W Obiektywie - briefing prasowy z-cy prezydenta Nowego Sącza Artura Bochenka

  • 3.12.2018, 14:14 (aktualizacja 03.12.2018 21:53)
W Obiektywie - briefing prasowy z-cy prezydenta Nowego Sącza Artura Bochenka
Briefing prasowy zastępcy prezydenta Nowego Sącza Artura Bochenka. Wśród poruszanych tematów m.in. przyczyny opóźnień w budowie Mostu Heleńskiego oraz zwolnienia w UM Nowego Sącza.

Briefing prasowy odbył się dziś (3 grudnia) w sądeckim ratuszu.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
esw
esw 6.12.2018, 21:15
Ciężka rola i zadania do spełnienia w roli czarnej owcy - biała to obecny prezydent. Ruchy hmmm wręcz za odważne i mocne, mam nadzieję iż przewidziane, bo w razie niepowiedzenia nie ma powroty do roli czy też służby w samorządzie. Z całego serca powodzenia życzę, aby Panu i nam Sądeczanom się dało godnie żyć
Jola
Jola 4.12.2018, 21:03
Podobają mi się Wasze komentarze, wybudować most to nie to samo co wybudować garaż
chlebek
chlebek 4.12.2018, 19:50
A co on potrafi? Jak na razie przenosi kiepskie zwyczaje z wicewójtostwa u Stawiarskiego na wiceprezydenturę miasta. Nic z tego dobrego nie będzie.
esw
esw 6.12.2018, 21:19
Kiepskie czy skuteczne? Człowieku nie widzisz jak się Chełmiec rozwinąŁ? Kto jest ojcem sukcesu nie wiem ale to jest niezaprzeczalny fakt!! Stracił Chełmiec może zyska Nowy Sącz albo obie gminy / miasta
keisyr
keisyr 6.12.2018, 23:10
Kazdego dnia na świecie 200 tys. ludzi ucieka z takich wsi jak Chełmiec do dużych ośrodków
figurant Duda
figurant Duda 7.12.2018, 15:38
Do dużych ośrodków pewnie tak ale tu jest Sącz a nie duży ośrodek. Ty keisyr do ośrodka zdrowia psychicznego się udaj.
Górski
Górski 4.12.2018, 19:36
My, Analizujemy, Chcemy, Mieliśmy , nie ma gościu swojego zdania. W czyim imieniu się ten nieogolony wicewójt wypowiada???
Ludmik
Ludmik 4.12.2018, 19:33
Dlaczego ten pan wprowadza w błąd odnośnie niby zatrudnień w 2018 roku? Przecież to już na sesji zostało wyjaśnione że jest to kłamstwo.
esw
esw 6.12.2018, 21:29
OOOOOO boże widzisz i nie grzmisz!!!!! Każdy wie jak wyglądały konkursy na stanowiska pracy w urzędzie. Może też to warto prześwietlić!!!!!!!!!!!
Frendzel
Frendzel 4.12.2018, 17:56
Kto to jest ten nieogolony gość?
esw
esw 6.12.2018, 21:21
a ty się golisz codziennie? Mieszkańcy wybrali
keisyr
keisyr 6.12.2018, 23:03
Jak występuje publicznie to się golę
A. Duda
A. Duda 7.12.2018, 15:31
Gdzie ty publicznie występujesz keisyr? Chyba w domu publicznym dla takiego plebsu jak ty.
keisyr
keisyr 3.12.2018, 21:50
Handzel ekstraklasowego stadionu dla Sandecji w ciągu 5 lat nie wybuduje bo nie ma na to pieniędzy. Szybko okaze sie że oszukał mieszkańcow Nowego Sacza.
esw
esw 6.12.2018, 21:26
I oprócz melisy masz przewodniczącą Rady Miasta, która działając na rzecz i dobro miasta z takim zapleczem przyjaciół z Nowogrodzkiej nie zaprzepaści szansy na pokazanie się i skuteczność w działaniu i zdobywaniu środków:)
keisyr
keisyr 6.12.2018, 23:01
Środki Przewodniczący Rady Miasta będzie zdobywał jak będzie Prezydentem Nowego Sacza
poziomka
poziomka 3.12.2018, 22:05
Napij się melisy.
Antek
Antek 3.12.2018, 18:24
łysy był w chełmcu i nie zrealizował 1,6 km obwodnicy pólnocnej po stronie chełmca, a niech sie nie wypowiada o moście. Widać szkoła wieśniaka Stawiarskiego żadnej kultury odobistej.
Zygmuś
Zygmuś 4.12.2018, 17:58
Widzisz jak się wypowiada. To zaściankowy sposób myślenia. Nawet nie umie się wypowiadać.
Rozalia
Rozalia 3.12.2018, 14:25
O Chryste! Tośmy się doczekali ekipy.
esw
esw 6.12.2018, 21:34
Pani Rozalio cierpliwości trzeb a poczekać aby moc ocenić , chyba gorzej być nie może niż było i tego się musimy trzymać

Pozostałe