Rozmowa Dnia.

  • 17.12.2018, 15:07 (aktualizacja 17.12.2018 19:42)
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2018_12_17_rd_bochenek.mp4
Gościem programu jest Artur Bochenek v-ce prezydent Nowego Sącza.

Gościem programu jest Artur Bochenek v-ce prezydent Nowego Sącza.

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
prawdziwykibic
prawdziwykibic 21.12.2018, 12:07
zaczynają się schody...."nima piniędzy"
antek
antek 19.12.2018, 18:02
Ale mamy naprężenia pajaca
Sandecja !
Sandecja ! 19.12.2018, 16:49
Stadionu prędko nie będzie nie ma funduszy na to ... Będziecie jeździć pewnie do Niecieczy znowu za jakiś czas bo drużyna jest dobra wyniki są.
Zosia
Zosia 19.12.2018, 14:07
Mnie się też podoba. Potrzebuję stracha na wróble.
Edzia
Edzia 19.12.2018, 12:27
Cud ten Bochenek. Cud. Taki śliczny. . A jaki grzeczny. Miód na moje serce. I w lawende sobie kazał sekretariat pomalować. Esteta. I co z tego że był wicewójtem Chełmca i że cieszą się że go tam już nie ma. A w Sączu edek się cieszy że jest naszym nadprezydentem. I ja też się cieszę że edek się cieszy. Bo edek podobny do Bochenka. Też cud.
keisyr
keisyr 18.12.2018, 21:37
Pan Prezydent Bochenek stwierdził że sygnalizacji świetlnej na rondzie na Helenie w Nowym Saczu montowac nie bedzie bo i po co dla kilku samochodów !!! No to dzielnica Helena bedzie praktycznie odcieta od reszty miasta dopóki Handzel bedzie Prezydentem.
Jeżeli mieszkańcy Heleny chcą mieć kilkupasmowe skrzyżowanie z sygnalizacją świetlna dającą przejazd ze wszystkich kierunków, to muszą zwrócic się w tej sprawie do Pani Mularczyk, Jak Pani Mularczyk zostanie Prezydentem Nowego Sacza to wybuduje szerokie skrzyzowanie z sygnalizacją swietlną I skończą się wszelkie klopoty komunikacyjne mieszkańców Heleny
I.Mularczyk
I.Mularczyk 19.12.2018, 17:08
Przeceniasz mnie keisyr, ja też nic nie wybuduję.
www
www 18.12.2018, 20:00
W Chełmcu jeszcze do dziś piją z radości po Bochenku jeszcze Beniu na europosła i w końcu wiadomo będzie ile do wody ścieków, śmieci, basenu dopłaca gmina.
keisyr
keisyr 18.12.2018, 19:45
Panie Handzel, wkladaj Pan ubranie robocze, łopata do ręki i zasuwaj Pan na budowie stadionu Sandecji. Bo wnet oszukani kibice przyjda po Pana pod Ratusz.
Bo od Rządu Polskiego (PiS) i Władz Wojewódzkich w Krakowie (PiS) w sprawie stadionu to Pan może dostać co najwyżej solidnego kopniaka w d...
Wszyscy pamiętają jak Pan dyskredytował, obrażał i wyśmiewał w kampani wyborczej Rząd Polski i jego ministrów (PiS) i inne wazne osobistości przyjezdzających na zaproszenie Pani Mularczyk z propozycjami dla Nowego Sacza. Wszyscy pamiętają Pana hasła wyborcze:
- zero Rządu (w tym PiS) w samorządzie
- zero partyjniactwa (w tym PiS) w samorządzie
- jestem niezależny
Edzia
Edzia 18.12.2018, 17:27
Początek jaknajbardziej udany - chyba w gminie Chełmiec po odejściu Bochenka.
Edzia
Edzia 18.12.2018, 13:52
"Oszczędności i skromność" w wykonaniu tych panów. Chyba rzeczywiście widać to po wyglądzie pana Bochenka i przykusej marynarce jego podobno pryncypała pana Handzla. A szpileczki ich sekretarek całkiem ładne.
edek
edek 18.12.2018, 14:04
Może nie zajmujmy się tym jak kto wygląda i co nosi, ale tym co kto robi dla miasta. Pani Edziu, Pani też jest nieuczesana i rzadko myje zęby a jakoś nikt tutaj tego nie podnosi. Nas mieszkańców interesuje to czy będą efekty pracy nowego prezydenta. Stary rządził 12 lat, młody dopiero miesiąc, niech Pani nie wymaga że za miesiąc pracy stanie się cud. Natomiast początek jak najbardziej udany.
R
R 18.12.2018, 15:24
Rządzi to za dużo powiedziane raczej przygląda się jak „rządzi" byly vice-wójt ?
sądeczanin
sądeczanin 18.12.2018, 13:31
Panie Bochenek proszę się nie przejmować negatywnymi komentarzami, jak drwa robią to i wióry lecą. Popieramy działania, oszczędności i skromność to powinna być dewiza urzędnika. Proszę się tez przyjrzeć wynajmowanym przez szkoły budynkom prywatnym, szczególnie obiektom sportowym.
edek
edek 18.12.2018, 13:11
"Pan Piech biadolił" - bardzo mi się to spodobało, bo Piech nie zwracał uwagi jak przez palce byłego prezydenta przeciekały miliony, a tutaj oparę złotych się rzuca
Baba Jaga
Baba Jaga 18.12.2018, 11:59
Oooooooo Boże! A któż to taki? Trza go zaprowadzić do fryzjera i kosmetyka jakiegoś żeby nie straszył.
Nowosądeczanka
Nowosądeczanka 18.12.2018, 08:07
Taka jest prezydentura Handzla jak gadanie i wygląd jego zastępcy. Jak Bochenek był zastępcą Stawiarskiego w Chełmcu to był trzymany na krótkiej smyczy a teraz jest ważniejszy od Handzla i wydaje mu się że wszystko może. Wyrzucił dyrektorkę MOK Martę Jakubowską a proponują na skarbnika miasta swoją koleżankę która obsługiwała od strony księgowej Miasteczko Multimedialne. Bochenek nic poza wyrzucaniem ludzi i przyjmowaniem swoich oraz narzekaniem na poprzednią władzę i nie swoich radnych nie robi za co bierze grube tysiące. A miało być tak pięknie bo i komunikacja i parkingi za darmo, woda tańsza., nocna opieka medyczna dla każdego, A to tylko 3 obietnice wyborcze spośród tysiąca obietnic Handzla. A co jest? Jak na razie jest... zastępca prezydenta czyli 'wszystko mogę " BOCHENEK, dwie nowe dziwne sekretarki i paru p. o. dyrektorów bez merytorycznego przygotowania. No i została odnaleziona kandydatka na skarbnika godna zaufania" wszystko mogę " Bochenka i jego przybocznego Handzla-zwanego prezydentem.." Wszystko mogę " zapomniał tylko dodać w wywiadzie że ta kandydatka to była też ich kandydatką do Rady Miasta i wygłosiła mowę pochwalną pod adresem Handzla po jego zaprzysiężeniu na prezydenta miasta na sesji Rady Miasta. Rośnie układ a ludzi się bałamuci.
nowosądeczanka
nowosądeczanka 18.12.2018, 11:26
dobrze gada. Konkretny facet!!
Nowosądeczanin
Nowosądeczanin 18.12.2018, 07:19
Trolle "przegranej opcji" do akcji....przeciez nic innego nie potraficie robic. Boli przegrana , co,?
Sądeczanin
Sądeczanin 17.12.2018, 23:26
Nie podoba się kanalizacja w gminie KW? Pan prezydent chyba o korzeniach zapomina, a to bardzo niedobrze.
Olo
Olo 18.12.2018, 20:38
No ok dał przyķlad Kamionki ale faktycznie co zrobił Nowak by NS w całości miał kanalizację ? A były czasy gdy miasto mialo władzę nad wodociągami.

Zofia
Zofia 17.12.2018, 23:02
Masakra i wstyd dla Nowego Sącza.
Piotr K.
Piotr K. 17.12.2018, 22:38
Ten wywiad to przykład, jak przez ponad dwadzieścia minut można praktycznie nie dać ani jednej rzeczowej odpowiedzi na pytanie pani reporter, to także przykład nieeleganckiego zachowania; od człowieka na stanowisku wiceprezydenta oczekuję większej kultury wypowiedzi.
Podsumowując; zastąpienie byłej ekipy nową, a p.reporter pytając o powody zmiany otrzymuje odpowiedź: bo tak - nie prognozuje nic dobrego na przyszłość.
Pan wiceprezydent jeszcze chyba nie wie, że dżumy nie leczy się cholerą.

Pozostałe