Rozmowa Dnia.

  • 3.09.2018, 14:27 (aktualizacja 19.09.2018 13:04)
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2018_08_31_rd_gluc.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Gościem programu jest Krzysztof Głuc - kandydat na prezydenta Nowego Sącza.

Gościem programu jest Krzysztof Głuc - kandydat na prezydenta Nowego Sącza.

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
prawak
prawak 13.09.2018, 19:52
Ten gość skumał się ze starym Sasem i wystawia jego ludzi na listach, czyli są to listy starych komuchów
Edek
Edek 16.09.2018, 09:22
Jeżeli jest to prawda to pewnie za Sasem poszła jego ulubienica Bożena Kiemystowicz z Europy Donny i sądeckiego MOSiR-u. Zarówno Sas jak i Barbara bo tak ją w SLD wołano nigdy nie mieli nic wspólnego z lewicą. Wykorzystali tylko dobry moment aby utworzyć ugrupowanie w mieście i dzięki temu załapać się na intratne funkcje. Sas przecież był posłem z SLD dzięki ludziom lewicy. Sam jak się połapałem w tym wszystkim odeszłem z partii w 2009 roku. Jestem człowiekiem lewicy i takim pewnie pozostanę do śmierci ale koniunkturalizmu w wykonaniu tej dwójki nie ździerżę.
obserwator
obserwator 5.09.2018, 23:10
Kto chce zostać honorowym obywatelem Nowego Sącza niech się zgłosi do Nowaka póki jest prezydentem. Warunek jest taki źe trzeba nie źałować na kampanie Guca albo Hancla bo juź sam nie wie kogo popiera.
kolejarka
kolejarka 5.09.2018, 00:21
Ten Głuc to jakiś koszmarny nudziarz.I taki chce być prezydentem? To już wolę tego z Rytra w harcerskim mundurku niż takiego nudziarza, o którym mówią, że to sądecki dyzio albo konieczynka.
wyborcaNS
wyborcaNS 4.09.2018, 23:52
To są jaja Prezydent Nowak załatwił Panu Głucowi kasę na wybory, gdyż dogadał się Konieczkiem z Newagu, że da mu odznaczenie zasłużony dla miasta Nowego Sącza, Skandal.Czym ten Konieczek zasużył się dla mieszkańców. Właścicielem NEWAGU jest przecież Jakubas on jest u niego pracownikiem. Chciałbym się dowiedzieć dlaczego zwolniono Pana Głuca z wodociągów, równiez chciałbym sie dowiedzieć o publikacjach naukowych Pana Głuca bo jakos sie ich nie moge doszukać. I jeszcze jedno czy przypadkowo Pan Głuc nie wspólpracował z Panem Hausnerem z PZPR profesorem.
keisyr
keisyr 4.09.2018, 16:33
Głuc to sługus skompromitowanego Nowaka !!! Nowaka którego Prezes Kaczyński wyrzucił z Ratusza za zrobienie z Nowego Sacza dziadowni. Gluc dostał zadanie: utrzymanie sitwy Nowaka w mieście .
Głuc=Nowak=wyjazd z Nowego Sącza !!!

Pozostałe