Zbigniew Konieczek dołączy od grona Honorowych Obywateli Nowego Sącza

  • 12.09.2018, 13:33 (aktualizacja 13.09.2018 11:15)
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Zbigniew Konieczek dołączy od grona Honorowych Obywateli Nowego Sącza
Zbigniew Konieczek prezes Newagu dołączy do grona Honorowych Obywateli Nowego Sącza. Taką decyzję podjęli sądeccy radni podczas wtorkowych obrad Rady Miasta.

Decyzja nie była jednogłośna, 14 radnych było "za", 5 wstrzymało się od głosu.

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
wyborcaNS
wyborcaNS 13.09.2018, 23:40
całe szczęscie , że taka rada miasta idzie w niebyt. Tylko Pani Bożena Jawor zachowała się jak należy. Zgadzam się z Panem Gwizdżem , że to nie pora i czas nadawać honorowe obywatelstwo miasta Panu Konieczkowi którego postać jest niejednoznaczna, Wszystko się rozbija o wybory a co za tym idzie o kasę w poprzednich wyborach popierał Pana Handzla a w tych zapewne Panów Handzla i Głuca.
Widzu
Widzu 14.09.2018, 22:50
Przeglądam właśnie Pana wpisy i widzę iż są pod publikę ... ale z tematem honorowania się zgodzę, lecz Pan Jerzy powinien sobie odpuścić te wybory...
Tomek
Tomek 13.09.2018, 22:38
Niech sobie radni decydują, wkrótce wybory i głos oddaję na Koalicję Nowosądecką !, tylko oni widzą co tutaj jest grane... szukajcie porównujcie a sami zrozumiecie.
prawak
prawak 13.09.2018, 16:42
Warto zapoznać się z artykułem upublicznionym przez Pana Konieczka. Przewija się tam kilka ciekawych nazwisk umoczonych w aferę z byłym ZNTK.

Pozostałe