W Obiektywie. Dwa miasta - jeden Sącz

  • 24.08.2018, 14:20 (aktualizacja 24.08.2018 18:15)
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
W Obiektywie. Dwa miasta - jeden Sącz
Podpisanie deklaracji dotyczącej współpracy na rzecz dwumiasta Nowy Sącz i Stary Sącz.

Konferencja prasowa z udziałem kandydata na prezydenta Nowego Sącza Leszka Zegzdy i kandydata na burmistrza Starego Sącza Jacka Lelka oraz v-ce burmistrza Kazimierza Gizickiego.

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Antoni
Antoni 24.08.2018, 21:31
co ty do tej pory robiłeś w tym Krakowie Panie Zegzda, chyba nic i nie opowiadaj głupot ,że budujesz trzeci most na Dunajcu. Gwiżdz juz ci kiedys powiedział na konferencji, że plany sa od 9 lat tylko urzad marszałkowski nie dał pieniędzy na realizację, Zawsze podkreslałeś, że jestes prominentym członkiem w zarzadzie a wychodzi z tego że ty jestes tylko trybikiem a nie zadnym ważnym członkiem zarzadu województwa małoplskiego,Odnośnie komunikacji to chyba nie wiesz , że jest wspólna komunikacja a nie jak z sołtysem Stawiarskim który postawił na busiki,
Panie Lelek nie wiem czy dobrze robisz że wystepujesz na wspólnej konferencji prasowej z członkiem PO jak również poniekąd z KODem co na to powie proboszcz ze Starego Sacza.

Pozostałe