To nie jest ciemny lud, który wszystko kupi

  • 7.11.2018, 14:40
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
To nie jest ciemny lud, który wszystko kupi
Tak prezydent Ryszard Nowak komentuje wynik wyborów. Jak mówi fatalnym błędem PiS było nie tylko sterowanie z Warszawy ale także sposób prowadzenia kampanii.

I jak dodaje prezydent, nie można prowadzić kampanii w której jedynym programem wyborczym jest współpraca z rządem.

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
keisyr
keisyr 7.11.2018, 17:25
Nowak, człowiek zaliczony do warstwy spolecznej zwanej plebsem. Skompromitowany i stąd wyrzucony przez Prezesa Kaczynskiego z Ratusza za zrobienie z Nowego Sacza dziadowni I przepuszczanie publicznych pieniędzy. Nowak wystawił do wyborow swojego kolesia Gluca, aby utrzymać swoja sitwe przy wladzy w Nowym Saczu. Sadeczanie pokazali co myślą o Nowaku i koleś Głuc nie przeszedł nawet do drugiej tury wyborów. Teraz Nowak to nic nie znaczący człowiek, ktory niech sie cieszy że jeszcze nie zainteresowała sie nim prokuratura. Nowakowi radziłbym by nie zajmował się Wladzami PiS, bo jest za niski tylko chwycił za łopatę i zaczął budować ten stadion dla Sandecji. Stadion miał być oddany przez Nowaka w lutym 2018, więć ten Pan ma już kilkumiesieczne opóżnienie !!!
morawiecki premier
morawiecki premier 7.11.2018, 23:19
Twoja logika: Nowak przepuszczał publiczne (nasze) pieniądze, a Handzlowi wara od Rządu PiS i jego pieniędzy ( też naszych). Kup sobie większy hełm bo ten co masz za bardzo łeb Ci ściska.
Robot
Robot 7.11.2018, 20:30
Kim Ty jesteś, że taki jad się z Ciebie wylewa?

Pozostałe