Rozmowa Dnia - Arkadiusz Mularczyk poseł PiS

  • 7.01.2019, 11:14 (aktualizacja 07.01.2019 11:29)
  • - Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
2019_01_04_rd_mularczyk_qm123amdue_.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Gościem Rozmowy Dnia jest poseł Prawa i Sprawiedliwości Arkadiusz Mularczyk.

Wśród poruszanych tematów znalazły się: podsumowanie wyborów samorządowych, ocena polityki prowadzonej przez nowe władze Nowego Sącza oraz polityczne plany na przyszłość posła A. Mularczyka.

- Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
keisyr
keisyr 20.02.2019, 15:55
Pomimo rzucania pomówień na Ludzi dalej boli mnie noga. Przepraszam, jestem taki niewychowany, wszystkich atakuję i mieszam z błotem bo to lekarstwo na bolącą nogę. Może macie jakieś lekarstwo no mój problem. Pomożecie ? keisyr
czytelnik
czytelnik 13.01.2019, 01:16
kłamstwo wyczuć na odległość. Droga do Brzeska? a kto był przeciwny kilka lat wstecz?
keisyr
keisyr 9.01.2019, 17:09
PiSowskie sku....... kłamały, kłamią i zawsze będą oszukiwać. Tę mafię należy wy...ć " t....ą na szczury".
Ta PiSowska KLOAKA bredziła o " ośmiorniczkach".
W czapie się nie mieści aby szef Banku za państwowe pieniądze wykarmiał dwie ....
Robert
Robert 8.01.2019, 15:16
Najlepiej ocenić władzę p. HANDZLA porównując wywiad z wyrzuconym z Jego woli p. Górskim i zatrudnionym p. Migaczem. Filozofia Handzla jasno wypływająca z tego porównania jest taka: w miejsce fachowców, ludzi inteligentnych i mądrych zatrudniam miermych, biernych ale wiernych. Szkoda Nowego Sącza bo pod takimi rządami bardzo szybko stoczy się w rozwoju. Jak nieporadna jest ta władza widać po tym jak nie może sobie poradzić z utrzymaniem dróg po nawet nie bardzo obfitych opadach śniegu.
Robert
Robert 8.01.2019, 07:26
Panie Mularczyk a nie przeszkadza Panu to że po wyborach Wojciech Piech został sekretarzem Województwa Małopolskiego. Nie krzyczy Pan że PiS zwalnia urzędników i nie pisze donosów do PIP??
Kinga
Kinga 8.01.2019, 07:23
Najlepiej rządy PiS w NS podsumowują korki spowodowane przez niekompetentnych urzędników i kradzież 30 mil złotych ze sprzedaży udziałów w sądeckich wodociągach.
Marian
Marian 7.01.2019, 20:43
Szanowny Panie Pośle Mularczyk ! Rządziliście w Nowym Sączu całe lata i to co tu obecnie się dzieje to obraz waszych możliwości !

1. Brak drogi kołowej na świat
2.Brak linii kolejowej na świat
3.Brak infrastruktury drogowej w samym mieście
4.Totalny chaos komunikacyjny w mieście np. trasa Nowy Sącz - Stary Sącz to 6km i czas na pokonanie 1.5h !!!
5.Nowy Sącz i okolice to obóz pracy za minimalną krajową !
6.Smog
7.Miasto i okolice zmarnowanych szans
8.Tysiące ludzi na emigracji
Więc nie taktem P. Mularczyk jest krytykowanie kogokolwiek !
Proszę się zabrać do roboty i na głowie stawać aby to wszystko zmienić bo historia was oceni surowo !
niewolnik
niewolnik 22.01.2019, 23:58
9. Był zaczątek doliny krzemowej -> jest pośredniak
10. Miało byc Polskie Hollywood -> jest sądecki skansen
11. Miał być skok cywilizacyjny -> jest region półsierot i białych murzynów i sądeckich oligarchów,
12. Miał być rozwój infrastruktury i komunikacji północ-południe, a jest mniej pociągów niż 10 lat temu.
13. Miały być ściągnięte nowe firmy a nie ma zadnej,
14. Miał być stadion sandecji i extraklasa a jest ...
15. Są za to nieśmiertelne koncepcje i wizje ETATOWEGO POSŁA , chyba żadna się nie zmaterializowała.
Jak to jest że w 3 lata Podkarpacie podpisało umowy na ok 140 km budowy dwupasmówki Via Carpatii a do NS za 30 lat nie zbudowano 1km ?
Czy to umiejętne wykorzystywanie BEZMYŚLNOŚCI SĄDECZAN , czy totalny brak pracy dla regionu ?
keisyr
keisyr 7.01.2019, 22:52
Nie kłam !!! PiS rządzi dopiero 3 lata, a PO rzadziła przez 8 lat. W Nowym Saczu PiS rzadziło dlużej, ale nie miało to wpływu na inwestycje w mieście i poza nim które mogly być sfinansowane tylko przez Rząd PO i Wladze Wojewódzkie PO.
Jojo
Jojo 8.01.2019, 08:46
keisyr ale Ty masz ograniczone myślenie!
keisyr
keisyr 7.01.2019, 19:22
Panie Pośle Mularczyk,
Ma Pan całkowitą rację co do oceny sytuacji w Nowym Saczu. Żadnej współpracy PiS z Handzlem.
Handzel to człowiek z niskiej warstwy spolecznej, posiadający bardzo niskie motywy postępowania.Handzel to czlowiek zaślepiony zdobywaniem władzy I dbający tylko o zabezpieczenie swoich interesów. Handzla rozwój Nowego Sącza specjalnie nie interesuje Handzel dostał sie do Ratusza głównie dzięki oszustwom wyborczym. Handzel to człowiek wrogiej dla Nowego Sącza PO. Handzel wyśmiewał, obrażał I dyskredytował Rząd Polski, jego ministrów, waznych osób przyjeżdżających z oferta pomocy dla miasta. Handzel dyskredytował Prawo I Sprawiedliwość I szkalował Panią Mularczyk. Znane sa hasła Handzla:
- zero Rządu (w tym Rządu PiS) w mieście
- zero partyjniactwa (w tym PiS) w miescie
- jestem niezależny
Dlatego Handzel od Rządu Polskiego i Wladz Wojewodzkich słusznie nie dostanie ani złotówki. Handzel nie ma pieniędzy na funkcjonowanie miasta. Nowy Sącz upada a jego mieszkańcy żyją jak bydło Dzisiaj nikt juz nie przyznaje sie że glosował na Handzla.
Panie Pośle Mularczyk,
Co dalej? Nalezy usunąć Handzla z Ratusza. Nowy Sacz czeka na Prezydenta z Prawa I Sprawiedliwości. Bo tylko taki Prezydent realizując program samorządowo-rządowy da temu miastu rozwój
Panie Pośle Mularczyk,
Czekamy na wielka ponad 100 tys. aglomerację Nowy Sacz. czekamy na województwo sadecko-tarnowskie
I na koniec dobrze że Pan przerwał tę patologię z tym Chełmcem jako miastem
sąsiedzi
sąsiedzi 7.01.2019, 19:47
Ja pierdziu... Keisyr piszesz jak mały Jasiu po dużym piwie. Jeśli naprawdę tak myślisz to wiedz, że medycyna dysponuje już teraz naprawdę dobrymi lekami. Możesz sobie pomóc. I na koniec, notorycznie molestujesz seksualnie swoje psy. Przestań bo już tego wycia po nocach nie wytrzymamy.

Pozostałe