Rozmowa Dnia.

  • 19.11.2018, 14:59 (aktualizacja 19.11.2018, 15:12)
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2018_11_19_studio_lesniak.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Gościem programu jest poseł PiS Józef Leśniak.

Temat: podsumowanie wyborów w regionie.

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
keisyr
keisyr 21.11.2018, 10:07
Przepraszam za moje chamskie komentarze nt. Pana Handzla, w tym za ten poniższy. Mam niejasne wrażenie, że coś jest nie tak ze mną. Od jakiegoś czasu onanizuję się w towarzystwie mojej suczki - ratlerka i opycham się chałwą którą sam robię mieszając smarki z łupieżem (stary przepis mojej mamy). Wiem, że czas z tym skończyć ale nie mam siły. Proszę o jakiś rady.
keisyr
keisyr 20.11.2018, 18:06
Panie Pośle Leśniak,
Prawo i Sprawiedliwość nie powinno wchodzić w Nowym Saczu w żadne relacje z tym barachlem z Platformy Obywatelskiej, KODu, Nowoczesnej oraz zdrajcami z PiS. Do tego barachła należą Handzel, Belska, Głuc, Nowak, Zegzda, Piech, Bochenek I wielu innych. To barachlo działało i dziala na szkode Nowego Sacza. Najpóżniej za 5 lat ten sadecki plebs co glosował na Handzla wyrzuci go z Ratusza za niespełnienie obietnic wyborczych (oszustwa wyborcze) lub zrujnowanie finasów miasta (Handzel obiecał wiele rzeczy za darmo), upadek miasta, prywatę i wszechobecne kolesiostwo.
Panie Pośle Leśniak
Proszę wstrzymać wszelkie inwestycje dla Nowego Sacza autorstwa Pani Mularczyk (rownież te ze wsparciem Rządu). My zwolennicy Pani Mularczyk (a jest nas co najmniej 15 tys. ) cierpliwie poczekamy na te inwestycje do czasu jak Pani Mularczyk zostanie Prezydentem Nowego Sacza (najpóżniej za 5 lat)
Panie Pośle Lesniak,
Pani Mularczyk reprezentuje w Nowym Saczu Rząd Polski i Sejmik Wojewódzki
Handzel reprezentuje sadecki plebs (na wymarciu)

wyborcaNS
wyborcaNS 19.11.2018, 20:27
chłopie tłumaczysz się jak dzieciak nie masz żadnych argumentów na obronę swoich racji. Po prostu jesteś pajac razem z tymi wieśniakami Porębami
wyborcaNS
wyborcaNS 19.11.2018, 20:23
chłopie tłumaczysz się jak dzieciak nie masz żadnych argumentów na obronę swoich racji. Po prostu jesteś pajac razem z tymi wieśniakami Porębami
wyborcaNS
wyborcaNS 19.11.2018, 20:10
kto ciebie wieśniaku wybiera. Co ty ze soba reprezentujesz . Wypowiadasz się jak dziecko. Przestał byś się błaznić .

Pozostałe