Waldemar Olszyński nie jest już dyrektorem MORD

  • 04.01.2019, 09:26 (aktualizacja 04.01.2019, 09:48)
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Waldemar Olszyński nie jest już dyrektorem MORD
Waldemar Olszyński został odwołany z funkcji dyr MORD w Nowym Sączu. Jak powiedział nam Filip Szatanik z Biura Prasowego Małopolskiego Urzędu Marszałkowskiego, nowy Zarząd, który ma prawo powoływać swoich współpracowników uznał, że nie będzie dalej współpracował z dyrektorem Olszyńskim. Nie jest jednak tajemnicą, że w ostatnich wyborach samorządowych Waldemar Olszyński startował do Sejmiku z list Koalicji Obywatelskiej.

Nazwisko nowego dyrektora mamy poznać w poniedziałek.

Stanowiska stracili także Jacek Pająk, dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie oraz Grzegorz Stawowy, prezes Kolei Małopolskich.

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jolka
Jolka 09.01.2019, 16:58
Podobno Waldemar Olszyński na być zastępcą Hancla. W parze z nim i Bochenkiem byłby to najbardziej śmieszny zarząd miasta. Ciekawe co na to poseł Naimski, który na swoją reprezentację w " rządzie" Hancla m. In. w osobie jakiejś Belskiej którą miałby rządzić Olszyński.
keisyr
keisyr 07.01.2019, 19:55
I bardzo dobrze. Dyrektor należy do wrogiej Sączowi PO. Pluł na Rząd PiS i władze wojewódzkie - też PiS. Jego hasłem wyborczym było: zero PiSu w MORDzie. Powoli wywalimy cały nieprzychylny PiSowi plebs z Sącza do Brukselii. Nie będzie w Sączu szwindli, nie będzie złodziejstwa nie bedzie Handzla, nie będzie niczego!
Janek
Janek 04.01.2019, 09:49
Takiego burdelu jeszcze w Polsce nie było, będzie jeszcze więcej samojbujstw. Pisowcy obucie się, bo Was w przyszłości to samo może czekać!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sądeczanka
sądeczanka 04.01.2019, 11:43
oni się obudzili . wykańczali ludzi to tersz jest odzew

Pozostałe