Nowi dyrektorzy wydziałów

  • 7.12.2018, 15:32 (aktualizacja 07.12.2018 15:59)
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2018_12_07_nowi_dyrektorzy_um.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Małgorzata Belska, Marcin Poręba i Grzegorz Tabasz - osoby, które brały udział w kampanii wyborczej Ludomira Handzla, wygrały konkursy na stanowiska kierownicze w Urzędzie Miasta.

Małgorzata Belska pokieruje Wydziałem Edukacji, Grzegorz Tabasz Wydziałem Ochrony Środowiska natomiast Marcin Poręba Wydziałem Kultury, Sportu. Komunikacji Społecznej i Promocji.

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Paweł M.
Paweł M. 10.12.2018, 16:27
A czego żeście się spodziewali po Handzlu i jego ekipie. Dobór "fachowców" na stanowiska dyrektorów wydziałów najlepiej pokazał jak im na mieście "zależy". Emerytowany major zasłużony w kampanii Handzla teraz"specjalista" od kultury, ekonomista z firmy od urządzeń rolno-leśnych i orędowniczka Handzla przed II turą wyborów teraz"specjalistką" od edukacji a ekolog z Kany kandydat z Komitetu Handzla teraz "specjalistą" od ochrony środowiska. Jak to się ma do przedwyboczych wypowiedzi Handzla?
Wybory
Wybory 10.12.2018, 08:58
Jak Pani nie wstyd
Do pracy od razu Pani p.o.
Do pracy od razu Pani p.o. 10.12.2018, 16:26
Pozostali kandydaci to byli nauczyciele. Przegrali, widocznie byli skumani z pracownikami wydziału, w którym należy zrobić czystkę, i to od razu.
Układy
Układy 10.12.2018, 07:33
P. Belska jest osoba dobrze przygotowana do pełnienia zadań? A co ona ma wspólnego ze szkołą? Niech się pochwalić doświadczeniami. Dostała fuchę za poparcie w drugiej turze. Wstyd i żenada. Ludzie czy wy tego nie widzicie jakiego wała z was robią?
Rozalia
Rozalia 7.12.2018, 22:27
A p. BELSKA to ma kwalifikacje do objęcia stanowiska dyrektora wydziału edukacji czy też dla niej rozpisano konkurs na p.o. dyrektora tego wydziału,? Bo jeśli teraz nie spełnia wymogów na stanowisko dyrektora wydziału edukacji i dlatego rozpisano konkurs na p. o. dyrektora tego wydziału i dopiero musi uzupełnić kwalifikacje to to jest prawdziwy układ: stanowisko za poparcie p. Handzla. Czy o to zapytają radni? I czy to jedyny taki przypadek? Wróble ćwierkają, że niedługo p. Rybski zastąpi w Radzie Miasta p. Ziaję, bo ten obejmie stanowisko w firmie miejskiej. Poczekamy--zobaczymy.


Łukasz
Łukasz 7.12.2018, 20:45
Boli was że Prezydent nie boi sie podejmowac odwaznych decyzji i usuwa waszych pociotkow bodz was samych. Wiadome ze zwolnione osoby maja marne sznse znalezienia pracy w Nowym Saczu bo kto by chcial takich nierobow . Gratulacje dla nowopowstałych
Antek
Antek 7.12.2018, 19:22
tacy dyrektorzy jak prezydent. Jak handzel mówi że są bardzo dobrze przygotowani do pełnienia swoich zadań. Jak ktoś lubi spacerować to trzeba go zrobić dyrektorem ochrony środowiska, jak ktoś handluje maszynami rolniczymi to jest fachowcem od edukacji, jak ktos prowadzi sondaże pod kątem swojego pryncypała to jest świetnie przygotowany do pełnienia funkcji dyrektora sportu i kultury i komunikacji społecznej.
Jednak za Nowaka to dyrektorzy byli na poziomie a nie tacy w nagrode za kompanię wyborczą która robili Handzlowi.
Czekam na nastepnych fachowców według handzla.
Spolecznik
Spolecznik 7.12.2018, 17:59
Keisyr chcialbym przypomniec ze Mularczyk od samego poczatku kampanii krzyczala ze wymieni caly Ratusz i zlikwiduje ludzi Nowaka...wiec sie ogarnij.
keisyr
keisyr 7.12.2018, 17:03
Kolejne oszustwo wyborcze Handzla. Miało byc uczciwie i przejrzyście a jest oszukańczo, Handzel wyrzucil bezpardonowo kierowników z Ratusza aby wstawić na ich miejsce swoich kolesiów. Wszyscy mieszkańcy Nowego Sacza to zobaczyli. Handzel pogrzebał sie całkowicie. Przewidywalem to . Tak kończy każdy któremu chęć zysku (wladzy) przeslania wszystko. To jest charakterystyczne dla ludzi z niskich warstw spolecznych (plebsu), a Handzel do nich należy
Usuniemy Handzla i jego ekipę z Ratusza
Czas na Prawo I Sprawiedliwość i Panią Mularczyk !!!
Robert Hoffmann
Robert Hoffmann 7.12.2018, 17:35
Trolu a może tak z imienia nazwiska Keisyr ??
Gratulacje dla Marcin Poręba i Małgorzata Belska !!!
Czas na FACHOWCOW. a nie Partyjnych Nominatów !!!
Brawo Panie Prezydencie !!
nie oszolom
nie oszolom 10.12.2018, 12:57
Robert Hoffmann - zdradź mi proszę, od czego fachowcem jest pani Belska. Co ma wspólnego z oświatą, edukacją? bo z mojej wiedzy wynika, że nie pracowała w żadnej branży z tym związanej, nawet pokrewnej.
matka keisera
matka keisera 8.12.2018, 00:37
Keisyr jest głupkiem. Ktoś go widział jak zajadał gile z nosa .

Pozostałe