W Obiektywie - Ludomir Handzel dziękuje Sądeczanom za poparcie

  • 5.11.2018, 14:50 (aktualizacja 05.11.2018 14:56)
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
W Obiektywie - Ludomir Handzel dziękuje Sądeczanom za poparcie
Jestem wdzięczny i wzruszony - Ludomir Handzlel, podczas konferencji pasowej, podziękował wyborcom za oddane na niego głosy.

/konferencja prasowa/

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
keisyr
keisyr 5.11.2018, 22:58
Panie Handzel, obrażałeś, szkalowałeś wyśmiewałeś razem z tym łysym Bochenkiem Prawo i Sprawiedliwość i jego członków (ministrów) to teraz wara od Rządu I Władz Wojewódzkich PiS w Krakowie !!! Po pieniądze na inwestycje w mieście idż Pan do Schetyny lub do Chełmca !!!
keisyr
keisyr 5.11.2018, 19:07
Panie Handzel wara Panu od pieniędzy Rzadu PiS I Wladz Wojewódzkich PiS w Krakowie !!! Pan jesteś podobno bezpartyjny więc nie sięgaj Pan po pieniądze partyjne z PiS !!! Buduj Pan za swoje !!! A że Pan jesteś bez pieniędzy na inwestycje w mieście i szukales wyborcow to przewiduje że po pół roku ci co na Pana głosowali wyrzucą Pana z Ratusza !!!
Bud
Bud 6.11.2018, 18:15
Kim jest ten Keisyr ?
mateuszek-kłamczuszek
mateuszek-kłamczuszek 6.11.2018, 22:47
Jakiś mały kundelek. Ujada, kopuluje, ujada, kopuluje i tak na zmianę.
mateuszek-kłamczuszek
mateuszek-kłamczuszek 5.11.2018, 22:04
To nie są pieniądze partyjne PiS tylko nasze, obywateli.
MB
MB 5.11.2018, 19:19
To nie są pieniądze partyjne PiS tylko nasze, obywateli. Widzę elementarny brak logiki! To my obywatele płacimy podatki i wybraliśmy nowego prezydenta naszego miasta, który będzie dysponował naszymi pieniędzmi zgodnie z programem wyborczym.
synk
synk 5.11.2018, 17:25
Czy to ma znaczyć że p.Żelazko i Bochenek będą wice.
wyborcaNS
wyborcaNS 5.11.2018, 17:13
Co chciałeś pokazać , że Nowy Sacz jest w ruinie. mały człowiek z ciebie. Nie wiesz , że to sa prywatne kamienice i figa ci do nich. Zobaczymy czy Nowym Saczem będziesz zarzadzał tak jak firmami, to dopiero będzie ruina z miasta.
Jednak ten lud jest ciemny, że takich ludzi wybiera jak Mularczykową i Handzel.
Jak Belska według ciebie jest wartościowym człowiekiem to ja jestem matka boską.
MB
MB 5.11.2018, 19:21
Matko Boska więcej wiary :)

Pozostałe