Debata kandydatów na prezydenta Nowego Sącza

  • 15.10.2018, 21:04 (aktualizacja 16.10.2018 11:01)
  • Redakcja
Debata kandydatów na prezydenta Nowego Sącza
W debacie udział wzięli: Małgorzata Belska, Krzysztof Głuc, Jerzy Gwiżdż, Ludomir Handzel, Rafał Skąpski, Leszek Zegzda. Zaproszenia nie przyjęła natomiast Iwona Mularczyk kandydatka PiS.

Debata kandydatów na prezydenta Nowego Sącza jest organizowana przez Naszą Telewizję Sądecką, radio RDN oraz Gazetę Krakowską.

Redakcja
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
keisyr
keisyr 19.10.2018, 20:55
Uwaga na Handzla !!! To najwiekszy oszust wyborczy !!! Mowi że jest niezależny a w poprzednich wyborach startował z Platformy Obywatelskiej !!! Handzel składa obietnice , a nie ma na to kompletnie pieniędzy !!! Jak wykazała ostatnia debata prezydencka Handzel oszukuje i manipuluje sondażami !!! Zatrudnił sobie do tego celu swojego kolesia Porębe !!! Widać z tego że krętactwo i kolesiostwo to charakterystyczne cechy Handzla
keisyr
keisyr 17.10.2018, 23:19
Dobrze że Pani Mularczyk nie wzięła udziału w debacie. Nie bedzie siedziała obok ludzi ktorzy porzuciłi PiS dla swojej prywaty, ludzi z PO która zniszczyła Nowy Sacz czy koło takiego plebsu jak Handzel !!! Handzel jest plebsem bo porównuje Nowy Sacz do ..... upadlej Muszyny, Piwnicznej czy Chełmca !!! A daczego Handzel nie porownuje Nowy Sącz do Rzeszowa czy Tarnowa ? Odpowiedż jest prosta, bo Handzel nie ma pieniędzy na inwestycje w mieście. I Handzel nie dostanie w Krakowie i Warszawie ani złotówki na inwestycje. Z Handzlem nikt z Rzadu Polskiego nie bedzie rozmawiał !!! Dlatego jedyne co może Handzel proponowac mieszkańcom w Nowym Saczu to bród, smród i ubóstwo !!! Na tyle starczą mu pieniądze samorządowe !!!
Artur
Artur 18.10.2018, 22:44
widać że piszesz to specjalne, myślisz że ktoś uwierzy w twoje głupoty ?, spodziewałem się ataku na Pana Handzla ale pisać takie bzdury ... tutaj ogromne znaczenie ma także Koalicja Nowosądecka i my dobrze wiemy że lepiej wybrać osobę która dokonuje przemyślanych decyzji , tak jak poprzednik polecam zobaczyć debatę Pana Handzla z internautami , tam jest wszystko , żaden kandydat tak się nie pofatygował by tyle czasu poświęcić na odpowiedzi różnych osób a to jest najważniejsze - wyjście do ludzi .
Tomek
Tomek 17.10.2018, 23:07
Tak jak pisze Sebastian, wystarczy zobaczyć debatę Pana Handzla na Youtube ! - Najlepszy wybór Koalicja Nowosądecka i to bez porównania, możecie mnie źle skomentować bo po to tu jesteście, ale ludzie mają swój rozum i po oglądnięciu na youtube "debata Ludomira Handzla z internautami" nie będą mieli wątpliwości co do mojego komentarza.
M
M 17.10.2018, 16:03
Kolejny raz widać i słychać, że najlepiej przygotowany jest dr Głuc
tqr
tqr 17.10.2018, 10:26
To już 3-ci raz pani Mularczyk unika debaty? W sumie się nie dziwię.
rwet
rwet 17.10.2018, 09:46
A cóż to dla niektórych ten Nowak to taki diabeł. Zrobił więcej dla Miasto niż wszyscy razem wzięci poprzedni prezydenci . Choćby obwodnice z pięknym mostem przez Dunajec z rondem zabełeckim , kończy od dziesiątków lat nie remontowany most pod zamkiem , zrewitalizował starówkę na skalę nigdy wcześniej nie spotykaną, załatwił kasę na piękny stadion ,choć z przyczyn rożnych jeszcze nie wybudowany, ale jego następcy z tego tą kasę na stadion przeznaczą , przeprowadził rękami dr Głuca bodajże największą inwestycje wodociągową w Małopolsce , a może nawet w Polsce, zabezpieczył pieniądze na Nowy Park Strzelecki, miał ogromny wkład w rozwój WSZ w Nowym Sącz mając czynny udział w powstaniu Instytutu Sportu na Wólkach- innych nie wspomnę. A idziecie się najadać swoim jadem ci wszyscy malkontenci , zróbcie sobie wspólne ognisko , czy coś tam.. i uczciwie przemyślcie
wyborcaNS
wyborcaNS 16.10.2018, 23:59
z tego towarzystwa to najlepiej zaprezentował się Gwiżdz, gdyż zna pracę w samorządzie,
Mularczykowa myśli , że jak sie nie będzie więcej błazniła to ludzie ja wybiorą na prezydenta , że jest z PISu
Sebastian
Sebastian 16.10.2018, 22:15
Tylko pan Handzel poświęcił na swoje debaty tyle czasu !!, zapowiedział także debaty dla mieszkańców co miesiąc, resztę polecam zobaczyć na youtube .

Pozostałe