Anastazja Tobiasz jest pierwszą nowosądeczanką urodzoną w 2019 r.

  • 03.01.2019, 14:32 (aktualizacja 03.01.2019, 14:45)
  • - Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
Anastazja Tobiasz jest pierwszą nowosądeczanką urodzoną w 2019 r. Biuro Prasowe UM/AM
Anastazja Tobiasz jest pierwszym dzieckiem urodzonym w Nowym Sączu w 2019 r. Dziewczynka przyszła na świat w Szpitalu Specjalistycznym im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu. Prezydent Miasta Nowego Sącza Ludomir Handzel odwiedził dziś (3 stycznia) szczęśliwych rodziców noworodka i wręczył im tradycyjną wyprawkę dla malucha.

Prezydenta Ludomira Handzla przywitał ordynator Oddziału Ginekologiczno - Położniczego nowosądeckiego szpitala, Mariusz Rąbalski. 

- Serdecznie Państwu gratuluję. Mamy taki zwyczaj, że zazwyczaj witamy nowo narodzonego sądeczanina, tym razem sądeczankę. Przekazuję dla Państwa drobiazgi, które na pewno będą dla małej pomocne i użyteczne. Życzę dużo szczęścia dla was i dziecka - mówił Ludomir Handzel do rodziców pierwszej nowosądeczanki urodzonej w 2019 r.

Mała Anastazja przyszła na świat pierwszego stycznia o godz. 18. 30. Waży 3,35 kg i mierzy 57 cm. Jest pierwszym dzieckiem państwa Klaudii i Krzysztofa Tobiaszów. 

- Nasza Anastazja to cudowny noworoczny prezent, najpiękniejszy, jaki mogliśmy sobie wymarzyć – podkreśla pani Klaudia.

 

źródło: UM Nowego Sącza

- Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ewelina
ewelina 09.01.2019, 14:50
brawo !!!dziewczynki zawsze są szybsze i lepsze od chłopaków po prostu dziewczyny góra i tak trzymać - my zawsze rodzimy się pierwsze i witamy Nowy Rok, chłopaki są zawsze za nami hehehehehe. BRAWO DZIEWCZYNY !!!!!

Pozostałe