W Obiektywie - briefing prasowy prezydenta Ludomira Handzla

  • 26.11.2018, 15:18 (aktualizacja 27.11.2018 14:59)
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2018_11_27_briefing_handzel.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Briefing prasowy prezydenta Ludomira Handzla.

Wśród poruszanych tematów znalazły się:

- zwolnienia w ratuszu

- nowy schemat organizacyjny pracy urzędu

- komentarz w sprawie propozycji obniżenia wynagrodzenie dla prezydenta i radnych

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
keisyr
keisyr 27.11.2018, 08:06
Przepraszam za moje chamskie komentarze nt. Pana Handzla, w tym za ten poniższy. Przepraszam za to że jestem. Było za późno by mnie wyskrobać.Mam niejasne wrażenie, że coś jest nie tak ze mną. Od jakiegoś czasu onanizuję się w towarzystwie mojej suczki - ratlerka i opycham się chałwą którą sam robię mieszając smarki z łupieżem (stary przepis mojej mamy). Wiem, że czas z tym skończyć ale nie mam siły. Proszę o jakiś rady.
keisyr
keisyr 26.11.2018, 18:19
Handzel należy do warstwy społecznej zwanej plebsem. Potwierdza to na kazdym kroku. Teraz na zdjęciu stoi nieogolony bez krawata.. Decyzje kadrowe Handzla to poziom Stawiarskiego ze wsi Chełmiec.
Handzel Prezydentem to perspektywa upadku Nowego Sacza. Handzel to człowiek Platformy Obywatelskiej i będzie chciał degradować Nowy Sącz jak niedawno to robiła Platforma Obywatelska (Handzel porównuje Nowy Sącz do wsi Chełmiec !!!)
Na szczęście sadeckie barachło które wybralo Handzla przechodzi na strone PiS i Pani Mularczyk . Dni Handzla w Ratuszu sa policzone. Za życie na poziomie bydła w mieście i niewykonanie obietnic wyborczych sądeczanie usuną Handzla z Ratusza
Henio
Henio 26.11.2018, 18:34
Weź wyluzuj. Jadem z Ciebie tryska, a to zasłania całą merytorykę Twoich wypowiedzi.

Pozostałe