Radni PiS chcą zniesienia ryczałtu za odbiór ścieków

  • 05.12.2018, 10:18 (aktualizacja 05.12.2018, 10:31)
  • - Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
2018_12_04_pis_scieki.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Radni klubu Prawo i Sprawiedliwości będą wnioskować o zniesienie uchwały wprowadzającej opłatę zryczałtowaną za odbiór nieczystości płynnych. Opłata w wysokości 117 zł od gospodarstwa domowego obowiązuje w Nowym Sączu od lipca b.r. i ma za zadanie - jak przekonywali jej wnioskodawcy - zmobilizować mieszkańców do przyłączania się do sieci kanalizacyjnej a tam, gdzie nie jest to możliwe korzystać z usług wozów asenizacyjnych. Radni twierdzą jednak, że uchwała jest niesprawiedliwa społecznie i uderza w najmniej zamożną grupę mieszkańców.

Wiceprzewodniczący Artur Czernecki przekonuje także, że uchwała została przyjęta przez RM poprzedniej kadencji tylko dlatego, iż radni zostali wprowadzenie w błąd.

- Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Krak
Krak 05.12.2018, 22:27
Czernecki powinien mieć tłumacza. Nie zna uchwały osłonowej a fafluni jak obcokranowiec, takich populistów media powinny obnażać w czasie rozmowy i wykazywać niekompetencję. Rada Miasta to za wysokie progi dla mieszkańca Falkowej.

Pozostałe