Ruszamy z największą w regionie serią debat samorządowych.

  • 8.10.2018, 09:56 (aktualizacja 08.10.2018 12:57)
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Ruszamy z największą w regionie serią debat samorządowych.
Już dziś ruszamy z serią największych w regionie debat samorządowych. Największe miasta i gminy regionu oraz Sejmik Województwa Małopolskiego. Wspólnie z dziennikarzami radia RDN Nowy Sącz i Gazety Krakowskiej będziemy przepytywać kandydatów na prezydenta Nowego Sącza, ubiegających się o fotel burmistrza Starego Sącza, Krynicy i Limanowej oraz na wójta Gminy Chełmiec a także jedynki do Sejmiku.

Relacje z debat na kanale lokalnym Naszej Telewizji Sądeckiej i na www.ntvsadecka.pl , w Gazecie Krakowskiej i na www.gazetakrakowska.pl oraz "na żywo" w radio RDN Nowy Sącz.

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
DDAA
DDAA 8.10.2018, 20:38
Gdzie można zobaczyć nagranie z 8.10?
redakcja
redakcja 8.10.2018, 21:14
Witam. Nagranie będzie jutro do obejrzenia na naszej stronie www oraz na kanale lokalnym Naszej TV Sądeckiej (kanał 140 operatora Vectra). Zapraszamy.
Redakcja

Pozostałe