Niezwykły dar na urodziny miasta

  • 09.11.2018, 13:28 (aktualizacja 09.11.2018, 15:15)
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2018_11_09_przekazanie_albumu.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
"La Capella Sistina" - ten niezwykły i unikatowy album przedstawiający dzieła Kaplicy Sykstyńskiej jest już własnością Nowego Sącza. Dzieło zakupił i przekazał miastu prezes Newagu, Honorowy Obywatel Nowego Sącza Zbigniew Konieczek.

W całej Polsce jest jedynie 50 egzemplarzy a Nowy Sącz jest jedynym miastem, które ma go na własność. Koszt albumu to 50 tys. zł.

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
keisyr
keisyr 14.11.2018, 23:06
Ciemnota w Nowym Saczu (ta która głosowała na Handzla) odrzuciła propozycje Rządu Polskiego z Premierem na czele dynamicznego rozwoju miasta i niezwyklego wzrostu jakości życia jego mieszkańcow. Ciemnota wybrała na prezydenta Nowego Sącza Handzla, lokalnego nic nie znaczącego miernotę bez pieniędzy który zrujnuje Nowy Sącz
wyborcaNS
wyborcaNS 10.11.2018, 21:32
Handzel może pasowałoby na taką uroczystość ubrać się elelgancko np. krawat.
I jeszcze jedno trzeba było pierwszą konferencje zrobic przy twoim drewnianym domu od ul, sucharskiego bo za 5 lat tak będzie wyglądał Nowy Sącz pod twoimi rządami.

Pozostałe