W Obiektywie - briefing prasowy p.o. prezesa MPK Krzysztofa Migacza

  • 4.01.2019, 13:00 (aktualizacja 04.01.2019 13:51)
  • - Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
2019_01_04_briefing_mpk_zmiany_qm123amdue_.mp4
W minionym tygodniu Andrzej Górski - prezes Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego został odwołany z funkcji. Pozostali członkowie zarządu (2 osoby) złożyli wnioski z prośbą o rozwiązanie kontraktu. Skład - częściowo -zmieniła także Rada Nadzorcza spółki. Powodem zmian mają być nieprawidłowości i zadłużenie finansowe MPK. O nieprawidłowościach mówi Krzysztof Migacz - były przewodniczący Rady Nadzorczej spółki obecnie pełniący obowiązki jej prezesa.

/briefing prasowy/

- Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Piotr K.
Piotr K. 5.01.2019, 16:25
Panie Krzysztofie, wywiad na ciężkim, już zaleczonym kacu - to poniewieranie własnego wizerunku.
Jak się panu ogląda samego siebie w takim stanie?
Robert
Robert 5.01.2019, 15:58
Jakim trzeba być ignorantem i fałszywcem obarczajac MPK winą za dostarczenie niekompletnych autobusów przez Mana... Przecież mpk sama sobie autobusów nie tworzy, tylko wygrała firma która ma to dostarczyć.. Autobusy zniknęły, czyli rozumie że nie zostały odebrane przez MPK? Jak sam Pan powiedział kary są cały czas naliczane więc w czym problem? Jakby było coś nie tak w przetargu unijnym to od razu w spółce by była CBA. I pomyśleć że ten Pan nadzorował ta spółkę jak sam mówi 4 lata...fajny stołek sobie załatwił po zmianie prezydenta ale żeby we własne gniazdo tak "narobić"...A w całym wywiadzie nie powiedział nawet 1 dobrego słowa o spółce w której jest p. o. Prezesa... to już kpina... Ustawka pod publikę i dobry argument żeby nie robić darmowej komunikacji bo przecież spółka "ledwo istnieje"... A Chyba każdy widzi że akurat w tej spółce chyba się jednak dużo zmieniło na plus w ciągu ostatnich lat.....
Olo
Olo 5.01.2019, 16:05
haha ..ustawka pod publikę...."ciemny lud" to przecież kupi.....
keisyr
keisyr 5.01.2019, 15:46
Dlaczego autobusy MPK w Nowym Saczu jeżdżą puste ? Bo jak sie zobaczy kierowców jak sa ubrani (nie noszą ubrań służbowych) to się rzygać chce !!!
Antek
Antek 5.01.2019, 13:45
jedyne media gdzie jeszcze mozna komentować bo sądeczanina juz kupili tak samo jak dts 24 gdzie blokują komentarze.
Migacz to taka wsza teraz mu się nic nie podoba w MPK a gdzie był do tej pory jak był przewodniczacym RN . Może on nie wiedział że był przez 4 lata w radzie nadzorczej MPK..
Skąd takich pajaców Nowak dobierał do rad nadzorczych.
Handzel z Bochenkiem to tych wszystkich dyrektorków i prezesów dobrali sobie tak aby można ich traktować jak marionetki.
Widać to juz po migaczu. On najwyżej prezesowi Górskiemu to może najwyżej parzyć kawę.
Ziomek
Ziomek 5.01.2019, 09:20
Ciekawe co w sądzie powiedziałby p.o.prezea Migacz a przedtem przewodniczący rady nadzorczej gdyby Górski go pozwał za to co on wygaduje w czasie tej konferencji prasowej. Bohater od czasu gdy oddał się za posadę Bochenkowi i Handzlowi.
Ciekawy
Ciekawy 5.01.2019, 01:16
MPK to chyba jedyna spółka która w miarę działa i się rozwija co widać. Zastanawiam się nad jednym gdzie był pan Migacz jak był w radzie nadzorczej i co robił wtedy skoro mówi że przez ten cały czas były robione przekręty
keisyr
keisyr 5.01.2019, 12:39
Zwłaszcza te puste autobusy, kierowcy MPK co sa ubrani jakby powozili traktory i rozbite szyby na przystankach
ciekawy
ciekawy 7.01.2019, 07:25
Rozbite szyby na przystankach o niczym nie przesądzają, jedynie świadczą o inteligencji niektórych jednostek bo ile można wymieniać na nowe szyby skoro za parę dni jakiś mądrala zrobi to samo
Rafał
Rafał 4.01.2019, 20:28
Warto zapytać o to gdzie wniej był zatrudniony p.o.prezesa Krzysztof Migacz. Dlaczego nikt, a zwłaszcza media, nie pyta prezydenta Handzla o to skąd się wziął Migacz, dyrektor SUP, p. skarbnik. Belska, Baliczek, Roja, Marcin Poręba albo krótkoradna Poremba i inni ich pokroju a
zwłaszcza nowy kierownik USC, bo to wyjątkowo ciekawy przypadek Media to nie interesuje bo być może już prawie wszystkie dogadane z obecnym układem ratuszowym a wywiady z przedstawicielami nowej władzy w RDN to typowy przejaw lizusostwa.
nowo_sadeczanin
nowo_sadeczanin 4.01.2019, 22:02
Chłopie, ntvs to chyba jedyne media niedogadane i obiektywne. Oby tak zostało Idą komentarze, co już w Sączu jest rzadkością. A co do pytań. A po co pytac? Skąd się wzięli "niezależny politolog", dyrektorzy wydziałów, prezesi spółek co to już bez konkursu byli znani to chyba wiadomo. Kto ma rozum to wie.
Anonim
Anonim 4.01.2019, 20:06
Jakby było cos na rzeczy to Ci Panowie nie mówiliby o prokuraturze tylko dawno CBA byłoby w spółce.. A tak jest wymówka zła kondycja spółki żeby nie robić darmowej komunikacji.. Śmiechu warte...
Ciemny lud kupi
Ciemny lud kupi 5.01.2019, 08:52
No ciekawostką jest, że o prokuraturze to powiedzieli do mediów dopiero jak ich zapytano. Sami nic a nic. A jeśli, jak letnie sugerują ktoś tam coś, to zamiast zwoływać pismaków, trza od razu zgłosić. Problem w tym, że NIC nie mają. Jedna wielka ściema. Opóźnienia w dostawie się zdarzaja wszędzie, odstępstwa od specyfikacji też. Firma mówiła, że uzupełni początkiem 2019 i z tego co widzę tak będzie. No ale to już sukces i obecnego p.o. i prezydenta. Jeśli mieszkańcy tego nie widzą to nic tylko płakać.
Tomek
Tomek 4.01.2019, 19:46
Czy Krzysztof Migacz nie wygląda na konfidenta, który uzyskał stołek za jak najgorsze przedstawienie spółki ??
keisyr
keisyr 4.01.2019, 18:35
Jedno z największych oszustw Handzla, darmowa komunikacja miejska !!!
Przy Handzlu Nowy Sącz upada, a w nim komunikacja miejska:
- stare autobusy
- porozbijane szyby na przystankach (przystanki nie sa monitorowane)
- kierowcy ubrani jak wieśniaki na traktorach
- rozkład jazdy jak na wsi
- w mieście preferuje sie indywidualne samochody, a nie komunikacje zbiorową (patrz zablokowana zatoczka autobusowa przy szpitalu)
- więcej autobusów MPK jeżdzi po wsiach niż po mieście
- brak automatów biletowych na przystankach
- brak biletow czasowych, a tym samym możliwości przesiadania się
Handzel już pada, jest za cienki na Prezydenta Miasta. To czlowiek szkodliwej PO Ludzie w mieście zyją jak bydło.
Pani Iwono Mularczyk. proszę spowodować aby wladzę w miescie przejęło Prawo I Sprawiedliwość. Pani Iwono, trzeba ratować Nowy Sacz
Ojciec Rydzyk-Srydzyk
Ojciec Rydzyk-Srydzyk 4.01.2019, 21:08
A keisyr wcina gile z nosa....
Sadecz
Sadecz 4.01.2019, 20:51
Przestan to wąchac bo padniesz
Olo
Olo 4.01.2019, 18:25
Bardzo chętnie zobaczył bym konfrontację byłego prezesa z obecnym p.o..... Wtedy może prawda by wyszła na jaw.... A tak to trochę dziwne zagranie...
Adrian
Adrian 4.01.2019, 18:20
Obłuda i farsa.. Będąc 4 lata w radzie było wszystko ok a po zmianie prezydenta wszystko jest źle i nagle szybki awans na p.o. Prezesa??? Ciekawe... W ciągu 10 lat w MZK dużo się zmieniło na plus ale o tym nic ten Pan nie wspomniał... No cóż przykro patrzeć
sasa
sasa 4.01.2019, 18:14
To jest zdanie byłego przewodniczącego, który załatwił sobie posadę prezesa, może by to skonfrontować.
Renata
Renata 4.01.2019, 15:53
Jako przewodniczący Rady Nadzzorczej od Nowaka nie widzisł nieprawidłowości ale jako p.o.prezesa od Handzla zaraz je zobaczył. Aberacja i fałsz albo hipokryzja.
synk
synk 4.01.2019, 15:30
100% racji a gdzie był przez te 4-lata.A co z panem Polkiem kiedy ustąpienia ze stanowiska .
majka
majka 4.01.2019, 15:16
Bezczelność, szef rady nadzorczej przez 4 lata nagle się obudził. Gdzie był do tej pory! Za brak nadzoru dostał awans?
oburzony
oburzony 4.01.2019, 14:06
wezcie zmiencie to intro.. !!! Zawału mozna dostac !!

Pozostałe