Ukradł BMW i spowodowal kolizję

  • 27.08.2018, 13:48
  • red.
Ukradł BMW i spowodowal kolizję
22 sierpnia 2018 roku w jednej z miejscowości powiatu nowosądeckiego 25 letni mężczyzna ukradł samochoód m-ki BMW. Pech chciał, że jeszcze tego samego dnia jadąc ulicą Szwedzką nie dostosował prędkości do warunków jazdy, zjechał z jezdni, staranował znak drogowy po czym uderzył w ścianę budynku i zbiegł z miejsca wypadku. Policjanci w toku prowadzonych czynności ustalili miejsce przebywania sprawcy wymienionych czynów, a w miejscu zamieszkania ujawnili środki odurzające w postaci marihuany o wadze 0,62 g.

Dowody zebrane przez policjantów pozwoliły w dniu 23 sierpnia 2018 roku przedstawić mieszkańcowi Sądecczyzny zarzuty obejmujące przestępstwa określone w art. 289 § 1 KK,

 za co grozi od 3 miesięcy do 5 lat oraz art. 62 ust. 1 w związku z ust. 3 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii za co grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do 1roku.

Przesłuchany w tej sprawie mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów.

W sprawie kolizji drogowej prowadzone są odrębne czynności.

źródło: KM Policji w Nowym Sączu

red.

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe