Briefing prasowy Prezydenta Ludomira Handzla

  • 31.12.2019, 13:24 (aktualizacja 31.12.2019, 15:14)
  • - Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
2018_12_31_briefing_prasowy_handzel_golba1_qm123amdue_.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Briefing prasowy Prezydenta Nowego Sącza Ludomira Handzla i Burmistrza Muszyny Jana Golby. W trakcie spotkania, prezydent i burmistrz omówili plany współpracy pomiędzy dwoma samorządami. Ludomir Handzel odniósł się także do ostatnich zmian kadrowych w spółkach miejskich.

Briefing miał miejsce w poniedziałek 31 grudnia 2018 r. 

- Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Apacz
Apacz 04.01.2019, 17:14
Prezydent? Ha, ha, ha...
Rozum
Rozum 02.01.2019, 10:55
Handzel mówi że chciałby uczyć się od Golby. To Nowy Sącz ma prezydenta ucznia, tylko mistrz nawiązuje do lat komuny. Jaki mistrz taki uczeń.
Antek
Antek 01.01.2019, 21:22
władze PIS powinny rozliczyć posła Naimskiego, promotora Belskiej ponieważ popiera współpracę ze Służbą Bezpieczeństwa w postaci wasiluka.
Jak to się ma do polityki PIS.
keisyr
keisyr 01.01.2019, 21:56
A może poseł Naimski już nie popiera Belskiej odkąd ona zdradzila PiS ?
keisyr
keisyr 01.01.2019, 16:43
Handzla nie uznaja Rząd Polski i Wladze Wojewódzkie w Krakowie. Z Handzlem nie będą rozmawialy wladze w Krakowie, Rzeszowie i Tarnowie. Dlatego Handzel siega do wsi (Chełmiec) i upadłych miejscowości (Muszyna jedna z najbardziej zadłuzonych miejscowości w Polsce)
Trzeba usunąć Handzla z Ratusza. Ratujmy Nowy Sacz !!!
Maryja
Maryja 01.01.2019, 18:18
Nie lubię Handzla ale Ty pieprzysz bez sensu. Uznaja Handzla wszystkie legalnie wybrane władze w Polsce bo i on sam jest legalnie wybraną władzą.
Antek
Antek 01.01.2019, 11:05
handzel w oświadczeniu majątkowym podaje , że 200 tys. zł . dostał od rodziny, jakieś tam pieniądze otrzymuje ze śląska , może by się odpowiednie służby zainteresowały pochodzeniem pieniędzy.
edek
edek 01.01.2019, 01:33
To już szczyt jaj. Równać Nowy Sącz do Muszyny i Chełmca? Panie Handzel opamiętaj się Pan chyba że pańskie towarzystwo to Golba i Stawiarski bo pana na nic więcej nie stać. Tragedia!!!!!!!!!!!!!!! z takim 'prezydentem".
Oszukany
Oszukany 31.12.2019, 23:41
Wstydziłby się składać życzenia noworoczne ten co krzywdzi porządnych ludzi i nie dotrzymuje słowa. Obłuda!
Znajomy
Znajomy 31.12.2019, 19:51
Panie Handzel! A jak się czuje p. Butscher? Kim Pan jest naprawdę?
Antek
Antek 31.12.2019, 17:47
handzel trzeba uczyć się od wielkich miast a nie od pipidówy jak muszyna. Muszynę to buduje rodzina Cechini a nie burmistrz. Sanatoria same się remontują a nie że rzadzi tam golba.
Sprawdzcie . że gmina Muszyna jest najbardziej zadłużona.
Handzel nie ma pojęcia o samorządzie on tylko umie zwalniać z pracy

Pozostałe