Naruszenie standardów, brak poszanowania godności, metody z korporacji biznesowych lat 90-tych - radni o zwolnieniach w ratuszu

  • 5.12.2018, 14:46 (aktualizacja 05.12.2018 15:43)
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2018_sesja_zwolnienia.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
To efekt rozmów, informacji zbieranych przez Koalicję Nowosądecką i skarg mieszkańców podczas kampanii wyborczej - na takiej podstawie pracę stracili ratuszowi urzędnicy. Pytania o przyczyny zwolnień zdominowały drugą część obrad Nadzwyczajnej Sesji Rady Miasta.

Na sesji nie pojawił się jednak prezydent Ludomir Handzel, a na pytania radnych, zresztą bardzo lakonicznie, odpowiadał jego zastępca Artur Bochenek.

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
keisyr
keisyr 5.12.2018, 19:37
Pani Mularczyk to ja keisyr, pamięta mnie Pani? Pisałem cały czas że jesteście zdrajcami Polski i Nowego Sącza też. Swoim nieprofesjonalnym zachowaniem, kłamstwami wyborczymi itp. doprowadziła Pani do klęski PiS w Nowym Sączu. Mieszkańcy tego Pani nie zapomną. Powinna Pani wyjechać z Sącza w niesławie i zabrać ze sobą cały PiSowski plebs.
keisyr
keisyr 5.12.2018, 18:50
Handzel, Bochenek radny Ziaja (patrz chamskie zachowanie Ziaji na sesji Rady Miasta w dniu 04.12.2018) to ludzie należący do warstwy społecznej zwanej plebsem.Wybrani głównie przez sadeckie barachlo (bezrobotni, ludzie niewyksztalceni, szara strefa, męty itp). Motywem postepowania ludzi należących do warstwy plebsu w tym Handzla, Bochenka , Ziaji to chęć zdobycia zysku (wladzy) przez panowanie nad innymi ludzmi a w razie potrzeby zniszczenie tych ludzi. Dlatego Handzel i Bochenek praktycznie wyrzucili a nie zwolnili ludzi z pracy w Ratuszu
Na szczęście sadeckie barachlo ktore głosowało za Koalicja Nowosadecka wymiera lub nie chcąc utożsamiać sie z bagnem Handzla przechodzi na strone PiS i Pani Mularczyk.
Panie Głuc popieramy Pańskie dzialania na rzecz sprawiedliwości, uczciwości i kultury jakie powinny towarzyszyć w relacjach pracodawca-pracownik. Ludzie zwolnieni z naruszeniem prawa powinni wystąpić do Sądu o odszkodowania
Dni Handzla i Bochenka w Ratuszu sa policzone !!!
Iwona
Iwona 5.12.2018, 19:35
Keisyr, lubie Cię tak jak lubi się dziecko specjalnej troski. Jednak daj mi już spokój z tymi kometarzami. Raz piszesz tak, raz siak. Jesteś dla naszej parti PiS-u tzw. pożytecznym idiotą.
Wasz morawiecki
Wasz morawiecki 5.12.2018, 17:28
LITOŚCI!! Radni klupu pis zarzucają naruszenie standardów, brak poszanowania godności etc. Przecież nikt nie ma szans przegonić ludzi z pis w nieliczeniu sie z ludźmi, obłudzie, kłamstwie, kolesiostwie.

Pozostałe