Rozmowa Dnia

  • 14.10.2018, 17:02
  • red.
2018_10_12_rd_zegzda_i_radni.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Gościem programu jest Leszek Zegzda - kandydat na prezydenta Nowego Sącza oraz kandydaci na radnych Ewa Piasecka i Mieczysław Kaczwiński.

Gościem programu jest Leszek Zegzda - kandydat na prezydenta Nowego Sącza oraz kandydaci na radnych Ewa Piasecka i Mieczysław Kaczwiński.

red.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Sebastian
Sebastian 16.10.2018, 22:26
Piszecie na temat Pana Handzla a nic się nie znacie, zobaczcie debatę na Youtube pt. "debata Ludomira Handzla z internautami" i po problemie ! na chwile obecną nie wyobrażam sobie innej opcji jak głos dla Pana Ludomira.
Kamil
Kamil 16.10.2018, 10:21
Ludomir Handzel zaczynał politykę w AWS, potem było ministerstwo skarbu państwa, potem spółeczki, a teraz mówi, że bezpartyjny ? Oj Pinokio.
Tomek
Tomek 15.10.2018, 22:54
i co to za kampania ??, Pan Handzel poświęcił kilka godzin w debacie na facebooku i odpowiadał na różne pytania, polecam zobaczyć nagrania tych filmików na stronie Koalicji Nowosądeckiej - dla mnie wybór jest prosty.

Pozostałe