Grzegorz Mirek nie jest już dyrektorem MZD

  • 3.12.2018, 12:19 (aktualizacja 03.12.2018 12:55)
Grzegorz Mirek nie jest już dyrektorem MZD
Grzegorz Mirek nie jest już dyrektorem Miejskiego Zarządu Dróg w Nowym Sączu. Jak udało nam się dowiedzieć Grzegorz Mirek sam złożył rezygnację z zajmowanego stanowiska a przyczyną jest źle zawarta umowa z gazownią dotycząca przebudowy sieci przy przebudowie Mostu Heleńskiego.

Grzegorz Mirek prawdopodobnie pozostanie w MZD na stanowisku specjalisty.

Nowym mostem heleńskim pojedziemy dopiero końcem maja.

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
jurek
jurek 2 dni temu, 09:45
Niech jego nastepca zrobi chodz tyle co on.Naraziewybierają dyrektorów hobbistów , a nie znawców tematu
plop
plop 7.12.2018, 20:37
"Bochen" demolka. Teraz ma swój krotki czas.
keisyr
keisyr 3.12.2018, 21:31
Panie Mirek to ja keisyr, pamięta mnie Pan ? Pisałem cały czas aby Pana zwolnić. Bo nalezy Pan do sadeckiego plebsu. Stanowił Pan przez swoje decyzje najwieksze zagrożenie w ruchu drogowym w Nowym Saczu. Dzisiaj Pana zwolnili a ja jestem bardzo szczęśliwy
trew
trew 7.12.2018, 20:35
Zastanawiałeś się nad swoją wrodzoną nienawiścią?
Pan Mirek
Pan Mirek 3.12.2018, 22:12
Pamiętam cię keisyr, pamiętam. Trudno zapomnieć głupka zjadającego własne gile.
Ee
Ee 3.12.2018, 19:04
Ciekawe kto rozliczy ekipę Benka i jego v-ce a jest za co.
Przeciwnik demolowania Urzędu Miasta
Przeciwnik demolowania Urzędu Miasta 3.12.2018, 16:40
Obecna władza ratuszowa nie jest w stanie zrozumieć, że dobry i kompetentny urzędnik to jest skarb, który należy cenić. Wydaje się, że zrozumie to dopiero pod koniec swojej kadencji kiedy następna ekipa dokona surowej oceny ich "demolki".
Pozdrawiam!
Pozdrawiam! 3.12.2018, 21:43
Kto tu jest niby dobry i kompetentny? Kto zapłaci za większe zuzycie paliwa, za smog który generują stojace w korkach auta???
Julian
Julian 3.12.2018, 13:33
Mirek może jakiś filmik z mostem w tle ? przecież potrafisz i lubisz !!
Miej jaja !
Co za kreatura !
Tadeusz Zon
Tadeusz Zon 3.12.2018, 13:22
No dobrze skoro za jego błędy wszyscy płacimy stojąc w korkach i niszcząc własne zdrowie i samochody to ten Pan powinien ponieść konsekwencje finansowe swoich błędów ! niestety za błędy trzeba płacić.
Przypominam wszystkim jeszcze o fakcie że ten Pan nas wszystkich kilkukrotnie publicznie okłamał !
Szkoda go.
Szkoda go. 4.12.2018, 09:49
Szkoda,że był lojalny wobec pracodawcy. On się śmieje, a na Mirku psy wieszają. Przed wyborami kazano mu kłamać, szkoda, że tego nikt nie bierze pod uwagę.Tak na marginesie, tak lojalnego pracownika życzę nowej władzy.
obserwator
obserwator 5.12.2018, 11:50
Jak każda miernota , jest służalczo wierna swojemu panu

Pozostałe