W Obiektywie - briefing prasowy radnych klubu PiS

  • 4.12.2018, 14:48 (aktualizacja 05.12.2018 10:34)
  • Nasza TV Sądecka
W Obiektywie - briefing prasowy radnych klubu PiS
Briefing prasowy radnych klubu PiS w Radzie Miasta Nowego Sącza. Radni przygotowali projekt uchwały znoszący zryczałtowaną opłaty za wywóz nieczystości płynnych i będą chcieli włączenia go do porządku dzisiejszych obrad. Odnieśli się także do zwalniania przez prezydenta Ludomira Handzla pracowników Urzędu Miasta.

Briefing miał miejsce 4 grudnia.

Nasza TV Sądecka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
keisyr
keisyr 5.12.2018, 13:59
Pani Mularczyk to ja keisyr, pamięta mnie Pani? Pisałem cały czas że jesteście zdrajcami Polski i Nowego Sącza też. Swoim nieprofesjonalnym zachowaniem, kłamstwami wyborczymi itp. doprowadziła Pani do klęski PiS w Nowym Sączu. Mieszkańcy tego Pani nie zapomną. Powinna Pani wyjechać z Sącza w niesławie i zabrać ze sobą cały PiSowski plebs.
Iwona
Iwona 5.12.2018, 14:05
Keisyr, lubie Cię tak jak lubi się dziecko specjalnej troski. Jednak daj mi już spokój z tymi kometarzami. Raz piszesz tak, raz siak. Jesteś dla naszej parti PiS-u tzw. pożytecznym idiotą.
Romek
Romek 5.12.2018, 06:58
I znowu wracamy do punktu wyjscia, gdzie wozy asenizacyjne nie byly wpuszczane na posesje, a w nocy niewidzialna reka zabierala scieki w las, row ... Zastanowmy sie po co Rzad wprowadzil zryczaltowana oplate za wywoz smieci ?
keisyr
keisyr 5.12.2018, 00:36
Pani Iwono Mularczyk I Panie Arturze Czernecki,
Brawo, tak trzymać !!! Tego oczekują od Was sadeczanie !!!
Obnażajcie wszystkie świństwa Handzla i jego ekipy !!!
Iwona Mularczyk
Iwona Mularczyk 5.12.2018, 14:02
Keisyr, lubie Cię tak jak lubi się dziecko specjalnej troski. Jednak daj mi już spokój z tymi kometarzami. Raz piszesz tak, raz siak. Jesteś dla naszej parti PiS-u tzw. pożytecznym idiotą.
keisyr
keisyr 4.12.2018, 23:58
Pani Iwono Mularczyk I Panie Arturze Czernecki,
Jesteście prawdziwymi obrońcami ludzi zgodnie z chrzescijańskimi zasadami Prawa i Sprawiedliwości
Obejmujcie pełna władzę w Nowym Saczu
Macie bardzo dużo zwolenników w mieście (około 20 tys. ) i ta liczba każdego dnia rośnie
Dni Handzla w Ratuszu sa policzone
Twoja Iwona
Twoja Iwona 5.12.2018, 14:03
Keisyr, lubie Cię tak jak lubi się dziecko specjalnej troski. Jednak daj mi już spokój z tymi kometarzami. Raz piszesz tak, raz siak. Jesteś dla naszej parti PiS-u tzw. pożytecznym idiotą.
mm
mm 4.12.2018, 22:07
Ale ta dziennikarka zadająca "dociekliwe pytania" jest niedouczona. Mieszkaniec mający podłączenie do kanalizacji sanitarnej płaci ok 6 zł/m3 ścieków. Komercyjny wywóz z szamba kosztuje 20 zł/m3 a przy tej uchwale samotna osoba płaci około 60zł/m3 ścieków (średniomiesięczne zużycie wynosi około 2m3 na osobę)
Aro
Aro 5.12.2018, 22:19
Anonimowy niedouczony mm, nie wiesz a kłamiesz. Zapoznaj się z uchwałą osłonową jeśli czytasz, a potem arturze pisz. Czy wiesz kto opróżnia szamba do rzek i rowów ?
Anna Maria
Anna Maria 4.12.2018, 22:05
Pan Czernecki jest obcokrajowcem? ....... a tak poważnie, dziwi mnie, że osoby te zasiadają w RM... kto na nich głosował, o ludzie! Temat zwolnień będą tłuc przez kilka tygodni. Szukać haka na nowego Prezydenta, kiedy był, kiedy go nie było, co zrobił, kogo zwolnił, kogo powołał, a że niektórzy są na L4, bo nie radzą sobie ze zwolnieniem etc. itp. No i jednocześnie zamierzacie mówić, jacy to jesteście otwarci na rozmowy, ale ten zły Pan Prezydent nie chce się z wami spotkać :) :) :) haha no i Pan Gluc wtóruje wiernie temu zgromadzeniu :) :) :) w kampanii wyborczej Pan Piech chodził po domach (m.in. po helenie), aby na niego głosować. Przypuszczam, że reszta też tak robiła :) No i wydostawali się do tej Rady. I teraz co? Oj, jaka szkoda, że to właśnie tak wygląda. W końcu w Ratuszu są robione porządki! Tego chcieliśmy. Pani Mularczyk, niech Pani da żyć Sądeczanom i pozwoli nowemu Prezydentowi rządzić. To my go będziemy rozliczać za 5 lat, a wy weźcie się do pracy, a nie do szczucia. A Pan Czernecki niech się trochę uspokoi, bo to darcie jego to komiczne jest wręcz :) :) :) Ciepło pozdrawiam!
UM
UM 4.12.2018, 21:48
To są nieprawdziwe informacje tej dwujki ( okropna polszczyzna ! ). Jest uchwała osłonowa z dopłatą MOPS więc kłamać nie wolno. Dla 2 osób w domu to ok.30 zł na miesiąc.
Okropne że niekompetentni mają czelność manipulować telewizją i mieszkańcami.
Cenera
Cenera 4.12.2018, 21:40
Dziś jest 4 grudnia. Brefing odbył się jutro?
Przerażony obywatel
Przerażony obywatel 4.12.2018, 20:48
Boże widzisz a nie grzmisz...
keisyr
keisyr 4.12.2018, 16:21
Pani Mularczyk to ja keisyr, pamięta mnie Pani? Pisałem cały czas że jesteście zdrajcami Polski i Nowego Sącza też. Swoim nieprofesjonalnym zachowaniem, kłamstwami wyborczymi itp. doprowadziła Pani do klęski PiS w Nowym Sączu. Mieszkańcy tego Pani nie zapomną. Powinna Pani wyjechać z Sącza w niesławie i zabrać ze sobą cały PiSowski plebs.

Pozostałe