Wojciech Piech został Sekretarzem Woj. Małopolskiego

  • 3.01.2019, 16:02 (aktualizacja 03.01.2019 22:13)
  • Nasza TV Sądecka
Wojciech Piech został Sekretarzem Woj. Małopolskiego
Wojciech Piech były zastępca prezydenta Nowego Sącza Ryszarda Nowaka wygrał konkurs i został Sekretarzem Woj. Małopolskiego.

Jak czytamy w uzasadnieniu "Pan Wojciech Piech posiada odpowiednie kwalifikacje do zatrudnienia na ww. stanowisku. Został najwyżej oceniony przez Komisję w procesie rekrutacji. Dysponuje odpowiednim doświadczeniem zawodowym, posiada kompetencje menadżerskie do zarządzania dużym zespołem, wykazał się bardzo dobrą znajomością podstawowych aktów prawnych oraz wiedzy specjalistycznej wymaganej na powyższym stanowisku."

Źródło: UMWM

Nasza TV Sądecka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Krystyna
Krystyna 8.01.2019, 07:30
Oo już minka zadufana, nie tak jak na obradach RM :) Teraz to się zacznie złodziejstwo!
Marian
Marian 5.01.2019, 18:46
Keisyr ręce opadają, spróbuj przeczytać ze zrozumieniem to co napisałeś i wyciągnij wnioski ! Wiem że to trudne dla ciebie będzie ale spróbuj ! Właśnie napisałeś że nie chcesz rozwoju naszego regionu ! Spakuj się i wyjedź. Będziesz zdrowszy i my bez ciebie ! Błądzisz we mgle ! Szukaj światełka !
Jan
Jan 8.01.2019, 07:30
100% racji :)
keisyr
keisyr 4.01.2019, 16:49
Panie Piech, prosze pamietać, zero pieniędzy dla Nowego Sacza, które mógłby skonsumować Handzel
Handzel obrażał i dyskredytował Rząd Polski, Prawo i Sprawiedliwość, a tym samym Wladze Wojewódzkie w Krakowie.
Handzel to człowiek wrogiej dla miasta PO. Oszustwa wyborcze Handzla powoduja że Handzel już pada. Dzisiaj nikt juz sie do Handzla nie przyznaje. Usunięcie Handzla z Ratusza zbliża się
PiS plebs
PiS plebs 4.01.2019, 17:07
Keisyr - weź nie gadaj, weź się przytul... bo pieprzysz bez sensu.
Renata
Renata 4.01.2019, 15:57
No to Handzelek stanie u drzwi pana sekretarza Piecha.i bardzo dobrze.
Zosia
Zosia 3.01.2019, 20:03
Świetna wiadomość chociaż zburzy pewnie krew niektórym Nowym Panom Nowego Sącza.. Panie Wojtku - gratulacje i powodzenia.
Marian
Marian 3.01.2019, 19:30
Panie Wojciechu moje gratulacje ! Mam nadzieję że będzie Pan stawał na głowie aby sprawy Nowego Sącza i okolic miały wszędzie najwyższy priorytet ! Jeśli tacy ludzie jak Pan nie wezmą się do roboty to sądedczyzna zostanie skansenem i obozem pracy w tym kraju.
Kpl. brak dojazdu kolejowo-drogowego i kilku pracodawców nastawionych na max. zysk to wszystko co tu mamy !
O rozwoju sportu i turystyki nie ma mowy bez ekspresówki do Brzeska i linii kolejowej. Rany Boskie róbcie coś bo zmarnujecie następne pokolenie sądeczan !!!!
keisyr
keisyr 4.01.2019, 16:37
Idż do Handzla. Handzel wybuduje ci drogi, to jego zadanie . Handzel glosił: zero Rządu w samorzadzie, jestem niezależny ! A jak Handzel nie wybuduje ci drogi to wymień Prezydenta miasta na innego
Marian
Marian 4.01.2019, 17:08
Jesteś wiejskim głupkiem, czy prowokujesz?

Pozostałe