Spotkania z mieszkańcami i tworzenie list

  • 8.08.2018, 14:36 (aktualizacja 08.08.2018 15:09)
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Spotkania z mieszkańcami i tworzenie list
Konsultacje, spotkania z politykami i mieszkańcami sądeckich osiedli - Iwona Mularczyk, kandydatka PiS na prezydenta miasta, wykazuje się ostatnia dużą aktywnością. Trwa tworzenie programu wyborczego i kompletowanie list do Rady Miasta.

Na listach znajdą się osoby z doświadczeniem samorządowym ale i młody narybek. Niespodzianką  może być brak na listach wyborczych dwóch sądeckich radnych: Patryka Wichra i Andrzeja Bodzionego, którzy aby kandydować, musieliby zrezygnować z pełnionych funkcji.

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Monia
Monia 14.08.2018, 22:19
czy to studio fotograficzne czy komenda policji ?
Amelia
Amelia 13.08.2018, 20:42
Prezes Kaczyński chyba nie widział Pani Mularczyk bo wcześniej by ja wysłał do fryzjera i kosmetyczki. Zapewne go wpuscili w kanał jako to ona kompetentna , społecznica i inteligentna. Jednym słowem porażka
krążek
krążek 9.08.2018, 13:41
Wyborca... nic się nie idzie dowiedzieć bo nic nie mają do powiedzenia ci kandydaci. przesłuchaj wszystkie rozmowy. konkretne pytania padają i ciągle tylko ogólniki w odpowiedzi. choćbyś nie wiem o co i jak zapytał to szczegółów nie uświadczysz.
Marian
Marian 9.08.2018, 00:05
zero kompetencji, kumoterstwo. Obiecanki jak bym słuchał jej mężą .żenada. Też się interesuję sprawami Sącza a nie kandyduję , trzeba znć swoje miejsce. Nowmy Sączem nie może rządzić , gosposia kuchni mularczyków.
wyborca NS
wyborca NS 8.08.2018, 23:36
z jakiej racji policja spotyka się z osobą prywatną.
Myslę że prezes Kaczyński nie przewidział nepotyzmu , bo by zabronił kandydować żonom, mężom. kochankom.a zabroił członkom którzy zasiadaja w spólkach . Myslę że taki Patryk Wicher nie może spać gdyż ucieknie mu dieta radnego i strzelam 19 000 zł z Continentalu w Krynicy za nic nie robienie.
Pani Iwonko pamiętaj że korek jest w butelce szampana, wina a nie na ulicy. Na ulicy jest duży ruch. Korków już próbowała kiedyś PO z Panem Czerwińskim i Kidawa Błońską na moście heleńskim i marnie skończyła. powinnaś to wiedzieć jako aktywny polityk.
Nie moge doczekać się na spotkanie z mieszkańcami osiedla Przetakówka. myślę że będzie można przepytać z kompetencji do pełnienia urzędu prezydenta.
Jestem ciekaw jak były prowadzone konsultacje społeczne nad kandydatem PIS, myślę. że w kuchni u Mularczyków przy sporzadzaniu posiłku.
wyborca
wyborca 9.08.2018, 13:08
Jak będziesz publicznie zadawał pytania pani Mularczyk, to nagraj i wrzuć na YouTube. Bo z tych materiałów lokalnych portali nic nie idzie się dowiedzieć, co ona właściwie ma do zaproponowania. Na jakie gotowe rozwiązania mamy głosować. Na razie wszędzie, takie pitu-pitu przedwyborcze.
Sadeczanin
Sadeczanin 8.08.2018, 15:59
Stek bzdur i zero konkretow, tego sie nievda sluchac ta pani nie powiedziala ani jednego konkretu zreszta jak jej maz przez 12 lat

Pozostałe