Od dziś zaczynamy myśleć, jak zmienić miasto

  • 07.11.2018, 14:34
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2018_11_06_handzel_wygrywa_wybory.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
To słowa Ludomira Handzla, który przez najbliższe 5 lat będzie pełnił funkcję prezydenta Nowego Sącza. Prezydent elekt swoje rządy chce zacząć od audytu instytucji i miejskich spółek.

Nazwiska zastępców i najbliższych współpracowników Ludomira Handzla mamy poznać za kilka dni.

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
wyborcaNS
wyborcaNS 07.11.2018, 20:27
Handzel, łysy i żelazko to dopiero doprowadzą Sącz do ruiny .
Omg
Omg 07.11.2018, 19:33
Z dwoma radnymi to podziałacie, a swoją drogą to teraz zaczynacie myśleć? A ja slyszalem że już wszystko wiecie i w szystko macie gotowe
keisyr
keisyr 07.11.2018, 18:24
Panie Handzel, Pan należy do warstwy społecznej zwanej plebsem. Dowód tego stwierdzenia przeprowadziłem we wcześniejszych komentarzach (Pani Mularczyk byla delikatniejsza i powiedziała że nie ma Pan zdolności honorowej) Dlatego Pan nie dostanie żadnych pieniedzy od Rządu Prawa i Sprawiedliwości na inwestycje w mieście, dopóki Pan w tym mieście będzie. Rząd PiS pamieta jak Pan obrażał, szkalował, wyśmiewal, dyskredytował ludzi w tym ministrow. Rząd PiS pamieta tez Pana hasla wyborcze: zero Rządu w samorządzie, zero partyjniactwa w samorządzie, jestem niezależny !!! Więc wychodząc naprzeciw Pana hasłom trzymaj sie Pan z dala od Rządu PiS i jego pieniędzy !!! Pamiętamy też Pana hasło: zwróce rzeki sadeczanom. Wtedy nie mowił Pan o konieczności wsparcia ze strony Rządu PiS. Lepiej ten Rząd bylo wtedy dyskredytować. Więc proponuje Panie Handzel niech Pan sciągnie garnitur, założy gumiaki i od jutra zacznie wybierac kamienie z rzeki Kamienicy !!! Może Pan zdąży do następnych wyborów !!!
mularczyk
mularczyk 07.11.2018, 23:08
A ten dalej że to pieniądze pisu. To NASZE pieniądze głupcze! Nasze - obywateli. Za pieniądze ze składek partyjnych pis może sobie wyjazd integracyjny zrobić.
Dunajec
Dunajec 07.11.2018, 19:10
Do keisyr - bardzo trafny komentarz, gratuluję
"Zero rządu w samorządzie, jestem niezależny" - będziemy pamietać i często przypominać!

Pozostałe