom wyborczym dostał sie do Ratusza.
Dlatego Panie Czerwiński zamiast opowiadać co powinien zrobić Rząd PiS, zajmij sie Pan wyborczymi oszustwami Handzla !!!
kns
kns 7.01.2019, 21:40
akurat mówi dość sensownie, choć pewnie od tego za wiele nie przybędzie
Marian
Marian 7.01.2019, 20:31
Ręce opadają ! dwadzieścia kilka lat przemian i bycia u władzy P. Czerwińskiego i nic nie zostało zrobione ! Chwali się dokumentacją ! Ta droga i linia kolejowa powinny być dawno oddane choćby w hołdzie dla sądeckiej przedsiębiorczości ! Zmarnowane zostało prawie całe pokolenie ludzi ! Sytuacja komunikacyjna jaka jest obecnie w Nowym Sączu woła o pomstę do nieba. Kawałka normalnej drogi P. Czerwiński nie wybudowaliście w samym mieście a co dopiero mówić o drogach na świat ! Obecnie Nowy Sącz jest obozem pracy za minimalną krajową i regionem zmarnowanych szans dla większości mieszkańców !
Piotr K.
Piotr K. 7.01.2019, 19:25
Panie pośle Czerwiński; mówisz, ze pieczątka pod papierem oznacza, że to ludzie zgodzili się na coś.
Pytam więc ja i mieszkańcy zza mostu: kto zapytał nas o zgodę na rozwiązanie komunikacyjne, jakie zostało zaprojektowane, zatwierdzone i wybudowane, czyli dziwoląg turbinowy na Helenie? Pytam; kto zatwierdził ten gniot komunikacyjny? Na pewno nikt nie otrzymał zgody od mieszkańców Heleny, więc proszę, nie opowiadaj bajek, nie jesteśmy dziećmi.
Już raz o tym pisałem, napiszę jeszcze raz; sprawą ronda na Helenie powinna zająć się prokuratura.

Lawirujesz p.pośle dalej, identycznie lawirowałeś będąc prezydentem.
Na jedno zadane pytanie potrafisz odpowiadać i tak, i nie.
Pasuje Ci - i nie pasuje zarazem. To jest żałosne zachowanie.

Początek wszystkich nadużyć inwestycyjnych w Nowym Sączu to połowa lat 90 -tych i Sądecka Miejska Strefa Usług Publicznych.
Mówi to panu coś? Pamięta Pan, kto jest "stwórcą" tego potworka?
Likwidacja funkcjonującego dla potrzeb miasta MZDiM i pozostawienie jednego budynku dla dyrektora Wojewódzkiego Zarządu Dróg - pamięta Pan? Pamięta Pan przejęcie wszystkich działań MZDiM przez firmy powiązane z Panem, żoną, bratem, znajomymi - pamięta Pan?
Ja pamiętam i wielu mieszkańców w moim wieku również.
Pawel
Pawel 7.01.2019, 19:11
Prosze o informacje co Pan Czerwinski zrobil dla miasta przez tyle lat swojej dzialanosci w PO?
Antek
Antek 7.01.2019, 18:03
czerwiński jakich prochów się najadłeś , że tak pie......ysz
Robert
Robert 7.01.2019, 16:57
Memtalność Kalego:jak zwalnia marszałek to źle, jak Handzel to dobrze. Obłuda i fałsz. Jedyna prawda to ta że Handzel działa jak Tusk.

Pozostałe