Rozmowa Dnia

  • 30.11.2018, 22:20
  • Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Rozmowa Dnia
Gościem Rozmowy Dnia w Naszej Telewizji Sądeckiej jest wiceprzewodniczący Rady Miasta Nowego Sącza jest Michał Kądziołka.

A rozmawiamy m.in. o koalicji pomiędzy radnymi klubów PiS oraz Wybieram Nowy Sącz, pomyśle związanym z obniżeniem diet radnych oraz uposażenia prezydenta a także zwolnieniach w Urzędzie Miasta Nowego Sącza.

Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Robot
Robot 3.12.2018, 20:21
Zawsze miałem Kądziołkę za trochę nierozgarniętego gościa, ale teraz plusuje ;)
uważna
uważna 3.12.2018, 10:01
ta cala polityka obecnego prezydenta to podobnie jak jego wyborcza kampania. wielka ściema. propagandę to on ma lepszą niż Gierek i Gomułka razem wzięci. tylko po co to wszystko. no chyba nie dla tych kilku tysięcy jakie dostaje na tym stanowisku. nikt nie ładuje kilku milionów złotych w kampanię po nic.
Marek
Marek 2.12.2018, 12:49
Czy ten pan był członkiem PSL i startował z PSL do Sejmu ? czy jego potomkowie to działacze PSL ? czy Tato pana Michała jest członkiem PSL ? czy porzucił PSL i przeszedł do Pis ?, czy porzucił Pis i poszedł do wyborów z p.Głucem ? czy został zawieszony w prawach członkka Pis ? Uprzejmie proszę o odpowiedź.
keisyr
keisyr 2.12.2018, 15:46
Zgadzam sie z Panem. Pisalem o tym. Za przegraną Pani Mularczyk z Handzlem odpowiadaja zdrajcy PiS w osobach Nowak, Piech, Kądziolka Głuc I inni. Dobrze że na koniec sie obudzili I poparli PiS I Panią Mularczyk. Jednak jedynym bez skazy ugrupowaniem w Nowym Saczu jest Prawo I Sprawiedliwość z Pania Mularczyk na czele. Pani Iwona Mularczyk to nasz Prezydent Nowego Sacza !!! Teraz najwazniejsze to usunąc Handzla z Ratusza
PiSuar
PiSuar 2.12.2018, 16:04
"Pani Iwona Mularczyk to nasz Prezydent Nowego Sacza"
No toś walnął z tym jak łysy grzywką o kant kuli :) Twoja Mularczyk jest NIKIM. Przegrała pomimo ogromnej mobilizacji swojej partii oraz rządu. Z kretesem poległa i jest w czarnej pupie. Na jej miejscu przez miesiąc bym z domu nie wychodził.
keisyr
keisyr 2.12.2018, 00:03
Proszę nie bieżcie nmoich komentarzy serio. Jestem wiejskim głupkiem z pod Paszyna. Tak naprawdę mam w życi ten cały qurevski PiS z pinokiem Morawieckim na czele. Piszę komentarze bo przelewy z Nowogrodzkiej wciąż przychodzą. Ale ja qurva głupi jestem.
Mieszkancy
Mieszkancy 1.12.2018, 22:21
Panie Kądziołka trzymamy za Pana Kciuki !!!! Niech Panu nie zabraknie odwagi ! Pokladamy w Panu Wielkie Nadzieje !
keisyr
keisyr 1.12.2018, 16:59
Panie Kądziołka,
Pan, Pan Głuc, Pan Piech, Nowak i inni jesteście odpowiedzialni za oslabienie PiS w Nowym Saczu. Bo Nowak okazał sie plebsem, który postanowił utworzyć sitwe w miescie na długie lata I wystawil do wyborów Głuca. Dzisiaj Głuc przegrał wybory a Handzel tworzy bagno w mieście i wycina ludzi Nowaka. Dzisiaj Nowak nie ma już nic do powiedzenia swoim mieszkańcom.
Na szczęście obudziliście sie Panowie i uznaliscie przywództwo Pani Mularczyk i przystapiliście do koalicji z PiS
Teraz należy usunąć Handzla z Ratusza !!!
Handzel to czlowiek z warstwy plebsu wybrany głównie przez sadeckie barachło (ludzie niewykształceni, bezrobotni, szara strefa,półświatek męty itp) Dlatego Handzel Prezydentem to umieranie Nowego Sacza, bo Handzla nie interesuje rozwój miasta (podobnie jak PO wczesniej), (Przykład to zdezorganizowanie sesji Rady Miasta przez zwolnienie pracownika do jej obsługi, lekcewazenie Rady Miasta przez swoja nieobecność itp) Handzel nie ma zaplecza ani pieniędzy dla rozwoju miasta. Handzel to kompromitacja Nowego Sacza na arenie Polski. Handzla nie uznaja struktury PiS w Nowym Saczu, ludzie wyksztalceni i inteligencja sadecka. Handzla nie uznaje Rząd Polski ani Władze Wojewódzkie w Krakowie
Panie Kądziołka,
zwolenników chrześcijąńskich wartości Prawa i Sprawiedliwości i Pani Mularczyk w Nowym Sączu przybywa z dnia na dzień. dzisiaj jest nas ponad 20 tys. mieszklańców. Gdyby dzisiaj odbyly sie wybory, Pani Mularczyk wygrałaby w zdecydowanie. Dlatego prosze znależć sposob aby usunąć Handzla z Ratusza przed terminem.
Panie Kądziolka
Nowy Sacz musi ostro isc do przodu,. Trzeba tworzyć szybko ze wsparciem Rzadu Polskiego ponad 100 tys. nowoczesna aglomeracje powstałą miedzy innym z przyłączenia sasiednich biednych wsi (Te wsie maja potrzebne Nowemu Saczowi tereny). Nie mamy czasu na to aby trzymac na stanowisku Prezydenta Miasta czlowieka z warstwy lokalnego plebsu. Nowy Prezydent Nowego Sacza musi być człowiekiem mającym poparcie i poważanie Rządu Polskiego
Mąż Iwony
Mąż Iwony 2.12.2018, 00:16
Keisyr co ty pieprzysz?
Pan Handzel jest demokratycznie wybranym prezydentem miasta. Uznaje ten fakt cała polska administracja rządowa. Weź się keisyr ogarnij. Jakie ty masz prognozy wyborcze, że dzisiaj wygrałaby kocmołuch Mularczyk? Trzepiesz gruchę szepcąc : "wygra nie wygra"? Głupim sięurodziłeś i głupim umrzesz.
Zawiedzony
Zawiedzony 1.12.2018, 13:18
Bardzo dobrze wytłumaczone. Handzel udaje takiego skromnego, pokornego. W białych rękawiczkach oszukał mieszkańców rządy zaczął od nie dotrzymania deklaracji przedwyborczej. A tfu. Już nigdy nie oddam na Pan głosu Panie Handel.

Pozostałe