Będą dopłaty do wywozu szamba

  • 13.09.2018, 14:59 (aktualizacja 13.09.2018 15:29)
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Będą dopłaty do wywozu szamba
Będzie dopłata do wywozu nieczystości ciekłych dla mieszkańców znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. Sądeccy radni przyjęli tzw. Lokalny Program Osłonowy. Może z niego skorzystać ok. 200 osób a wysokość dopłat będzie uzależniona od kryterium dochodowego.

Radni skrytykowali również posła Mularczyka, który podczas sesji apelował o zmianę całej uchwały, o działania populistyczne i prowadzenie kampanii wyborczej.

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Iza
Iza 15.09.2018, 00:08
A kryterium dochodowe jakie? 750 zł??? 😂😂😂 umówmy się ze ktoś kto ma jakieś 1000-1300 zł dochodu musi rocznie jeden miesiąc oddać na ten durny pomysł, a na dopłatę się pewnie nie załapie... porażka. Płacić się powinno za to z czego się korzysta, ryczałty to były za komuny, czyżby wróciła??

Pozostałe