Rozmowa Dnia - Prezydent Nowego Sącza Ryszard Nowak

  • 18.10.2018, 11:05 (aktualizacja 18.10.2018, 11:15)
2018_10_17_rd_nowak.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Gościem Rozmowy Dnia w Naszej TV Sądeckiej jest prezydent Nowego Sącza Ryszard Nowak.

Rozmawiamy m.in. o wyborach samorządowych, o szansach na wygraną poszczególnych kandydatów oraz o "politycznej" emeryturze" Ryszarda Nowaka.

_
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
morgan
morgan 19.10.2018, 19:54
Prezydent Nowak to najlepszy rezydent jaki miało to miasto! Potrzeba czasu, żeby niektórzy otworzyli oczy i to dostrzegli! ja dziękuję Panu za poświęcenie miastu tylu lat, wysiłku, energii i konsekwencji w działaniu!
keisyr
keisyr 19.10.2018, 16:57
Zdrajcy Prawa i Sprawiedliwości na kolana !!!
Nowak, Gwiżdż, Piech, Belska, Kądziołka, Gluc to ludzie którzy porzuciłi chrześcijąńskie idealy PiS dla zdobycia wladzy, prywaty I pieniedzy dla siebie !!! Jezeli poprosicie o wybaczenie Prezesa Kaczyńskiego i Panią Mularczyk to będzieci tylko żyli na marginesie życia spolecznego Nowego Sacza. W przeciwnym razie Pani Prezydent Mularczyk zagoni was po wyborach do sprzatania ulic miasta !!! Bo tylko na to zaslugujecie !!!
blade
blade 19.10.2018, 11:57
keisyr... zmień lekarza. obecny źle ci dobiera leki.
keisyr
keisyr 18.10.2018, 23:39
Nowak zrujnował Nowy Sącz, przepuszczał i bawił sie za publiczne pieniądze (Sandecja w ekstraklasie). W PiS był nie dla idei tylko dla wladzy i pieniędzy !!! Dowodem tego było to że rzucił legitymacja partyjna jak Prezes Kaczyński postawił na innego Prezydenta Nowego Sącza z ramienia PiS niż chciał Nowak. Bo Nowak chciał dalej rzadzic miastem i utrzymać swoja sitwę przy wladzy Stąd wystawił swojego tajniaka Głuca w wyborach na prezydenta miasta. Nic z tego, Prezes Kaczyński powiedział DOŚĆ dziadowni w Nowym Saczu w wykonaniu Nowaka i wystawil Panią Mularczyk jako prezydenta Nowego Sącza z ramienia PiS. Teraz wszyscy zdrajcy PiS (Nowak, Głuc, Piech, Gwiżdż, Belska) słono za to zapłacicie !!!Jezeli teraz podporządkujecie sie Pani Mularczyk to będziecie tylko na marginesie zycia społecznego miasta. Jeżeli dalej będziecie występować przeciw Pani Mularczyk to po wyborach Pani Prezydent Mularczyk zagoni was do sprzatania ulic !!!
kaczyński
kaczyński 19.11.2018, 22:10
hehehe, teraz to mąż Arkadiusz zagoni twoją panią Mularczyk do sprzątania obejścia z łajna jakie wnieśli na butach ludzie z PiS.

Pozostałe