Prezydent Ryszard Nowak komentuje wyniki wyborów samorządowych

  • 5.11.2018, 15:06
  • - Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
Prezydent Ryszard Nowak komentuje wyniki wyborów samorządowych
Ustępujący prezydent Nowego Sącza Ryszard Nowak nie jest zaskoczony przegraną kandydatki PiS Iwony Mularczyk. Przkonuje, że nie jest dobrze gdy o "wystawieniu" konkretnego kandydata decyduje Warszawa a nie struktury lokalne.

Prezydent dodaj, że nie zamierza już zajmować się polityką. Chce być obserwatorem tego, co będzie się działo w mieście. 

- Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ewa
ewa 6.11.2018, 09:58
Doskonały komentarz. Nic dodać, nic ująć. Rewelacja.
ochotnik
ochotnik 5.11.2018, 21:43
Poparcia szukają wszędzie wszyscy, a gdzie sądeczanka i wiele innych ważnych inwestycji mają nas w głębokiej *** bo to tylko Nowy Sącz . Co zrobił Pan Mularczyk dla swojego MIASTA przez tych parę lat nic !!! nawet żony nie potrafił uczesać przed wyborami hańba !!!!
rob
rob 5.11.2018, 20:43
Panie Prezydencie dziękujemy za rozwój naszego miasta! ma Pan silny charakter, wytrwałość i stanowczość, a przy tym honor i wartości nadrzędne! proszę spokojnie odpoczywać, myslę, że potrzeba czasu, żeby ludzie docenili Pana gigantyczny dorobek i wkład pracy i serca w nasze miasto!
West
West 5.11.2018, 21:44
Ile było kasy z podatku janosikowego?
keisyr
keisyr 5.11.2018, 19:29
Pieniądze na inwestycje I inicjatywy od Rządu i Władz Wojewódzkich w Krakowie były deklarowane tylko dla kandydata partii rzadzącej czyli Pani Mularczyk . Handzel deklarował zero Rzadu i partyjności w Nowym Saczu więc i pieniędzy rzadowych z PiS nie dostanie !!! Za pół roku Handzla oszusta który tylko obiecywał wyrzucą z Ratusza ci co go wybrali !!!
jezus
jezus 6.11.2018, 22:50
O qurva .... jakiś ty keisyr jest głupi.
tes
tes 6.11.2018, 20:37
Czytając post keisyr chyba rysiek :) ma się wrażenie że rząd i władze wojewódzkie w Krakowie obiecały jakieś pieniądze prywatnie Iwonie Mularczyk co mnie mało obchodzi. Ważne jest to że będą subwencje rządowe także dla miasta Nowy Sącz i rolą między innymi i tej radnej jest udzielić pomocy Prezydentowi Handzlowi na jak najwyższą transzę. Przypominam: rząd nie ma pieniędzy on jedynie zarządza pieniędzmi podatników !
iwona
iwona 5.11.2018, 22:01
Czyli obietnice rządu to jednak szantaż był.
Piotr
Piotr 5.11.2018, 18:34
Pani Mularczyk nadana został nam przez Warszawę, tylko skąd oni tam ją znali, skoro nigdzie wcześniej nie działała. Żona Mularczyka - i tyle.

Pozostałe