Rozmowa Dnia

  • 8.09.2018, 10:20 (aktualizacja 19.09.2018 13:00)
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2018_09_07_rd_belska.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Gościem Rozmowy Dnia w Naszej Telewizji Sądeckiej jest Małgorzata Belska kandydatka na prezydenta Nowego Sącza.

Wsród poruszanych tematów m.in. "rozstanie" M. Belskiej z PiS - wykluczenie czy rezygnacja oraz plany na kampanię wyborczą.

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Witek Ż
Witek Ż 14.09.2018, 16:03
W tej kampanii wyjątkowo uprawiana jest prostytucja polityczna. Sas człowiek z przeszłością w PZPR i jak sam mówi członek SLD kandyduje z komitetu Krzysztofa Głuca a przecież nie od dzisiaj wiadomo że jest to komitet Nowaka. Co stało się z sądecką prawicą że już takich ludzi bierze na listy?. Gdzie się podziały ideały i wartości wyznawane przez osoby z tego mezaliansu ?. Czy Pan kandydat Krzysztof Głuc jest na tyle słabą osobistością że nie może się oprzeć dyktatowi Pana Nowaka?. Czy w razie wygranej też będzie robił wszystko pod jego dyktando? Czy oni obydwaj nie mają honoru ( Sas i Nowak ) i za wszelką cenę chcą utrzymać ratuszowy układ?
Pako
Pako 12.09.2018, 08:26
Szkoda Małgosiu, bo to niestety krok ... w niebyt.
Lucia
Lucia 12.09.2018, 00:00
Małgorzattko pobaw się z Iwonką w piaskownicy
keisyr
keisyr 10.09.2018, 15:31
Pani Belska, obowiązuje dyscyplina i lojalność . Jezeli Pani przełożony Pan Prezes Kaczyński zdecydował że kandydatem na Prezydenta Nowego Sacza z ramienia PiS będzie Pani Mularczyk to trzeba było się tej decyzji podporzadkować !!! Pani się sprzeciwiła swojemu przełożonemu więc prosze się nie dziwić że została Pani usunięta z partii !!! Teraz bez przynalezności do PiS zeszła Pani na margines zycia publicznego.

Pozostałe