Policja poszukuje świadków wypadku

  • 07.11.2018, 14:33 (aktualizacja 07.11.2018, 14:40)
  • - Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
Policja poszukuje świadków wypadku KM Policji Nowy Sącz zdjęcie poglądowe
Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu szuka świadków wypadku, do którego doszło 2 października 2018 roku, na skrzyżowaniu ulic Barskiej i Sucharskiego w Nowym Sączu. Dochodzenie w tej sprawie prowadzi Wydział Kryminalny. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący samochodem (nieznanej marki) nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu mężczyźnie kierującemu motorowerem Jmstar. W wyniku tego zdarzenia motorowerzysta doznał obrażeń ciała.

W związku z zaistniałą sytuacją KM Policji zwraca się do ewentualnych świadków tego wypadku lub osób, które posiadają jakąkolwiek wiedzę związaną z tym zdarzeniem. Każda informacja w tej sprawie jest  cenna i może przyczynić się do wyjaśnienia okoliczności wypadku.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na ten temat proszone są o kontakt pod numerem telefonu: 18 442 42 57 (policjant prowadzący sprawę), 18 442 42 51 (sekretariat Wydziału Kryminalnego KMP) lub 18 442 46 30 (oficer dyżurny KMP).

 

źródło: KM Policji w Nowym Sączu

- Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe