Stary Sącz. Ukradł rower. Może go znasz?

  • 12.09.2018, 10:02 (aktualizacja 12.09.2018 10:11)
Stary Sącz. Ukradł rower. Może go znasz?
Policjanci ze Starego Sącza poszukują mężczyzny, który 3 czerwca 2018 roku około godziny 14:53 ukradł rower pozostawiony przy ulicy Wielki Wygon. To teren kąpieliska Stawy. Był to rower marki Kross Hexagon X3 warty około tysiąc złotych. W toku prowadzonego w tej sprawie postępowania policjanci wykonali szereg czynności mających na celu identyfikację sprawcy, jednak nie przyniosły one zamierzonego rezultatu, stąd decyzja by szukać sprawcy również za pośrednictwem środków masowego przekazu. Wizerunek mężczyzny, który odjechał skradzionym rowerem zarejestrowały kamery monitoringu. Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia i mogą pomóc w ustaleniu jego personaliów proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Starym Sączu pod numerem telefonu: 18 446 07 77 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem alarmowym 997. Funkcjonariusze zapewniają anonimowość.


Wizerunek mężczyzny, który odjechał skradzionym rowerem zarejestrowały kamery monitoringu.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia i mogą pomóc w ustaleniu jego personaliów proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Starym Sączu pod numerem telefonu: 18 446 07 77 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem alarmowym 997.

Funkcjonariusze zapewniają anonimowość.

źródło: KM Policji 

 

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe