Marek Pławiak nowym dyrektorem MORD w Nowym Sączu

  • 07.01.2019, 11:57 (aktualizacja 07.01.2019, 12:00)
  • - Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
Marek Pławiak nowym dyrektorem MORD w Nowym Sączu
Marek Pławiak - były starosta nowosądecki został nowym dyrektorem Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Nowym Sączu. Marek Pławiak zastąpił na tym stanowisku odwołanego w piątek Waldemara Olszyńskiego.

Marek Pławiak jest także radnym powiatu nowosądeckiego. 

- Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
keisyr
keisyr 08.01.2019, 14:09
I bardzo dobrze. Dyrektor należy do przyjaznego Sączowi PiS. Nie pluje (jeszcze) na Rząd PiS i władze wojewódzkie - też PiS. Jego hasłem jest: :100% PiSu w MORDzie. Powoli wywalimy cały nieprzychylny PiSowi plebs z Sącza do Brukselii. Nie będzie w Sączu szwindli, nie będzie złodziejstwa nie bedzie Handzla, nie będzie niczego!
Marian
Marian 08.01.2019, 10:00
Pan Marek Pławiak niech dokończy obwodnicę zachodnią Nowego Sącza ! Stan nawierzchni urąga jakimkolwiek standardom w tym temacie ! W końcu to nowa droga !

Pozostałe