Rozmowa Dnia

  • 18.09.2018, 14:34 (aktualizacja 18.09.2018 14:40)
  • redakcja
Rozmowa Dnia
Gościem Rozmowy Dnia w Naszej Telewizji Sądeckiej jest radny miasta Nowego Sącza Józef Hojnor.

Wśród poruszanych tematów m.in: 

- wybory samorządowe

- uchwały podjęte przez RM w trakcie ostatnich obrad

- szansa na powołanie w Nowym Sączu jednostki wojskowej

redakcja
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Olaf
Olaf 30.09.2018, 17:39
Lepiej się gościu weź porządnie za zarządzanie nieruchomościami które Ci ludzie powierzyli w administrację a nie plontaj się po telewizjach bo tylko marnujesz swój czas i nasze pieniądze
Bolek
Bolek 1.10.2018, 10:02
Olaf Ciebie nigdy nie zaproszą do telewizji, no chyba, że będzie dyskusja o osobach zalegających z czynszem. Olaf mi dogadujesz o szambie, a jak u Ciebie z płaceniem rachunków za telefon ?
Bolek
Bolek 27.09.2018, 09:47
Przeproś Bufonie za to co powiedziałeś o karaniu mieszkańców którzy mają szamba bo ja chce się podłączyć do kanalizacji od 20 lat i nie mam możliwości A nawiasem mówiąc to karać to se możesz swoją żonę
Olaf
Olaf 30.09.2018, 20:59
Bolek nie buduj się w paryi bo tam mieszkańcy miasta kanalizacji Ci nie wybudują. Bolek, ładnie to ścieki z szamba spuszczać do rzeki ?
MH
MH 21.09.2018, 12:04
Szanowny Panie Radny ! Wysłuchałem wywiadu (w znacznej mierze ciekawego), w pełni się zgadzam z Pańską wypowiedzią dot. Wojska Polskiego i "chciejstwa" powrotu Podhalańczyków do NS. Każda JW na danym terenie powoduje gwałtowny wzrost zagrożenia tego obszaru ze strony potencjalnego wroga, po drugie są plany strategiczne obrony państwa i jeżeli nas tam nie ma to bardzo dobrze ze względu na bezpieczeństwo. A lokowanie JW tylko po to aby była kwiatkiem do kożucha - to przestępstwo finansowe. Nie zgadzam się natomiast z Pańskim poglądem na kwalifikacje tylko 2 kandydatów do zarządzania miastem, ja bym to ujął, że mają najlepsze przygotowanie, inni mają mniejsze a są i tacy, którzy nie zarządzali organizacjami i finansami (oprócz swojej rodziny i jej budżetu). Kolejna sprawa - jeżeli tytułuje Pan L.Zegdzdę "marszałkiem" (którym przecież nie był, był natomiast wicemarszałkiem), to jednocześnie należałoby dla równowagi tytułowac J.Gwiżdża "prezydentem" (chociaż jest zastępcą prezydenta) i tu jest całkowite podparcie bo był Prezydentem Miasta NS. I przepraszam ale mam też drobne uwagi - mówi się i pisze "podłącza" a nie "podłancza" (13.04), nie ma w NS firmy "ORBIS".

Pozostałe